Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Abhisoft Technologies
Limit:
*
Kategorisi:
Sözlük (119 program)

Talking Translator Pro

Talking Translator Pro ile 8 dil arasında metin çevirebilirsiniz. Program çeviri işlemini internet üzerinden gerçekleştirmektedir. Programla kelimelerin anlamlarını bulabilir, dosya ve panodan da çeviri işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca çevrilen metni sesli bir şekilde okuma özelliğiyle, çevrilen metni dinleyebilirsiniz. Yapılan çevirileri düzenleyebilir, kaydedebilir diğer dillerdeki anlamlarına bakabilirsiniz.Programla İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Hollandaca ve Rusça dilleri arasında çeviri işlemi yapabilirsiniz (Rusçadan İngilizceye sadece Windows NT, 2000, XP'de)ÖzellikleriÖzel karakter girişi: Klavyede olmayan karakterlerin girilebilmesi için özel karakter girişi mevcut ayrıca Windows karakter eşlemeden de girebilirsiniz.İngilizce sözlük: İngilizce kelimelerin anlamını İngilizce sözlükten hızlıca erişebilirsiniz.Editör penceresi: Çevirileri düzeltebilir, düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz.Pano ve dosyadan okuma: Yazmış olduğunuz bir metni ya da bilgisayarınızda varolan Metin, RTF ve HTML dosyalarından birini seçip okutabilirsiniz.Kaydetme işlemi: Oluşturduğunuz veya çevrilen metni Acrobat PDF, RTF, Metin ve HTML olarak kaydedebilirsiniz.

Talking Translator Pro İçin Yorum Yap

reklam

Sözlük Kategorisi Çok İndirilenleri

 • RT Osmanlıca Çeviri

  RT Osmanlica çeviri programı. Osmanlıca ve arapça yazılmış metinleri latinize ve osmanlıcaları da tercüme eder. Demo kısıtlı versiondur. Bir çok gelişmiş özellik eklenmemistir demo versionunaRT Osmanlıca Çeviri 3.

 • ingTur Mini Translator (Çevirmen) İngilizce Türkçe Çevirici

  ingTur Mini Translator Chat ortamında ingilizce kullanıldığında en büyük yardımcınızdır. İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için ideal bir programdır.

 • MoonStar Sözlük Mtu Sözlük

  İçinde İngilizce - Türkçe & Türkçe İngilizce bir sözlük barındıran , Türkçe kelimelerin eş anlamlılarını gösteren, Türkçe yazım denetimi ve adam asmaca oyununu içeren güzel ve kullanışlı klasik bir sözlüktür.

 • Osmanlıca Kursu

  11 derslik Osmanlıca kursu. Bu dersler ile Osmanlıca öğrenmeniz ve bildiklerinizi test edebilmeniz amaçlanıyor. Program ilk kez tarafımdan buradan yayınlanıyor.

 • Cümle Çeviri Programı

  Büyük Türkiye Projesine ait bulunan 2. adım, yani cümle çeviri programı şimdilik maksimum kelime çeviri sistemine sahiptir. Hem Türkçeden hem de ıngilizceden çeviri yapılabilen projeye ilerleyen zamanlarda çok daha güçlü bir mimari geliceği kesindir.

 • TiT Sözlük

  TiT Sözlük İngilizce cevırı yapabilen kullanıslı bir sözluk programı.Programın kullanımı kolay olmasıyla ön plana cıkıyor. AKindir.

 • Sözlük

  Kullanımı kolay sözcük bazında bir çeviri programı. Binlerce sözcük ve söz bu programda. Üstelik sisteme hernangi bir dll/ocx dosyasi da bulastirmadan oldukça hızlı bir arabirim ile kullanılabiliyor.

 • Turing Türkçe&İngilizce Çeviri

  Turing Çeviri programı ingilizce - türkçe ve türkçe - ingilizce çeviri yapar. Turing programı şu an için basit cümleleri çevirmekle birlikte, program halen geliştirme aşamasındadır. Programın en önemli avantajı; tam sürümü ücretsizdir.

 • Babylon İngilizce-Almanca Glossary

 • Magic Translator

  Magic Translator, bir çevrimiçi belge ve web sayfa çeviricisidir. Program 11 dili destekler. Bu diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Hollandaca, Rusça, Çince, Korece, Japonca'dır.