Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Wyzo
Limit:
Yok
Kategorisi:
Tarayıcılar (92 program)

Wyzo

Wyzoonline medya tecrübenizi optimize etmeye odaklanmış yeni bir internet tarayıcısı. Dosya indirme işlemlerinizi hızlandıran gelişmiş bir download yöneticisi sahip olan Wyzo sahip olduğu torrent desteği ile en hızlı dosya indirme işlemleri yapmanıza olanak sağlıyor.

En favori medya sitelerinize erişiminizi kolaylaştırmayı amaçlayan ve başaran program medya dosyaları ile ilgili yüklemelerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Aynı zamanda tarayıcı üzerindeki akıllı bağlantılar ile arkadaşlarınız sizin keşiflerinizden anında haberdar oluyor.

Artık internet üzerinden yaptığınız dosya indirme işlemlerini ve torrent yüklemelerinizi aynı pencere üzerinden yönetebileceğiniz bir arayüz sağlayan Wyzo ile web üzerinde güvenli bir şekilde gezerken en güncel koruma ve güvenlik teknolojileri sizin yanınızda. Firefox çekirdeği ile üretilen bu alternatif web tarayıcısı internet deneyimlerinizi daha basit ve güvenli hale getiriyor ve aradığınız kolaylıkları sağlıyor.

Wyzo 3.0.3

Wyzo İçin Yorum Yap

reklam

Tarayıcılar Kategorisi Çok İndirilenleri

 • CiBrowSeR Güvenli ve Hızlı Tarayıcı

  CiBrowSeR, internette güvenli ve hızlı bir şekilde gezmeniz için yapılmış ücretsiz bir programdır. Internet Explorer'ın altyapısını kullanır.

 • Opera

  Opera ile güvenli, hızlı ve kolayca internette sörf yapabilirsiniz.

 • Mozilla

  Tarayıcı, gelişmiş e-posta ve haber grubu istemcisi, IRC sohbet eklentisi ve HTML sayfaları hazırlamayı kolaylaştıran düzenleyici ile internette ihtiyaç duyacağınız her şey Mozilla'da...

 • DeskView

  Haber, makale ve mesaj kaynaklarındaki yeni yazıların başlık ve özetlerine erişmeyi sağlayan XML türevi bir format ve teknik.

 • Internet Explorer 8 Vista

  Internet Explorer 8hem yeni online servisleri keşfeden bilgisayar kullanıcılarına hem de standartlar ile web geliştiren uzmanlara yeni bir keşif yolu sunuyor.

 • Advanced Browser 8.02

  İnternette daha hızlı gezinin!Advanced Browser'ın felsefesini hız oluşturuyor. Bu tarayıcı ile daha hızlı sörf yapma yeteneğine sahip olacaksınız. Bulabileceğiniz en sorunsuz, en az hatalı, en az göçen yani en az sorun çıkaran tarayıcı Advanced Browser.

 • Web Türk

  Web Türk Alternatif Bir Web Tarayıcıdır Adından'da Anlaşılacağı Üzere Türk Yazılımıdır.İnternet Explorer,Mozilla Firefox ... gibi Tarayıcılarla Yarışamasa da Alternatif Sağlayacaktır.Program İçin Neler Gerekli?: .Net Framework 2.0Web Türk 1.

 • WinWAP

  Winwap, internet üzerinden WAPa bağlanmanıza yarayan bir web tarayıcıdır. Bu tarayıcı sayesinde dünya üzerindeki bütün WAP sitelerine bağlanabilirsiniz. İngilizce olan bu yazılım herkesin kolayca kullanabilmesini sağlayacak basit bir arayüzü var.

 • E2 Browser

  E2 Browser açılan pencereleri sekmeleyen, hızlı ve arayüzü değiştirilebilen, basit Internet Explorer motorunu kullanan, favori müzüklerinizi düzenleyebileceğiniz(filmler, videolar, web siteleri de dahil), dahili inndirem aracına sahip bir web tarayıcısıdı

 • Offline Explorer Pro Türkçe

  Offline Explorer Türkçe, bir Web sitesini 500 seviyeye kadar linki ile birlikte download edip daha sonra offline olarak izleyebilmenizi sağlayan bir program.