Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Netpia
Limit:
*
Kategorisi:
Bağlantı Araçları (23 program)

TİA Yardımcısı

Bu program sayesinde internette Türkçe sitelere giriş yapabilirsiniz. Artık adres çubuğunuza sadece sitenin adını yazmanız yeterli olacak! Örneğin sosyal sigortalar yazdığınız zaman arama safası değil, direk o kurumun web sayfası karşınıza çıkacak. Türkçe karakterler ile satın alınan alan adlarına artık bu program ile erişebileceksiniz. Ancak web sitelerin açılması için alan adının satın alınmış olması gerekir. Bu alan adları www ve com/net/org gibi uzantılar içermez ve Türkçe karakter destekler. Tamamen ayrı bir biçimde yeni nesil alan adlarını sistemimize tanıtmamızı sağlayan bu program ile yeni alan adı sistemine tarayıcılarınız uyum sağlayacak. Türkçe kararkterlerin yanı sıra boşlukta (bir karakter aralık) kullanılabilmesi tarayıcılarımıza bu sistemi mutlaka tanıtmamızı gerektiriyor. Bu program sayesinde bu alan adlarını tarayıcılarınız tanıyacak ve bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda bu sitelere giriş yapabileceksiniz.Örnek alan adları:http://sitenin adresi/http://ılgaz dağları/http://fransızca öğeleri/Not: Alan adları örnektir. Girmeye çalışsanız da çalışmayacaklardır.

TİA Yardımcısı İçin Yorum Yap

reklam

Bağlantı Araçları Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Anti Sansür

  Anti Sansür 1.1 Giremediğiniz internet sitelerine son derece kolay bir şekilde girebilmenizi sağlayacak oldukça kullanışlı bir programdır.

 • FireFox Türkçe Dil Paketi

  FireFox'un 1.0.6 nolu Türkçe sürümü.

 • Show My PC

  Program Windows XP ile gelen uzak masaüstü bağlantısı yada msn messsenger üzerinden yapılan uzaktan yardım isteme olayı ile aynı işlevi görür.

 • TurkcellConnect

  Üreticinin Açıklaması : Turkcell ConnectCell sayesinde her an internete bağlı kalabilirsiniz. Cep telefonunuz aracılığıyla; kablo, infrared veye bluetooth bağlantılarından herhangibiri aracılığı ile internette sörf yapabileceksiniz.

 • AKINSOFT Ping

  İnternet hızınızı kontrol etmek için kullanabileceğiniz bir program. Programın alarm özelliği de mevcut. İstediginiz alarm sesini koyabilirsiniz.

 • Accelerate

  Bir internet hızlandırıcısı olan Accelerate ile bağlantı hızını 00 arttırabilir,dosyaları daha hızlı indirebilirsiniz.Yazılım tüm internet tarayıcılarını destekliyor.

 • ModemTest

  Bu program sayesinde modeminiz hızını, bağlantınızın hızını ve modemle ilgili ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca hattınızdaki problemleri de öğrenebilirsiniz.

 • ADSL Bilgilendiricisi (ADSL)

  Bu program ile ADSL kota bilgilerinizi Türk Telekom'dan alabilirsiniz. Programın çalışma biçimi çok basit. Tek yapmanız gereken kullanıcı adı ve şifrenizi girmek ve ayarlara bir göz atmak (ne zaman güncellensin, otomatik güncellensin mi gibi).

 • AKINSOFT AsPing

  İnternet bağlantı hızının ölçülmesi için yapılmıs küçük bir yardımcı program. Ayrıca alarm özelligi vasıtasıyla size baglantı durumu hakkında bilgi veriyor. Alarm melodisi ise kullanıcının sececegi tarzda ayarlanmış.

 • Netsayar

  Netsayar, basit bir internet sayacıdır. Dial-up internet bağlantısı kullanan kişilerin internette kaldıkları süreleri ve bu sürede tutan toplam internet faturalarını hesaplar.