Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
RitLabs
Limit:
*
Kategorisi:
E-Posta (43 program)

The Bat! Professional

The Bat! güçlü, kolay kullanımlı ve çok seçenekli bir E-Posta yöneticisi programıdır. Oldukça yetenekli bu program Windows Outlook programına da iyi bir alternatif arayanlarca sevilecektir. The Bat! , çok sayıda E-Posta adresi kullananların oldukça hoşuna gidecek özellikler ve güçlü yönetimler ile doludur. Bu özelliklere kısaca gözatacak olursak: - Sınırsız sayıda kullanıcı ve hesap desteği - Tamamen özelleştirilebilir mesaj tasarımları - Otomatik mesaj yanıtlaması için güçlü filtreler - S/MIME ve PGP 6.5 sürümüne kadar destek - Uzak Sunucular için Çoklu Posta gönderim desteği - Arka Planda sessiz ve fazla kaynak tüketmeden çalışabilme - Windows Gezgini tarzı kullanıcı dostu arabirim - Mesaj önizleme özelliği - Dahili HTML E-Postaları görüntüleyicisi ve çoklu dil düzeltmeleri - Gelişmiş Adres defteri - Hatırlatmalar için Özel Posta düzenleyicisi - Çoklu Dil Desteği (Türkçe de destekleniyor) - Tüm Posta Programlarından Posta alabilme - Hızlı düzenleme ve gönderme için çok sayıda ileri seviyede araçlar... Bu sürümde eklenen yenilikler: · Yeni Filtreleme sistemi (SPAM vs.. için) · Alt+Seçim hatalı postayı gösteriyor · Tasarım editörleri özelleştirilebiliyor · Hızlı Tasarım seçenekleri · Çöp kutusu düzeltmesi · Küçük bazı hataların giderilmesi · Mesajlar menü üzerinden tekrar yüklenebiliyor . Çoklu pencere sıralaması . Yeni Filtre Diyaloğu . Sunucudaki mesajları silme desteği . NFS Filtresi (Yeni bir filtreleme sistemi) . Panodan Kopyalayabilme . IMAP Filtreleme . NFS listesi gruplayabilme . Filtre Düzeltmeleri . Uzun komutlarla yaşanan bazı sorunların giderilmesi . Birçok küçük hatanın (IMAP, aksiyon komutları, vb..) giderilmesi . Kullanıcı alanının alınamaması sorununun giderilmesi . Kısıtlama menüsünün düzeltilmesi . Program tuşları düzeltmesi . Araç çubukları düzeltmesi . Adres defteri hataları düzeltilmesi . Özel semboller desteği . Dosya eklentileri ile olan bazı sorunların giderilmesi . HTML düzenleyicisi kodunun onarılması . SSL ve TSL protokollerinin ad hatalarının giderilmesi . Yeni eklenen kısayollar . Yenilenmiş dil desteği . ASCII mesajları düzeltmesi . Microsoft Exchange Sunucuları desteği . Ağ kurulumu desteği Not: Programı Türkçe olarak kullanabilmek için alttaki bağlantıdan Dil paketini indirip kurabilirsiniz. Programı 30 gün sonra da kullanabilmek için 45 Euro ödemeniz gerekmektedir. The Bat! Dil Dosyası Paketi - Ayrıca yine aşağıdaki bağlantıdan da programın ev kullanıcıları için daha basit özellikli ve ağ desteksiz sürümünü indirebilirsiniz. Bu sürümün de değeri 35 Eurodur. TheBat! 3.71 Home Edition

The Bat! Professional İçin Yorum Yap

reklam

E-Posta Kategorisi Çok İndirilenleri

 • K-ML

  K-ML bir e-posta ve haber bülteni yönetme yazılımıdır. E-posta listenizdeki ya da yeni oluşturduğunuz e-posta listenizi programın içinden düzenleyip reklam, pazarlama, tanıtım amaçlı bülten ya da posta gönderebilirsiniz.

 • MultiMail

  Eğer hotmail uzantılı mailiniz varsa bu program aracılığıyla tek tıklamayla siteye girmeyle uğraşmayıp mail hesabınıza giriş yapabilirsiniz.Programa mail hesabınızı tanıtıyorsunuz ve sonrasında tek tıklamayla giriş yapıyorsunuz.

 • Eudora

  Eudora, bir mail aracı fakat size sadece mail alıp göndermek dışında birçok özellik sunuyor.Eudora size yüzlerce filtre sunuyor, bu filtrelerin yardımıyla maillerinizi yönetmek, göndermek ve cevaplamak çok basit bir hale dönüşüyor.

 • Görüntülü Sesli E-Mail Gönderme Programı

  Hepimiz günlük hayatımızda birbirimize e-mail aracılığıyla metin mesajı gönderiyoruz. Bu program ile metin mesajıyla birlikte görüntü ve ses kaydıyla mesaj gönderebiliyorsunuz. Programı ilk açtığınızda programa kayıt oluyorsunuz.

 • POP Peeper

  Pop Peeper, çalıştırıldığında Windows sistem tepsisine yerleşen ve yapılandırdığınız e-posta hesaplarına yeni bir e-posta geldiğinde sizi görsel ve sesli olarak uyaran bir e-posta okuma programıdır.

 • YahooPOPs!

  YahooPOPs!, kullanımı ücretsiz, Yahoo’ya kayıtlı e-posta adreslerinize Outlook Express programından bakabilmenize olanak sağlayan güzel bir program. Program sayesinde aynı bir POP3 posta hesabına bakar gibi Yahoo posta hesaplarınıza da bakabileceksiniz.

 • GroupMail Free Edition

  GroupMail Free Edition, maillistenize, arkadaşlarınıza toplu e-mail göndermek için birebir. Adres listesi oluşturabilir, ya da herhangi bir dosyanın içerisinden mail adreslerini program sayesinde alabilirsiniz... GroupMail Free Edition 5.2.0.

 • eMailMerge 4Outlook

  eMailMerge 4Outlook 2000/XP/2003, E-mail adreslerini kategorilere ayırarak, listeleyen bir programdır. Listelediğiniz E-Mail adreslerine toplu mesajlar gönderebilirsiniz. Kullanımı çok kolaydır, az bellek harcar.

 • YAMC! - Yet Another Mail Client

  Microsoft Office Outlook’a bedava alternetif! Outlook programında olan adres defteri, ajanda, e-mail gibi fonksiyonlar programda mevcut.E-mail konusunda Outlook’tan daha gelişmiş bir istemci.

 • Cloudmark Desktop (Microsoft Outlook )

  Spam ve Phising'e güle güle deyin...