Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
guvercinposta
Limit:
Yok
Kategorisi:
E-Posta (43 program)

Toplu Mail Gönderim Güvercin

 Günümüz itibariyle internet kullanıcılarının her biri için kullanılan mail adresi sayısı kesin olarak bilinmese de ortalama olarak kişi başına 2?3 olarak tahmin edilmektedir. Dünya üzerinde milyarlarca internet kullanıcısı olduğu bilindiğine göre, e-posta adreslerinin sayısı ve haberleşmede ne denli etkili olduğu açıktır.

Ancak sayıca bu kadar fazla olan e-posta adreslerine ulaşmak ve ileti göndermek hem çok zahmetli, hem de çok karmaşık bir işlemdir.

E-posta pazarlama kampanyalarınızı, bültenlerinizi, duyurularınızı topluca veya kisişelleştirilmiş mesajlarlar şeklinde müşterilerinize, üyelerinize veya potansiyel kitlenize TopluMail programını kullanarak kolayca duyurabilirsiniz.

Kullanım Özellikleri:

· Yüksek düzeyde biçimlendirilmiş ve kişiselleştirilmiş mesaj şablonları yaratabilier ve gönderebilirsiniz.
· HTML editörü ile eposta mesajlarınızı görsel olarak düzenleyebilir, şablon olarak kaydedebilir ve yazdırabilirsiniz.
· İstediğiniz bir dimamik/statik web sitesi adresini yazarak içeriğini gönderebilirsiniz.
· BCC gönderim yapabilirsiniz.
· Epostalarınza sınırsız dosya ekleyebilirsiniz
· Kendi oluşturacağınız veya bağlantı sihirbazını kullanarak mevcut kişisel veya kurumsal veritabanına entegre ederek gönderim grupları oluşturabilirsiniz.
· Access, Csv, Excel, MSSQL, MySQL, Oracle vs. veritabanları ile çalışabilirsiniz.
· Outlook kişi listenize eposta gönderimi yapabilirsiniz.
· Kişisel veya ticari veritabanınıza sql komutları ile sorgu çekebilir, sorgu sonucuna göre verileri email ile gönderebilirsiniz. Bilgileri mesajın içine gömerek kişiye özel mesaj şablonları oluşturabilirsiniz.

?select * from musteriler where statu=aktif and borc>10000 order by adivesoyadi? gibi.

· Gönderi tablonuzu Excel, Csv, XML ve HTML olarak kaydedebilirsiniz.
· Gönderim tamamlandıktan sonra sesle uyarı yapabilirsiniz.
· Gönderim sonrası yazım yanlışı olan email adreslerini raporlayabilirsiniz.

Örnek Uygulamalar:

· Borç bakiyesi 1000 ytl?yi geçen müşterilerinize
· Üyelik süresinin dolmasına 7 gün kalmış veya geçmiş üyelerinize
· Üyelik sisteminizde doğum tarihi bulunan müşterileriniz için doğumgünü kutlama
· Üye listenizde belirli bir kan grubu olan üyelerinize
· Forumunuzdaki üyelerinize

vb. durumlar için toplu mail atabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Bu sistem SMTP sunucusu üzerinden mail gönderimi yapan sistemdir. Günlük gönderim adediniz sunucunuz tarafından size verilen gönderim adedi ile sınırlanmaktadır. Programın herhangi bir gönderim sınırı yoktur.

Toplu Mail Gönderim Güvercin İçin Yorum Yap

reklam

E-Posta Kategorisi Çok İndirilenleri

 • K-ML

  K-ML bir e-posta ve haber bülteni yönetme yazılımıdır. E-posta listenizdeki ya da yeni oluşturduğunuz e-posta listenizi programın içinden düzenleyip reklam, pazarlama, tanıtım amaçlı bülten ya da posta gönderebilirsiniz.

 • MultiMail

  Eğer hotmail uzantılı mailiniz varsa bu program aracılığıyla tek tıklamayla siteye girmeyle uğraşmayıp mail hesabınıza giriş yapabilirsiniz.Programa mail hesabınızı tanıtıyorsunuz ve sonrasında tek tıklamayla giriş yapıyorsunuz.

 • Eudora

  Eudora, bir mail aracı fakat size sadece mail alıp göndermek dışında birçok özellik sunuyor.Eudora size yüzlerce filtre sunuyor, bu filtrelerin yardımıyla maillerinizi yönetmek, göndermek ve cevaplamak çok basit bir hale dönüşüyor.

 • Görüntülü Sesli E-Mail Gönderme Programı

  Hepimiz günlük hayatımızda birbirimize e-mail aracılığıyla metin mesajı gönderiyoruz. Bu program ile metin mesajıyla birlikte görüntü ve ses kaydıyla mesaj gönderebiliyorsunuz. Programı ilk açtığınızda programa kayıt oluyorsunuz.

 • POP Peeper

  Pop Peeper, çalıştırıldığında Windows sistem tepsisine yerleşen ve yapılandırdığınız e-posta hesaplarına yeni bir e-posta geldiğinde sizi görsel ve sesli olarak uyaran bir e-posta okuma programıdır.

 • YahooPOPs!

  YahooPOPs!, kullanımı ücretsiz, Yahoo’ya kayıtlı e-posta adreslerinize Outlook Express programından bakabilmenize olanak sağlayan güzel bir program. Program sayesinde aynı bir POP3 posta hesabına bakar gibi Yahoo posta hesaplarınıza da bakabileceksiniz.

 • GroupMail Free Edition

  GroupMail Free Edition, maillistenize, arkadaşlarınıza toplu e-mail göndermek için birebir. Adres listesi oluşturabilir, ya da herhangi bir dosyanın içerisinden mail adreslerini program sayesinde alabilirsiniz... GroupMail Free Edition 5.2.0.

 • eMailMerge 4Outlook

  eMailMerge 4Outlook 2000/XP/2003, E-mail adreslerini kategorilere ayırarak, listeleyen bir programdır. Listelediğiniz E-Mail adreslerine toplu mesajlar gönderebilirsiniz. Kullanımı çok kolaydır, az bellek harcar.

 • YAMC! - Yet Another Mail Client

  Microsoft Office Outlook’a bedava alternetif! Outlook programında olan adres defteri, ajanda, e-mail gibi fonksiyonlar programda mevcut.E-mail konusunda Outlook’tan daha gelişmiş bir istemci.

 • Cloudmark Desktop (Microsoft Outlook )

  Spam ve Phising'e güle güle deyin...