Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Netdragon
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (60 program)

Super Karamba

Super Karamba Linux dağıtımlarının masaüstlerine çeşitli görünüm özellikleri ekleyen bir yazılımdır.Başlıca Özellikleri ; * Masaüstünüzün görünümünü değiştirebilme.* Masaüstüne hava durumunu 5 günlük gösteren bir pencere ekleyebilme.* Bilgisayarınızın sistem özelliklerini gösteren bir pencere ekleyebilme.* Uygun müzik çalıcısını masaüstünden özel bir pencere ile kontrol edebilme.* Müzik çalarken masaüstünüzde çeşitli efektler oluşturabilme.* Bellek aygıtlarının çalışma durumlarını gösteren pencere ekleyebilme.* İnternet bağlantı hızınızı gösteren bir pencere ekleyebilme.* İnternet alım ve gönderim hızınızı anlık olarak gösterebilme.* Masaüstü görünümünü komple değiştirebilme.Burada sayılan özellikler Super Karambanın sadece %10 luk özelliklerini yansıtmaktadır.Super karamba mozilla firefox gibi eklentileri ile çalışmaktadır. Asıl temel eklentiler üzerine kurulmuştur. Yukarıda anlatılan özellikler portage monitör , crystal monitör , system monitör gibi eklentilerin özellikleridir. Eklentileri kde-look.org isimli açık kaynak sitesinden indirip kurabilir yada program içinden yeni tema al diyerek bu site üzerinden otomatik olarak eklenti alabilirsiniz.Kurulum ; suparola./configuremakemake install

Super Karamba İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Pardus

  http://www.pardus.org.tradresini ziyaret etmenizden onur duyacağız.Pardus, kullanıcılarına en güncel uygulamaları ve en son güvenlik yamalarını da internet üzerinden GNU GPL Genel Kamu lisansı ile özgürce sağlıyor.

 • Game Cam

  GameCam Özellikle Knight Online Gibi online bilgisayar oyunlarında kullanılan bir video kaydedicisidir. Kurulumu basit, boyutu küçüktür. Tavsiye edilir.Game Cam 2.

 • RocketDock

  RocketDock, animasyonlu bir uygulama başlatıcı. Kolay erişim ve iyi bir organizasyon için kısayollar oluşturabileceğiniz güzel bir arayüz sunuyor. İçerdiği her öğe tamamen özelleştirilebilmektedir.

 • Microsoft Office (mac)

  Tanıtım:Microsoft® Office 2004 Macintosh için çıkardığı bu yeni versiyon ile Mac dünyasına yavaş yavaş giriş yaptığının sinyallerini veriyor.

 • CursorFX

  Bilgisayarınızdaki mouse ikonunu değiştirebileceğiniz güzel bir program. Barındırdığı birbirinden güzel cursor örnekleriyle masaüstünüz renklenecek.

 • Font Viewer

  Blaiz Font Viewer, işletim sisteminizdeki font'ları belirleyip bunlar hakkında bilgi alabileceğiniz bir yazılım. Özellikleri:Bütün font'ları ekranda gösterebilme ve yazdırma desteği.Font'ların boyutlarını görebilme.

 • AIV Video Screensaver

  Video Screensaver programı hoşunuza gidebilecek bir program.

 • Üstün Fikstür 2008 2009

  TTürkcell Süper Ligi ve Bank Asya 1. Lig A Kategorisi için hazırlanmış, 2008-2008 sezonu Fikstür ve Otomatik Puan Tablosu programı.

 • Font Xplorer Lite

  Küçük ve sade bir program olan Font Xplorer, sistemde yüklü olan yazıtiplerini hızlı ve düzenli bir şekilde görüntülemeye yarıyor. Yazıtiplerinin önizleme resimlerini oluşturabilen Font Xplorer, yazıtiplerindeki hataları da düzeltebiliyor.

 • furbished Drives

  Bu simge paketi 74 simgeden oluşuyor. Simgeler daha çok Apple harddisklerini tasvir ediyor. Simgeler 128*128 boyutlarında ve 24 BPP derinliğinde.Bu Program AKindir.Com Editörü Admin tarafından eklenmiştir izin alınmadan kullanılamaz.