Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
RhinoSoft.com
Limit:
*
Kategorisi:
E-Posta (43 program)

Zaep AntiSpam

SPAM postalara %100 çözüm arayanlar için! İşte sizi tüm SPAM’lerden kurtaracak bir araç. Program SPAM postaları algılamak için bir sorgu kısmı içermiyor. Program kendi özellikleri sayesinde SPAM mesajını anında algılar ve yok eder. Her posta gelişinde “yine mi sapm acaba?” düşünmekten kurtaracak ve sizin yeni kurtarıcınız olacak. Programın en iyi özelliklerinden biri, basit bir adres taraması yaparak, daha mesajı almadan gönderen adresini doğrulaması ve size ondan sonra iletmesi. Yani daha postayı almadan “spam mi? değil mi?” olayı çözülüyor. Tüm bunların olması içinse hiç vakit harcanmıyor. Program asla size zaman kaybettirmiyor. Ev kullanıcısıysanız ve yüzlerce reklam içerikli posta akıyorsanız standart mod bile size yeterli olacaktır. Eğer bir ağ yöneticisi iseniz profesyönel modu kullanarak tüm bilgisayarların hesaplarını da tek bir programla kontrol edip, onları da spam’den uzak tutabilirsiniz. “Eyvah! Yine spam!” sözlerini bir daha sarfetmemek isteyenlere bu programı kullanmalarını tavsiye ederiz. AKindir.Com Download Dowland İndir

Zaep AntiSpam İçin Yorum Yap

reklam

E-Posta Kategorisi Çok İndirilenleri

 • K-ML

  K-ML bir e-posta ve haber bülteni yönetme yazılımıdır. E-posta listenizdeki ya da yeni oluşturduğunuz e-posta listenizi programın içinden düzenleyip reklam, pazarlama, tanıtım amaçlı bülten ya da posta gönderebilirsiniz.

 • MultiMail

  Eğer hotmail uzantılı mailiniz varsa bu program aracılığıyla tek tıklamayla siteye girmeyle uğraşmayıp mail hesabınıza giriş yapabilirsiniz.Programa mail hesabınızı tanıtıyorsunuz ve sonrasında tek tıklamayla giriş yapıyorsunuz.

 • Eudora

  Eudora, bir mail aracı fakat size sadece mail alıp göndermek dışında birçok özellik sunuyor.Eudora size yüzlerce filtre sunuyor, bu filtrelerin yardımıyla maillerinizi yönetmek, göndermek ve cevaplamak çok basit bir hale dönüşüyor.

 • Görüntülü Sesli E-Mail Gönderme Programı

  Hepimiz günlük hayatımızda birbirimize e-mail aracılığıyla metin mesajı gönderiyoruz. Bu program ile metin mesajıyla birlikte görüntü ve ses kaydıyla mesaj gönderebiliyorsunuz. Programı ilk açtığınızda programa kayıt oluyorsunuz.

 • POP Peeper

  Pop Peeper, çalıştırıldığında Windows sistem tepsisine yerleşen ve yapılandırdığınız e-posta hesaplarına yeni bir e-posta geldiğinde sizi görsel ve sesli olarak uyaran bir e-posta okuma programıdır.

 • YahooPOPs!

  YahooPOPs!, kullanımı ücretsiz, Yahoo’ya kayıtlı e-posta adreslerinize Outlook Express programından bakabilmenize olanak sağlayan güzel bir program. Program sayesinde aynı bir POP3 posta hesabına bakar gibi Yahoo posta hesaplarınıza da bakabileceksiniz.

 • GroupMail Free Edition

  GroupMail Free Edition, maillistenize, arkadaşlarınıza toplu e-mail göndermek için birebir. Adres listesi oluşturabilir, ya da herhangi bir dosyanın içerisinden mail adreslerini program sayesinde alabilirsiniz... GroupMail Free Edition 5.2.0.

 • eMailMerge 4Outlook

  eMailMerge 4Outlook 2000/XP/2003, E-mail adreslerini kategorilere ayırarak, listeleyen bir programdır. Listelediğiniz E-Mail adreslerine toplu mesajlar gönderebilirsiniz. Kullanımı çok kolaydır, az bellek harcar.

 • YAMC! - Yet Another Mail Client

  Microsoft Office Outlook’a bedava alternetif! Outlook programında olan adres defteri, ajanda, e-mail gibi fonksiyonlar programda mevcut.E-mail konusunda Outlook’tan daha gelişmiş bir istemci.

 • Cloudmark Desktop (Microsoft Outlook )

  Spam ve Phising'e güle güle deyin...