reklam

Yeni Programlar

 • Add/Remove 4Good

  Add/Remove 4Good windows üzerinde, Program-Ekle Kaldır aracı kullanılarak kaldırılamayan yazılımların sistem üzerinden kolay bir biçimde kaldırılması amacıyla yazılmış bir kurulum-kaldırım aracıdır.

 • ABF Outlook Backup

  Bu program sayesinde kullandığınız Microsoft Outlook hesabınızdaki bilgileri yedekleyebilirsiniz. Yedekleyebileceğiniz veriler:KlasörlerGelen & Giden KutunuzAdres DefterinizİmzanızAyarlarınızMesaj KurallarıMail HesaplarınızVe engellediğiniz kullanıcılar..

 • FullBackUp

  Otomatik zamanlama ile devreye giren yedekleme sistemi, opsiyonel olarak sıkıştırmalı, Zip formatında yedekleme işlemi yapılabilmektedir.Belirli Adetten fazla yedeklenmiş klasörler isteğe bağlı olarak otomatik kaldırılabiliyor.

 • Nero BackItUp & Burn

  Nero BackItUp yedekleme aracı klasörlerinizde ve dosyalarınızdaki değişiklikleri otomatik olarak farkeder ve hızlı bir şekilde yedekleme işlemi yapar.

 • SmartBackup

  SmartBackup, hızlı ve kolay kullanılan Windows için bir veri yedekleme programıdır. Yedekleme için önemli dosyalarınızı seçmeniz konusunda size yardımcı olur ve yedekleme ihtiyacınızı kısa zamanda sonuçlandırır.

 • GridinSoft Backup

  nemli dosyaların beklenmedik kaybından verilerinizi korumak için yedekleme yapmakta her zaman fayda vardır. Eğer tek bilgisayarınız varsa, sadece sabit diske yedek oluşturmak da tam emniyet sağlamaz.

 • Acronis True Image Enterprise Server

  Acronis True Image Enterprise Server ile sisteminizdeki diskleri yedekleyebilir, yedeklemelerinizi geri alabilir ve tam disk kopyalaması yapabilirsiniz. Acronis True Image Enterprise Server sezgisel bir arayüze sahiptir.

 • Golaks Yedek

  Veri tabanlarınızı, resimlerinizi, bilgisayarınızda bulunan bütün dosyalarınızın yedekleme işlemlerini yapabileceğiniz bir program, yaptığınız yedeklemeleri tarih dosya adı saat olarak istediğiniz dizine kaydetme işlemini gerçekleştirir daha sonrada aynı

 • WinImage

  Winimage bir yedekleme programıdır. Özellikleri:-Taşınabilir bellek ve CD'lerin yedeğini alabilirsiniz.-İmaj'dan dosyaları çıkartabilirsiniz. (Tümünü ya da sadece seçtiklerinizi)-İmaj formatını değiştirebilirsiniz.-Disk birleştirme yapabilirsiniz.

 • Cobian Backup

  Cobian Backup dosya ve dizinleri aynı bilgisayardaki ya da ağdaki farklı bir bilgisayardaki istenilen bir dizine/diske yedeklemek için kullanılan, FTP desteği de olan bir programdır. Program, birçok sıkıştırma ve güçlü şifreleme yöntemini destekliyor.

 • Virtual iPod

  iPod'unuzun yedeğini almayı hiç düşündünüz mü? Peki ya da birgün onu kaybettiğinizi ve bütün müzik arşivinizden ayrılmayı?Virtual iPod ile kolay ve hızlı bir şekilde iPod'unuzdaki tüm müzik arşivinizi bilgisayarınıza kopyalayabilirsiniz.

 • File Backup Watcher Free

  File Backup Watcher istenilen dosya ve klasör yedekleme yapar ve yedeklenen dosyaları izler. Bu yedekleme yerel bir bilgisayar, ağ, e-posta, FTP, CD-R, CD-RW, DVD-R ve DVD-RW olabilir. Program 4 modülden oluşmaktadır.

 • Turbo Outlook Express Backup

  Turbo Outlook Express Backup kolay kullanımlı bir yedekleme programıdır.Bu programla Outlook Express epostalarınızı, ayarlarınızı, adres defterinizi, hesaplarınızı, mesaj kurallarınızı, imzalarınızı, engelli listesini yedekleyebilirsiniz.

 • WinDriver Ghost Enterprise

  Eğer kullandığınız bilgisayarın sürücüleri hakkında bir bilginiz yoksa ve kayboldu ise bu program tam size göre. Program sisteminizdeki sürücüleri bulur ve sizin için bilgisayarınıza onları yedekler. Ayrıca yedekleme işleminde yedeklenen dosyaları *.

 • Backup2009 Pro

  Backup2006, güçlü bir yedekleme (backup) programıdır ve tamamen kullanıcı dostudur. Oldukça gelişmiş "Ayarlar" bölümü ile programı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Özellikler: * Sınırsız ZIP desteği sunar(WinZip 8.1 veya üzeri).

 • Recover My Files

  Yanlışlıkla sildiğiniz hatta geri dönüşüm kutusundan bile sildiğiniz dosyaları ya da virüs bulaştığı için kaybettiğiniz veya yazılım çökmesinden kaynaklanan veri kayıplarınızı geri getirmenin güvenli yollarından biri profesyonel ve uzman bir yazılım Recov

 • Relative Rev Backup

  Relative Rev Backup disklerinize yedekleme yapan bir programdır. Aylık ve yıllık yedekleme listenizi korur. Yedekleme zamanı ve yedekleme yeri gibi 20 faktöre kullanıcı müdahale edebilir. Tek oturumda verinizi koruyabilirsiniz.

 • SQLWriter

  Bilgisayarlarınız sürekli virüs, internetten gelen saldırılar, bilgisayar çökmeleri, sabit disk bozulmaları, dosya silinmeleri, yanlış işlemler, çalınma gibi birçok tehdit altında olabilir.

 • Apollo DVD Backup Pro

  Apollo DVD Backup Pro, kişisel DVD filmlerinizi yedeklemeye yarayan güçlü bir araçtır. Apollo DVD Backup ile DVD'leri VCD (MPEG-1), SVCD (MPEG-2), AVI ve DivX (MPEG-4) video formatlarına dönüştürebilirsiniz.

 • Data Backup Rx

  Sürücünüzdeki önemli bilgilerin virüs, kazara silinme ya da çeşitli sebebler yüzünden silinmesinden dolayı bir veri kaybı yaşamamak için değerli verilerinizi sık sık yedeklemekte fayda vardır.

reklam

Çok İndirilenler

 • Ashampoo UnInstaller Program Kaldırma Aracı

  Ashampoo UnInstaller 5 PC ve sorunsuz Windows entegrasyonu ile eşleştirilmiş hepsi-bir kullanıcı arayüzü hoş bir deneyim haline aksi sıkıcı görevler dönüştürecek tüm kaldırma, temizlik ve bakım işlemleri için ideal bir çözümdür.

 • FIBS Firebird-Interbase Backup Scheduler Günlük Veri Yedekleme Programı

  FIBS, Firebird ve Interbase ile ilişkin günlük veri yedekleme gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış küçük, sağlam ve hızlı bir veri yedekleme yöneticisidir. FIBS, güvenli bir yedekleme için firebird-interbase komut satırı aracı olan gbak.

 • Astro Rally

  Tanıtım:Oynarken çok eğleneceğiniz, tam ekran bir yarış oyunu. Oyunda birbirinden değişik araçlar ve pistler var. Unutmayın üzerinde sarı bir X işareti olan sizin aracınız.

 • Akınsoft Yedek Servisi

  Üreticinin Açıklaması:Yedek Servisi; Manuel, otomatik yedekleme, yedekleri geri alma ve Interbase yedekleme bölümü ile AKINSOFT Yedekleme Servisi artık yedeklerinizi alırken ya da yedeklerinizi geri alırken sadece bir tuşla işlem yapmanızı sağlıyor.

 • Memeo

  Memeo Zero-Touch Data Preservation teknolojisini kullanan bir yedekleme programıdır. Önemli dosyalarınızı SmartPick ile tanımlayın. Memeo arkaplanda hemen onu yedekler. Dosyalarınız değiştiği zaman hemen yedekleme yapılır.

 • FreeUndelete

  FreeUndeleteprogramı silinmiş dosyaları kurtarmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir veri kurtarma programı.

 • Backup4all Professional

  Sabit diskiniz çöktüğünde ya da kullanılamaz hale geldiğinde; heleki önemli hiçbir verinizi yedeklemediğinizde ne yapabilirsiniz? Tam bir felaket senaryosu gibi gözükse de olmaz ya da bana denk gelir mi hiç demeyin.

 • Ultimate Boot CD for Windows

  Ultimate Boot Cd kullanmak için gerekçeleriniz:Windows işletim sisteminiz açılmıyor ve çok önemli olan belgelerinize ulaşmanız gerekiyorsaHarddiskinizin MBR yapısı bozulmuşsa ve onarmak istiyorsanız,Harddiskinizi tanıtmanız, silmeniz, formatlamanız, klonl

 • Nullsoft Scriptable Install System (NSIS)

  Mükemmel bir kurulum dosyası hazırlama programı. Kendine özel ama öğrenmesi basit bir script diliyle çalışan NSIS dakikalar içinde kurulum dosyaları hazırlamanıza imkan tanıyor.

 • SmartFTP Backup Tool

  SmartFTP Backup Tool (Yedekleme Aracı), SmartFTP veri dosyaları ve Windows kayıt ayarları için yedekleme ve tekrar yükleme özelliği sağlar.Özellikler :Yedekle / Tekrar yükle- Veri Dosyaları (Sık kullanılanlar, Tarihçe, En son klasörler, Oturum sırası...