Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
TRSoft Yazılım
Limit:
*
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

TRSoft CD Takip Programı

TRSoft Yazılımın ürettiği sabırsızlıkla beklenen TRSoft CD Takip Programının 2.0 versiyonu siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunulmuştur.Programdan bazı özellikler* Film, müzik.. vb. CD Kiralayan veya satan işletmeler için hazırlanmıştır.* Ürün stok takibi yapabilme* Ürün ve Müşteri barkod desteği* Müşterileriniz bir veya daha fazla film kiralama imkanı * Müşteri Kartından kiraladığı ürünleri görebilme* Kirada olup kiralanamayacak ürünlerin uyarı sistemi* Ürünü zamanında geri getirmeyenleri otomatik listeleyebilmesi* Gelişmiş arama ve sorgulama* Ürünün kiralanma sayısını görebilme* Ürünün şu anda kimlerde kirada olduğunu görebilme* Ürünlere özel kira ve satış fiyatı belirleyebilme* FireBird veritabanı ile sağlam bilgi güvenliği* Dahili yedekleme ünitesi* 1.0 kullanıcıları için 2.0'a verileri aktarabilme* Ayrıca program içerisinde dahil bulunan media player sayesinde programdan çıkmadan, işinizi yarım bırakmadan film izleyebilir müşterilerinize filmi gösterebilirsiniz.Raporlar* En çok kiralanan ürünlerin listesi* Ürünlerin stok mevcut listesi* Stok da olmayan ürünlerin listesi* CD Adetlerine göre ürün listesi (Tek CD'li,İki CD'li,Üç CD'li gibi)* Kiradaki ürünlerin listesi* Satılan ürünlerin listesi* Zamanında gelmeyen ürünlerin listesi

TRSoft CD Takip Programı İçin Yorum Yap

reklam

Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

 • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

  E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

 • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

  Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

 • Polisoft Sigorta Programı

  Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

 • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

  Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

 • Zirve Müşavir Paketi

  Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

 • Mali Mevzuat Takip Programı

  Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

 • Maaş Durum Belgesi

  Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

 • Sözleşmeli Personel Bordrosu

  Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

 • Değişken Faiz Hesaplama

  AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

 • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

  ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.