Lisans:
Süre Kısıtlı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
SkeSoft
Limit:
Sınırlı kullanım
Kategorisi:
Çeşitli (571 program)

TextCatch

TextCatch, bir ekran görüntüsü yakalama (capture) programıdır. Ama diğer ekran görüntüsü yakalama programlarından temel farklı ise resim olarak değil metin olarak yakalar. Program sayesinde bilgisayar ekranında gördüğünüz Windows veya diğer programların verdiği hata iletilerini metin olarak kaydedebilirsiniz. Diğer yakalama programları ancak bunları resim olarak kaydederken TextCatch bunları metin olarak kaydeder ve farkı da burada ortaya çıkıyor.
Bilgisayarda araç çubukları, dosya listeleri, klasör içindeki dosyalar ve buna benzer yapıyı da metin olarak yakalayıp, kaydedebilir.
2000/XP ve üstü bir işletim sistemine sahipseniz, TextCatch tarama modu ve DOS konsol çıktı penceresini destekler.
Excel, Access gibi veritabanı raporlarını metin olarak yakalayıp, kaydedebilir.
Programın otomatik mod konumunda 'Capture from window' (Pencereden yakala) tuşuna bastığınızda farenin sol tuşuyla yakalama alanını çizebilirsiniz.
'Capture from region' (Bölgeden yakala) tuşuna bastığınızda fareyle seçilmiş kısmı yakalayıp, kaydedebilirsiniz.
Özellikle programlardan kaynaklı hata ileti kutusu içindekileri yazmak zor geliyorsa (ki çoğu zaman öyledir), TextCatch sayesinde bu iletileri yazma derdinden kurtulup, yakalayıp, metin dosyası olarak kaydedebilirsiniz.
Fazla ayrıntı içermeyen sade arayüze sahiptir. Ayrıca geçiş tuşu (hızlı başlatmak için kısayol) kurulabilir.
Kısıtlama ve lisans:
Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.50$'dır
TextCatch 2.7

TextCatch İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Telefon Numarasından İsim Bulma

  Telefon numarasını biliyorsunuz ama kim oldugunu bilmiyomusunuz tam size gör ebir program Telefon numarasını yazıyorsunuz kim oldugunu hemen ögrenıyorsunuz. Kullanımı çok kolay bir program.akindir.

 • On Numara Tahmin Programı On Numara Kombinatör

  Milli Piyango'nun düzenlediği ON NUMARA (10/80) adlı Loto oyununun Erdoğan Tan tarafından yazılan formüllü kombinasyon listesi üreten yardımcı bir programdır.

 • Eagle Elektronik Devre Çizim Programı

  Elektronik devre çizimi yapabileceğiniz ve ücretsiz indirebileceğiniz bir yazılım. Programın içinde bir çok güncel devre elemanı ve elemanlara ait bilgiler(üreticisi,ayaklarının isimleri,...) bulunmakta

 • All My Movies Film Arşivleme Programı

  All My Movies, film koleksiyonunuzu yönetmek ve düzenlemek için tasarlanmış kullanımı kolay bir film veritabanı programıdır. Kişisel film koleksiyonunuzu ya da film veritabanızı oluşturmak için kataloglama yapmakta kullanabilirsininiz.

 • ProRat v1.9 Fix2 Uzaktan Bilgisayar Yönetim Aracı

  ProRat C programlama dilinde yazılmış ve tüm windows işletm sistemlerinde çalışan bilgisayarınızı uzaktan yönetebileceğiniz bir araçtır.

 • TC Kimlik No Yaz Adres Bul

  TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 Seçmen kaydı bulunan her vatandaşın T.C kimlik numarası ve adreslerine bu program sayesinde ulaşabilirsiniz.TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 ücretsiz indir .

 • T.C.Kimlik Sorgu Robotu

  Küçük boyutludur. USB bellek vb. medyalarda kolaylıkla her yere taşınabilir. Hastaneler, Emniyet Birimleri, İnternet Kafeler, Sigorta Şirketleri, Eczaneler, Okullar, Dersaneler, Avukatlar vb. T.C.

 • Cep Telefonu Programları

  Cep telefonu için üçretsiz Program Klasör içindeki bazı programlarin ismi: *album_openBit *al-moazen *anti-thief *auto-pilot *avecradio *barcodokuyucu *Bcreaderv1.33 *BlueJackX *blzinsyapp *BounceMp3_v1.

 • Windows XP Service Pack 3 Türkçe

  Microsoft Windows XPden vazgeçemeyen ve üstelik XPyi Türkçe olarak kullanan kullanıcılar için geliştirilen SP3 güncelleştirmesi. XP izi daha güvenli ve güncel halde tutmak istiyorsanız 3. servis paketini kullanmanızı öneririz. 2.

 • USB Disk Security

  USB Disk Security yazılımı USB belleklerinizi bilgisayara taktığınızda veri alışverişi yaparken belleğinize zararlı yazılım bulaşma riskine karşı koruma sağlıyor.