Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
MunSoft
Limit:
*
Kategorisi:
Arama (35 program)

WikiReader

İnternetin en geniş ve ücretsiz ansiklopedik bilgi sitesi olan WikiPedia'yı artık sitesine gitmeden daha rahat bir şekilde dolaşabilir, araştırma yapabilir ve metin üzerinde düzenleme yapıp kaydedebilirsiniz.İsim, çevrimiçi sözlük, bilimsel makale, biyolojik makale, bilgisayar bilgileri gibi ya da her türlü bilgiyi bulabileceğiniz; Türkçe dahil çok sayıda dil desteği sayesinde milyonlarca kişinin eriştiği, bilgi edindiği ve/veya bilgi paylaştığı bir siteden WikiReader ile daha kolay bir şekilde bilgi akışı sağlayabilirsiniz. Eğer düzenli bir şekilde o siteyi kullanıyorsanız ya da periyodik olarak bazı bilgi araştırmaları yapıyorsanız bu küçük program sayesinde işiniz daha da kolaylaşabilir.Program kurulduktan sonra kendi ikonunu sistem tepsisine atar ve oradan kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Programla WikiPedia'ya dahil olan tüm diller arasında arama yapabilirsiniz. Bu sayede aradığınız bir kelimeye ya da bilgiye çok sayıda dil içinde bulunmasını sağlayabilirsiniz. Zamandan tasarruf sağlayan, etkili ve faydalı bir yoldur.Programa isterseniz geçiş tuşları bile atayabilirsiniz.Türkçe kullanım: Programı açtıktan sonra sistem tepsisinde bulunan ikona sağ tıklayıp

WikiReader İçin Yorum Yap

reklam

Arama Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Kimlik Numarası Sorgulama Programı

  Arka planda T.C. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün Kimlik Sorgulama internet sitesini kullanarak sayfa içerisinde bulunan güvenlik resmini ekranınıza getiren ve güvenlik kodunu girip T.C. kimlik numarası bulmanızı sağlayan küçük bir yazılım.

 • HaberMatik

  HaberMatik anında güncel haberlere erişmenizi sağlayan bir uygulamadır.HaberMatik ile :- Sıcak Haber,- Ekonomi, - Spor,- Siyaset, - Kur ve İMKB Endeksi,- Netbul Arama,Başlıklarına tıklayarak ilgili haberin detay sayfasına ulaşabilirsiniz.

 • Iphoto

  Iphoto, internet üzerinden resim araması yapmanıza ve innDirmenize yardımcı olur. Sık kullandığınız -en fazla- 8 web sitesini simule ederek size gösterir ve istediğiniz bölümündeki resmi kolayca sabit sürücünüze kaydeder.

 • Tckimlik Sorgulama

  Bu program sayesinde TC Kimlik Numaranızı sitesine girmeden bulabileceksiniz. Gerekli yerleri doldurduktan sonra bul komutu vermeniz yeterli o sizin yerinize gidip tc kimlik numarasını bulup ekranınıza getirecektir.

 • Extreme URL Generator

  Extreme URL Generator; benzer adres listesi üretmeye ve kaydetmeye yarayan bir programdır. Sezgisel bir kullanıcı arabirimine sahiptir ve bir fare tıklamasıyla binlerce adres üretilebilir.

 • Email Spider

  Girmiş olduğunuz anahtar kelimeler doğrultusunda web sitelerinden e-posta adresi, telefon, faks gibi bilgileri derleyip, toplamaya çalışan bir programdır. Girdiğiniz anahtar kelimeleri kullanarak web sitelerini analiz edip, istenilene erişmeye çalışır.

 • EvilLyrics

  İnternette istediğiniz şarkı sözünü bulmak için kullanabileceğiniz gerçekten işe yarayan mükemmel bir program.

 • Subun

  DivX filmleriniz için 3 ayrı altyazı sitesinden arama yaparak altyazı dosyalarınızı kolay ve hızlı bri şekilde inndirmenizi sağlayan bir yazılım. Program basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.

 • Subject Search Spider

  Eğer internet üzerinde birşeyi arayıp da bulamadığınız oluyorsa tam size göre bir araç. Subject Search Spider içinde binlerce arama motorunu barındırıyor. Ve tam 36 dili destekliyor. Aralarında Türkçe dil desteği de bulunuyor.

 • Tukanas Email Extractor

  Tukanas Email Extractor, web sitelerinden e-posta adresleri toplamaya yarayan bir programdır. Arama dizini oluşturup; pazarlama, web sitesi promosyonu, web araştırmalarında kullanılabilmek amacıyla e-postalalar toplanabilir.