Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
DataFire Technologies
Limit:
*
Kategorisi:
Download Yöneticileri (96 program)

Web Image Collector 2006

Web Image Collector 2006 (WIC) bir ya da birden fazla web sitesinden resim koleksiyonu yapmak için resim innDirmeyi sağlayan bir programdır. Web sitelerinden resim innDirmenin yanında, anahtar kelime girerek arama yapılmasına da imkan sağlamaktadır. WIC kullanarak web siteleri, belgeler, arkadaşlara gönderilecek e-postalar ve raporlar oluşturmak için internetten resimler bulabilirsiniz. Program resim galeri içeriği, TGP türü siteleri ve buna benzer yerlerden resim innDirmeye çalışır. Bilgisayara resimler innDirilirken küçük resim (thumbnail) olarak anında ekranda görebilirsiniz. Program içinden küçük resim ayarlarını da değiştirebilirsiniz. Elde ettiğiniz resimlerle bir koleksiyon oluşturabilir ve çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz (telif haklarına uyulduğu sürece).Program içinden ayarlara ulaşıp farklı ölçütler kurabilirsiniz. Resimlerin en, boy, dosya boyutunu girebilir ve bazı ayarlamaları yapabilirsiniz.ÖzellikleriTek ya da tüm web sayfalarından resim innDirebilir.Toplu innDirme için innDirme sıralaması yapabilir.Bir web sitesini arar ve diğer web site linklerini takip edebilir.Anahtar kelimeler kullanarak tüm webde arama yapabilir.innDirmeden önce küçük resimleri önceden gösterebilir.Sunum yapmak için yaklaştırma özelliği kurulabilir.Arama işleminin detaylarını gerçek zamanlı kayıt bilgisinde gösterebilir.Güvenlik duvarı arkasından vekil sunucu kullanılabilir.Belirli bir genişlik, yükseklikten daha küçük resimleri atlayabilir.Belirli bir genişlik, yükseklikten daha büyük resimleri atlayabilir.Belirgin bir dosya boyutundan daha küçüklerini atlayabilir.Belirgin bir dosya boyutundan daha büyüklerini atlayabilir.Resimler innDirildikten sonra yönetilebilir.Üyelik isteyen web siteleri için giriş paneli barındırır.Web site adresleri ya da arama için süzme araçları kurulabilir.Dosya uzantısına göre süzgeç kullanılabilir.Genel reklam boyutuna eş resimleri atlayabilir.Resimleri bir klasöre ya da alt klasörde kaydedebilir.E-postayla arkadaşlarınıza resimleri gönderin.Türkçe hariç çoklu dil desteği sunar.

Web Image Collector 2006 İçin Yorum Yap

reklam

Download Yöneticileri Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Orbit

  Orbit kolay kullanımlı ve üstün özelliklere sahip bir dosya akindirme yöneticisidir. Yazılım kendi kategorisindeki tüm diğer yazılımların sahip olduğu standart özellliklerden çok daha fazlasına sahiptir.

 • Bywifi

  Bywifi (Video Streaming Downloader), bir video indirme programıdır.Program sayesinde Youtube, Dailymotion, Metacafe, MySpace, Yahoo gibi çok sayıda site üzerinden video dosyası indirebilirsiniz.

 • MP3-Wolf

  Mp3-Wolf, müzikle ilgili dosya ve site aramaları yapmanızı sağlayan kapsamlı bir yazılımdır. Sadece adresi girmeniz ve “Start to begin the search” düğmesini tıklamanız yeterli olacaktır.

 • HiDownload

  HiDownload, internet üzerinden dosya indirme işlemi yapabileceğiniz ve dosya indirme işlemlerinizi yüksek hızda yapabilmenizi sağlayan indirme yöneticisidir.

 • GrabJPG

  GrabJPG, internetten resim bulmaya yardımcı olan bir yazılımdır. Programla resim arama ve indirme işlemini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

 • FlashGet (Classic)

  FlashGet, dünyaca ünlü innDirme yöneticisidir. Hemen hemen tüm innDirme yöneticilerinden daha kullanışlı, özellikli ve ufak bir reklam penceresi karşılığında ücretsiz tam sürüm olan bir innDirme yöneticisidir.

 • RapGet

  RapGet (RAPidshareGET) Rapidshare gibi bir çok dosya paylaşım sistemlerini destekleyen otomatik indirme yöneticisidir.Özellikler:Tamamen ücretsizdir205 kb küçüklüğünde ve kurulum gerektirmez.

 • Net Transport

  Net Transport, pek fazla tanınmasada internetten dosya indirirken oldukça hızlı işlem yapabilen bir program. Uyumlu olduğu protokollerHTTP / HTTPS protokolleri.FTP / SSL / SFTP protokolleri.MMS (Microsoft Media Services) protokolleri.

 • Celebrity Magnet

  İnternetten sevdiğiniz aktör yada aktrist'in resimlerini araştırıp inndirebileceğiniz güzel ve kullanışlı bir program. Resimleri kaydedebilmeniz için normal versiyonunu satın almanız gerekiyor.

 • GetGo Download Manager

  GetGo Download Manager, download işlemlerini hızlandırmanızı ve kontrol etmenizi sağlayan bir araç. Yazılım, download hızını normal tarayıcılara göre %300 oranında artırıyor. Yazılımın kullanımı oldukça kolay.