Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Atelio Software
Limit:
30 günlük kullanım
Kategorisi:
Ses - Görüntü Düzenleyiciler (63 program)

Ultra Tag Editor

Ultra Tag Editor kolay kullanımlı bir tag düzenleme aracı ve müzik organizatörü. Program MP3 (ID3v1, ID3v2.2, ID3v2.3 and ID3v2.4) ve OGG Vorbis (vorbis yorumları) ile çalışıyor. Ultra Tag Editor hem temel ID3v1 tag alanlarını (başlık, artist, albüm vb.) desteklerken ek olarak ID3v2 alanlarını (şarkı sözü, yazar, disk#, internet radyo bilgisi, besteci vb.) da destekliyor.

Müzik dosyalarımızı sınıflandırmakta kullanacağımız tag bilgilerini çok rahatlıkla değiştirebilceğimiz bu programın belki de en olumsuz yönü, 30 günlük deneme süresi oluşudur.Ultra Tag Editor'ün sol üst bölümünde yer alan Explorer tarzındaki alanda, düzenleme yapmak isteyeceğiniz klasörü seçtikten sonra, klasördeki parçaların tag bilgilerini, orta bölümde görebilirsiniz.Tag bilgilerini oluşturmak veya önceden yazılı tag bilgisini üzerine yazmak için ilgili parçayı seçmeniz ve seçili parçanın programın alt bölümündekiID3v1 ve ID3v2'ye göre tag bilgilerine tıklayarak, klavyeden ilgili bölümlerin üzerine yazmanız yeterli olucaktır.
Bu arada yapacağınız değişikliği kaydedebilmeniz için, yanlardaki küçük kutucuklara tıklamayı unutmayın. F7 tuşu ile yeni klasörler oluşturarak, yaptığınız düzenlemelerinizi farklı klasörler altında toplamanızı öneririz.

Programın gelişmiş özellikleri ile, tag bilgilerini kopyalayıp taşıyabilir ya da silebilir veya belli bir kritere göre otomatik değiştirebilirsiniz. Son olarak üstteki menü içerisinde "Player" adımından erişebileceğiniz müzik çalıcısı ile veya ekranın ortasında yer alan oynatma tuşlarını kullanarak, müziklerinizi keyifle dinleyebilirsiniz.
Ultra Tag Editor 2.4.3

Ultra Tag Editor İçin Yorum Yap

reklam

Ses - Görüntü Düzenleyiciler Kategorisi Çok İndirilenleri

 • AVIAddXSubs

  Gelişen teknoloji ile artık büyük ekranlı televizyonlarda DivX oynatıcılar sayesinde DivX keyfi yaşanabiliyor. Fakat bilgisayardaki kontrol ve düzenleme seçeneklerinin DivX player üzerinden yapılamadığıda bir gerçek.

 • Ace Video Workshop

  Ace Video Workshop, kolay kullanımlı bir video düzenleme yazılımıdır. Video dosyaları arasında dönüştürme işlemi yapabilmesinin yanı sıra, küçük boyutlu dosyaları birleştirme işlemi de yapabilmektedir.

 • AVI ReComp

  AVI ReCompprogramı AVI dosyalarınızı yeniden sıkıştırmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir program.

 • Allok Video Splitter

  Bu program sayesinde AVI, DivX, VOB, DAT, ASF, WMV, MPEG-1/2/4 biçimindeki video kliplerinizi istediğiniz yerden kesip, kaydedebilirsiniz. Program kolay ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.

 • Camtasia Studio

  Camtasia Studio, monitörde yaptıklarınızı video olarak kaydeden güzel bir yazılım.

 • 123 Video Converter

  123 Video Converter güçlü ve kolay kullanımlı bir video dosyası biçim dönüştürme yazılımıdır. Video dosyaları arasında dönüştürme yapabilmesinin yanı sıra, parçalama ve birleştirme işlemleri de yapabilmektedir.

 • AltoMP3 Gold

  AltoMP3 Gold, müzik CD'lerinden dijital müzikleri çıkartarak MP3'lere çevirme ve size mükemmel kopyalar temin etme olanağı verir. Yüksek sıkıştırma hızı ve yüksek kalite sağlayan ücretsiz bir proje olan LAME MP3 kodlayıcısını kullanır.

 • Ulead VideoStudio

   Ulead Visual Studio bir video işleme ve görüntüleme programıdır. Özellikleri :-Videolarınız üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.-Video formatları arasında çeviri yapabilirsiniz.-DVD menüleri hazırlayabilirsiniz.

 • Ace MP3 Ripper

  Ace MP3 Ripper ile audio tracklerinizi wav ya da mp3 formatına çevirebilirsiniz. Kategorisindeki diğer yazılımlarla karşılaştırıldığında Ace MP3 Ripper programı daha kaliteli, daha hızlı ve daha kolay kullanımlıdır. Programın satış fiyatı 15 dolardır.

 • AV Voice Changer Software Diamond Edition

  AV Voice Changer gerçek zamanlı bir ses değiştiricisi.