Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Bilgi Yazılım
Limit:
*
Kategorisi:
Yönetim - Organizasyon (94 program)

Spor Kulüp Otomasyonu - Futbolog

Bu yazılım ile spor kulüpleri gelir giderlerini, sporcularının durumlarını (cezalı-sakat vb.), kulübün muhasebe hesaplarını ve kulüp istatistiklerini kolayca takip edebilecekler.Böylece kulüp yönetimi daha kolaylaşacak ve yöneticiler ve kulüpler işlerini belirli bir düzen içerisinde ilerletebilecek.Genel Özellikler:Futbolcu performans takibi.Maç prim ödeme bordrosu ve ödeme takip. Aylık transfer taksiti ödeme bordrosu ve ödeme takip. Maç başı transfer taksiti ödeme bordrosu ve ödeme takip. Otomatik kart cezalı bulma ve kart takibi. Maç kadroları, kart cezalılar, goller, istatistik listeleri vb.Tek düzen muhasebe (Makbuzlar, Defterler, Mizan, Bilanço)Avans işleme-takip ve maaşa entegrasyon. Spor okul taksit takibi. Kombine bilet satış ve ödeme takibi. Sakatlık takip. Futbolcunun görev yaptığı kulupleri izleme Hasılat dağıtım çizelgesi hazırlama (Lig ve Kupa Maçları için) Sponsorlar için cari hesap modülü. Sporcu için cari hesap modülü.Transfer ve avans ödemelerini izleme raporlarıWindows XP, Windows 98 tabanlı, SQL İlk Yapılacak İşlemler“Puantaj-Sicil” 'de her personel için bilgiler doldurulur ve kayıt(F1) edilir. Her personel için bir bilgisayar no kullanılır. “Bilgisayar No” programın diğer alanlarında da kullanılır. Bilgisayar no yu 1 den başlatın, futbolcuları 100(veya 200) den başlatın.Maç istatistik-maç tanıtım alanında sezonun maçları tanıtılır. Sonuçlar ayrıca, daha sonra yazılır. Maç no için 1, 2, 3, ..., 15, 16, 17 gibi ardışık rakam kullanın.Genel değişkenler ve sabit bilgiler deki bilgileri kontrol ediniz. Doğru olmayan bilgileri yenileyiniz.

Spor Kulüp Otomasyonu - Futbolog İçin Yorum Yap

reklam

Yönetim - Organizasyon Kategorisi Çok İndirilenleri

 • AXA Cari Hesap Takip Programı

  Cari Hesap Programı; işletmenizin Cari, Kasa, Stok, Fatura-İrsaliye, Alış-Satış (Peşin-Taksitli-Vadeli) hesaplarını kolay bir şekilde takip edebileceğiniz yetenekli bir ön muhasebe programıdır.

 • TeknoAsistan Dernek Üye Takip Programı

  Dernekler, Site ve Apartman yöneticileri; tüm işlemlerini bu programla takip edebilirler. Üye aidatları, üye bilgileri, kasa defteri vs. tüm bilgilerinizi kayıt altına alabilir.

 • Hazır Dilekçe Yazım

  Dilekçe Yazım Sigortacılıkta son derece sıklıkla kullanılan 5 dilekçeyi sizlere yazdırma gereksinimi duymadan hazır vaziyette sunuan bir programdır.Dilekçe Yazım ücetsiz indir.

 • EasyStation

  Genel olarak internet kafeler için yapılmış bu yazılım sayesinde iş yerinizde fiş kesme derdinden ve hesaplama işlerinden kurtulacaksınız. Bütün masaların saatini, dakikasını haftalık, aylık ve günlük olarak tutar ve saklar.

 • Sigorta Trafik Takip

  Orta ve büyük ölçekli Sigorta Acenteleri ve Trafik Müşavirleri için hazırlanmış müşteri ve muhasebe yönetim sistemidir.

 • Aktif Kur

  Aktif Kur programı ile tüm döviz kur bilgilerine anında, kolayca ulaşabilirsiniz, Döviz projesi kapsamında yer alan Odacı Döviz'e ait döviz kurlarını anlık takip edebilirisiniz geniş kapsamlı bir Döviz Takip programı.

 • Burobil Büro Yönetimi Programı

   Bürobil kamu ve devlet dairelerindeki mutemetlerin işlerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmış büro yönetimi programıdır. Dağınık halde bilgisayarlarda duran birçok matbu evrak işlemlerini bu programla yapabilirsiniz.

 • Etkin Dernek Takip

  Üreticiden: Program derneklerin üye takip ve aidat işlemlerini kolayca yapmaları amacı ile geliştirilmiştir. Programın genel özelliklerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

 • HTS ( Hedef TÜCCAR Ticari Sistem )

  Üreticiden : HTS 2 ( Hedef TÜCCAR Ticari Sistem ) ürünümüz günümüz işletmelerinde Kurumsal kaynak yönetimi planlaması amaçlı yapılan işlemlerin hata payı oranının düşürülmesi, maliyet planlaması , satış ve alış koşullarının optimum kontrolü, hammadde ve s

 • MoBiM Sekreterim SMS

  Üretici Açıklaması: Çalışma ortamınıza eğlenceli bir yardımcı. SMS Hatırlatma sistemi ile artık hiçbir şeyi unutmayacaksınız. İster bir kişiye, ister tüm kişi listesine toplu sms atabilirsiniz.