Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Nullsoft
Limit:
*
Kategorisi:
Ses - Görüntü Oynatıcılar (149 program)

Winamp

Tartışmasız en popüler oynatıcıWinamp'yn son sürümü. Bu sürümün Full sürümden farky Windows Media ve M-Juice Seslerini oynatamamasy ve Winamp Visualization Studio deste?ine sahip olmamasıdır. 5 sürümü ile Winamp artık sadece ses dosyalaryny oynatmyyor, popüler tüm video biçimlerine de destek verip ses biçimlerini birbirine çevirip CD'ye yazabiliyor. Winamp 5.09 sürümü ile yeni özellikler kazanmış bulunuyor. Bu özelliklere gözatacak olursak: * JTFE sürüm 0.96ff * AACPlus decoder deste?i * Hyz ile ilgili birçok sorun giderilmi? (Bu yeni sürüm eskilere göre oldukça hızı) * Internet/Radyo kysmyna eklenen yeni seçenekler * MP3 bitrate orany ayarlama sorunu düzeltmesi * Uzun WMA dosyalary kilitlenmesi sorunu düzeltilmesi * Ekolayzer düzeltmesi * MP3 encoding sürümünün LAME v3.96f 'ye güncellenmesi * WMA 8 codeclerine tam destek * Medya Kütüphanesine yeni eklenen seçenekler * ID3v2 tag etiketleri sorunlary düzeltmesi * MP4 dosyalary oynatymyndaki düzeltmeler * Cockos INC'den yeni SPS etkileri * M4A/MP4 HTTP stream'leri indirme deste?i * IPC_IS_WNDSHADE eklemesi * Yeni video girdi eklentileri * ID3 tag düzeltmeleri * Yeni Modern kabuk eklentileri

Winamp İçin Yorum Yap

reklam

Ses - Görüntü Oynatıcılar Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Dvix mp4 oynatici

  Mp4 dvix lerinizi oynatabilmeniz için cok güzel bir program.

 • Ashampoo ClipFinder Video Bulma ve İndirme Programı

  Ashampoo ClipFinder HD ile YouTube, VideU, MyVideo & ClipFish sitelerinden kolaylıkla videoları bulabilirsiniz. Videoları Ashampoo ClipFinder HD içinde direkt olarak oynatabilir, isterseniz FLV formatında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

 • Circass Online Film İzle

  Program sayesinde listedeki filmleri internetten izleyebileceksiniz. Devamlı güncellenecek olan listeler tamamen internetten alınmaktadır.Program dinamik reklam gösterebilme yeteneğinede sahiptir. Muhabbet odasında güzel arkadaşlıklarda kurabilirsiniz.

 • MMD3 WİNAMP YAMA

  İŞTE TÜRKİYEDE HİÇ BİR SİTEDE BULUNMAYAN VE TAMAMEN KENDİBECERİMLE TASARLADAĞIM MMD3 WİNAMP YAMA TAMAMEN TÜRKÇEVE ÜCRETSİZDİR...BU TASARIM BİR TARIK KILIÇSOY ESERİDİR....

 • Viking DVDPlayer DVD Oynatıcı

  DivX/XviD AVI filmlerinizi Cep telefonunuzda, üstelik de tam ekranda izlemek istermiydiniz? Cevabınız evet ise DVDPlayer programına bir gözatın.

 • QuickTime Video Oynatma programı

  QuickTime, bilgisayarınızdaki .MOV uzantılı video dosyalarını açmaya yarayan çok kullanışlı bir program. Bu program ile sinema fragmanlarını izleyebilir, ya da internetteki yabancı televizyon kanallarını seyredebilirsiniz.

 • Active WebCam

  Active Webcam ile web kameranızı daha profesyonel olarak kullanmaya ne dersiniz?Active WebCam; web kameranızdan, çeşit video aygıtlarından, ağ IP kameralarından vs görüntü yakalayabilir. Saniyede 30 kare gösterme hızına sahiptir.

 • DFX for Winamp

  DFX programi mp3 ve diger muzik dosyalarinizin ses kalitesini arttiran mukemmel bir programdir. Stereo'lara canlilik getirir. Ayrica 3d ses efekti katiyor. Boylece muzik kalitesinde inanilmaz bir degisiklik oldugunu goreceksiniz. DFX 7.2 for WinampDFX 7.

 • Medya Avcısı

  Bu programla, başta Mynet olmak üzere, izlesene.com, vidivodo.com, akilli.tv, uzmantv.com gibi popüler türk video paylaşım sitelerden tek tıklamayla zahmetsizce video indirebilirsiniz. İzlediğiniz videonun adresini girmeniz yeterli.

 • Extra Photo to Video Converter Free

  Extra Photo to Video Converter Free ile fotoğraflarınızdan kolaylıkla slayt hazırlayabilir, hazırladığınız bu slideshow uygulamalarının arkaplanına müzik, altyazı ve efektler ekleyebilirsiniz.