Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Rocket Division Software
Limit:
Yok
Kategorisi:
CD - DVD Kayıt Araçları (4 program)

StarBurn

StarBurn, CD, DVD, Blu-Ray ve HD-DVD'leri kapma, yakma ve düzenleme programıdır. Uygun optik okuyucunuz mevcut olduğunda birçok işlemi ücretsiz gerçekleştirmenize olanak tanır. Sunduğu özellikler sayesinde bir DVD'nin içindeki medya dosyalarını düzenleyebilmenize ve hatta başka DVD'lerden de medya içeriği alıp birleştirmenize olanak tanıyor.

Birden fazla özelliği tamamen ücretsiz olan bir şekilde size sunan bu program sayesinde artık aşırı pahalı bedeller ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Özellikleri:

Veri/Ses/Video yakma: Optik okuyucunuzun uygun olduğu her türlü diske istediğiniz her türlü veriyi çok kolay bir şekilde yazdırabilirsiniz.

Image yakma: İmaj(.iso) dosyaları oluşturup bunları disklere yazdırabilirsiniz.

Disk silme: Silmek istediğiniz diskin özelliği buna müsaitse o diski silebilme.

UDF Image diski yaratma: UDF ISO dosyaları yaratmanız için de bu programı kullanabilirsiniz.

Grab Audio: Bu özellik ile ses disklerindeki tüm şarkıları bilgisayarınıza çok rahat bir şekilde alabilirsiniz.

Compress Audio: Bu özellik ile de WAV dosyalarını WMA/OGG/MP3 haline dönüştürebilirsiniz.

StarPort: Programın yükleme aşamasında StarPort isimli programı da kurabilme imkanı sunan bir seçenek çıkıyor eğer bu ek programı da kurarsanız sanal sürücüler yaratabilir ve bu sayede yaptığınız iso dosyalarını yine bu program ile açabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • Windows XP (Service Pack 2)
 • 800 MHz Intel Pentium III sınıfı işlemci
 • 512 MB RAM
 • 50 MB sabit disk yeri
 • CD veya DVD yazıcı

StarBurn İçin Yorum Yap

reklam

CD - DVD Kayıt Araçları Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Ashampoo Burning Studio Ücretsiz CD/DVD/Blu-ray Yazma Programı

  Çoğu kullanıcı CD, DVD yazma uygulamlarının zorluğundan şikayetçidir. Piyasadaki CD/DVD/Blu-ray yazma araçlarının kullanımı aşırı karmaşık olmasına rağmen Ashampoo Burning Studio kolay kullanımı ile ön plana çıkıyor.

 • Nero Popüler CD/DVD Yazma Programı

  Popüler CD/DVD yazma programlarından biri olan Nero, profesyonel görünümlü ve menü entegreli DVD ler hazırlayabilme, müzik dosyalarına daha fazla hakimiyet, iPod ve diğer mobil aygıtlar için dosya dönüşümü gibi bir çok özellik bulunmaktadır.

 • StarBurn

  StarBurn, CD, DVD, Blu-Ray ve HD-DVD'leri kapma, yakma ve düzenleme programıdır. Uygun optik okuyucunuz mevcut olduğunda birçok işlemi ücretsiz gerçekleştirmenize olanak tanır.

 • AutoRun Typhoon

  CD-ROM'a takılanCD'yi otomatik olarak başlatır.CD içerisindeki herhangi bir dosyayı yükler.10 dosya Listeler gösterir ve seçmeli etkiyle dökümanlar başlatabilir.Dosyaları birerli olarak yerleştirebilir.Dosyaları otomatik olarak yerleştirebilir.