Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Draxysoft
Limit:
*
Kategorisi:
Resim Göstericiler (87 program)

Wallpaper Sequencer Ultra

Wallpaper Sequencer Ultra yeni, güçlü bir duvar kağıdı yönetim uygulamasıdır. Geniş özellikleri sayesinde masaüstünüze tam manasıyla hakim olabilirsiniz. Örneğin masaüstünüze bir saat koyabilir ve bunun için çeşitli arayüzler seçebilirsiniz. Bu saat ister analog, ister dijital olsun arayüz desteği sayesinde her biri farklı uygulama gibi gelecek size. Ayrıca masaüstünüzde görmek istediğiniz resimlerinizin boyutu veya çözünürlüğü sizi düşündürmesin, çünkü program bu ayarlamaları otomatik olarak yapıyor. Bu programla görev çubuğunuzu transparan yapabilirsiniz de. Duvar kağıdını değişmesini istediğiniz şekilde ayarlayıp bunların otomatik olarak masaüstünüze gelmesini sağlayabilirsiniz(kısayol tuşlarıyla, sistem başlangıç ve kapanışında ya da belirttiğiniz zaman aralıklarında). Wallpaper Sequencer Ultra duvarkağıdınızı değiştirdikten sonra kendisini otomatik olarak kapatarak hafıza kullanımını da azaltıyor.Özellikle bu yönü ile hafızada kalan programlara karşı ezici üstünlüğünü kanıtlamış oluyor. Programın tanımadığı resim formatı yok da diyebiliriz. Eğer tanınan formatların bir listesini verecek olursak kısaca(!) - BMP, JPG, JPEG, PNG, EMF, WMF, ZIP,GIF, PSD, PDD, PCX, PCC, WBZ, PSP, GIF, TIF, TIFF, PGM, PBM, TGA, VST, ISB, VDA, WIN, RLA, RPF, CEL, PIC formatlarını bu listeye dahil edebiliriz. Ayrıca transparan özelliğiyle sadece görev çubuğunu değil, takvimi, ikonlarınızın yazılarını,ve masaüstü duvar kağıdınızı da transparan hale getirebilirsiniz. Bu kadar açıklamadan sonra bu programa

Wallpaper Sequencer Ultra İçin Yorum Yap

reklam

Resim Göstericiler Kategorisi Çok İndirilenleri

 • XnView Resim Görüntüleyici

  XNview, Türkçe dil desteği de olan bir resim gösterici, 340'ın üzerinde (PiNG, JPEG, Targa, Tiff, Gif, Bmp, ...) resim dosyasını tanıyan ve açan yazılım, "slide show" yaparken, resimlerin kontrast ayarları ile de oynayabiliyor.

 • ACDSee Photo Manager

  En popüler resim gösterici olan ACDSee programının en son sürümü. ACDSee hızlı ve 50'den fazla multimedya, ses, arşiv ve video biçimini (JPG, GIF, MP3, ZIP, MPEG gibi) destekleyen gelişmiş bir resim göstericisidir.

 • TILER

  TILER bir resim görüntüleme programıdır. Programa ister tek tek isterseniz de klasör olarak ekleme yapabilirsiniz. Eklemelerinizi otomatik olarak algılayarak resimleri ön izleme olarak sıralar ve çift tıkladığınız resmi size görüntüler.

 • Alteros 3D

  Alteros 3D, arayüzü özelleştirilebilir bir 3D ve 2D görüntüleyicisi. Yazılımın desteklediği grafik biçimleri: 3D dosyaları (3DS, MAX, VRML, TrueSpace, LightWave ve diğer birçok biçim), 2D dosyaları (PSD, TIFF, PNG, JPEG, BMP, GIF ve diğer birçok biçim).

 • Autostitch

  AutoStitch dünyanın ilk tam otomatik 2 boyutlu imaj birleştirici. Panoramik fotoğraflar yaratmak isteyen profesyonel fotoğrafçılar için mükemmel bir program.

 • AhaView

  AhaView bir resim görüntüleme ve dönüştürme yazılımıdır.

 • WaveL ViewPic

  Bu güzel bir resim göstericisi BMP, GIF, JPEG, JPG, PCX, PNG, TIF, TIFF, TGA, PGM, PPM, PBM, ICO, WMF, EMF formatlarındaki resim dosyalarını destekler.Hadi indirin...

 • AI Picture Explorer

  AI Picture Explorer'ın son sürümü. Program ile Web sayfaları ve HTML görüntü katalogları yaratabilirsiniz. AI Picture Explorer; entegre görüntüleme ve arama programıdır.

 • cPicture

  Kullanımı kolay, kurulum gerektirmeyen, boyutu küçük bir imaj gösterim uygulaması.Desteklediği formatlar jpeg, avi ve mp3 olup yazılımın kullanımını kolaylaştıran birçok kısayol tuşu bulunmaktadır.

 • Wallpaper Sequencer Ultra

  Wallpaper Sequencer Ultra yeni, güçlü bir duvar kağıdı yönetim uygulamasıdır. Geniş özellikleri sayesinde masaüstünüze tam manasıyla hakim olabilirsiniz. Örneğin masaüstünüze bir saat koyabilir ve bunun için çeşitli arayüzler seçebilirsiniz.