Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Microsoft
Limit:
*
Kategorisi:
Masaüstü Arayüz ve Temalar (90 program)

Win XP Creativity Fun Pack for Digital Photography

Windows XP Creativity Fun Pack for Digital Photography and Web Browsing with Windows XP eklenti paketinde dijital fotoğraf çalışmalarınızda veya tebrik kartı olarak kullanabileceğiniz onlarca hazır şablon grafikleri (template) bulunuyor. Bu hazır grafikleri herhangi bir grafik editörü ile açıp düzenleyerek güzel çalışmalar ve tebrik kartları oluşturabilirsiniz. Mezuniyet törenleri gibi etkinliklerde bu kaynak dosyaları kullanabilirsiniz. Ayrıca eklenti, Internet Explorer'da bulunan Sık Kullanılanlar listemize de onlarca kaynak web sitesi yerleştiriyor. Böylece birçok kaynak bilgiye erişebiliyorsunuz.Bu eklentiyi bilgisayarınızda sorunsuz çalıştırabilmeniz için minimum sistem gereksinimleri:Windows XP Home Edition veya Professional işletim sistemi350 Mhz hızında işlemci64 MB RAM300 MB boş sabit disk alanı16 MB ekran kartı

Win XP Creativity Fun Pack for Digital Photography İçin Yorum Yap

reklam

Masaüstü Arayüz ve Temalar Kategorisi Çok İndirilenleri

 • XPize

  XPize, Windows XP ve 2003 için hazırlanmış Windows arayüzünü değiştirme yazılımıdır. Windows XP'deki XP olmayan simgeleri, resimleri değiştirmenizi sağlar. Yazılım önemli sistem dosyalarında kaynak yerlerini otomatik değiştirerek kurulum yapar.

 • Skin Builder

  Skin Builder ile XP görsel stil dosyalarından VCLSkin arayüz dosyaları oluşturabilirsiniz. Kendi kabuk dosyalarınızı tasarlayıp programlarınızda arayüz olarak kullanabilirsiniz.

 • Arka plan

  Windows görünüm özelliklerini hızlı şekilde değiştirmek için geliştirilmiştir.Özellikleri:Duvar kağıtlarını hızlı şekilde değiştirir.. Arkaplan için Özel Resim atanabilir.

 • Zavzag

  Zavzag bir e-kart hazırlama programıdır.

 • Billy

  Billy'ye merhaba deyin. Billy bir sohbet robotu, sanal bir chat arkadaşı. İnternette olmasanız bile sizinle konuşup dertleşebilicek bir program.

 • Windows Vista Tema

  İşte Windows Vista`nın daha piyasaya sürülmeden önce kullanıcıların görmesini için çıkartıldığı teması.

 • Funny Ball

  Bu oyun zekanızı çok ama çok zorlayacak. Kutucukları aşağı, yukarı ya da sağa sola çekerek topu hedeflenen noktaya götürmeye çalışıyorsunuz.Tavsiyem; topu hedef noktanın altına kaçırmayın çıkartamazsınız.

 • Toys

  Yenilikleri sevenler için güzel bir program.

 • Microsoft Plus! Dancer Le (Scooby-Doo)

  Adından da anlaşılacağı gibi Dancer Le dans ile ilgili bir program. Dans edenler ise bu sürümünde Scooby-Doo. İsterseniz masaüstünde sürekli dans ediyor bizim Scooby.

 • Millionaire Game Editor

  Amaç kendi bilgi yarışmanızı oluşturmak olan bu programda 'Who wants to be a Millionaire' (Türkiye'de