Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Michel Krämer
Limit:
Yok
Kategorisi:
E-Posta (43 program)

Spamihilator

Spamihilatore-posta istemciniz ve internet arasında çalışarak size gelen e-postaları inceliyor ve istenmeyen, gereksiz, spam postaları filtreleyerek size zaman kazandırıyor. Bu işlemleri yaparken tamamen arkaplanda çalışan ve sizi hiç rahatsız etmeden görevini yerine getiren bu ücretsiz spam belirleyici program posta kutunuza gelen reklam ve virüs içeren istenmeyen e-postalardan sizi koruyor.

Sahip olduğu spam belirleyici kurallar ile e-posta üzerinde inceleme yaparak e-postanın istenmeyen bir e-mail olma olasılığını hesaplayan Spamihilator kesin bir sonuca vararak e-postayı gerekli klasöre yönlendiriyor. Kullanıcı tarafından yapılan ayarlamalar ile geliştirilebilen program gün geçtikçe mesajlarınızı sizden daha iyi tanıyor ve devamlı olarak daha iyi oranlarda e-posta engellemesi gerçekleştiriyor.

Ek olarak Spamihilator kelime filtresi kullandığından, mesajlar üzerinde anahtar kelime araması gerçekleştirerek te e-posta tanımlaması yapabiliyor. Dilerseniz sizin belirlediğiniz kelimeler veya kullanılan genel terimler ile kişiselleştirerek bu ücretsiz anti-spam programından istenmeyen e-postalardan kurtulma konusunda daha fazla faydalanabiliyorsunuz.

Not:İngilizce olmasına rağmen sahip olduğu dil paketi ile buradanindirebilirsiniz.

* Program nerdeyse tüm e-posta istemcileri ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Outlook 2000/XP/2003/Express, Eudora, Mozilla Thunderbird, IncrediMail, Pegasus Mail, Phoenix Mail, Opera vb. ...

Spamihilator 0.9.9.44

Spamihilator İçin Yorum Yap

reklam

E-Posta Kategorisi Çok İndirilenleri

 • K-ML

  K-ML bir e-posta ve haber bülteni yönetme yazılımıdır. E-posta listenizdeki ya da yeni oluşturduğunuz e-posta listenizi programın içinden düzenleyip reklam, pazarlama, tanıtım amaçlı bülten ya da posta gönderebilirsiniz.

 • MultiMail

  Eğer hotmail uzantılı mailiniz varsa bu program aracılığıyla tek tıklamayla siteye girmeyle uğraşmayıp mail hesabınıza giriş yapabilirsiniz.Programa mail hesabınızı tanıtıyorsunuz ve sonrasında tek tıklamayla giriş yapıyorsunuz.

 • Eudora

  Eudora, bir mail aracı fakat size sadece mail alıp göndermek dışında birçok özellik sunuyor.Eudora size yüzlerce filtre sunuyor, bu filtrelerin yardımıyla maillerinizi yönetmek, göndermek ve cevaplamak çok basit bir hale dönüşüyor.

 • POP Peeper

  Pop Peeper, çalıştırıldığında Windows sistem tepsisine yerleşen ve yapılandırdığınız e-posta hesaplarına yeni bir e-posta geldiğinde sizi görsel ve sesli olarak uyaran bir e-posta okuma programıdır.

 • Görüntülü Sesli E-Mail Gönderme Programı

  Hepimiz günlük hayatımızda birbirimize e-mail aracılığıyla metin mesajı gönderiyoruz. Bu program ile metin mesajıyla birlikte görüntü ve ses kaydıyla mesaj gönderebiliyorsunuz. Programı ilk açtığınızda programa kayıt oluyorsunuz.

 • YahooPOPs!

  YahooPOPs!, kullanımı ücretsiz, Yahoo’ya kayıtlı e-posta adreslerinize Outlook Express programından bakabilmenize olanak sağlayan güzel bir program. Program sayesinde aynı bir POP3 posta hesabına bakar gibi Yahoo posta hesaplarınıza da bakabileceksiniz.

 • GroupMail Free Edition

  GroupMail Free Edition, maillistenize, arkadaşlarınıza toplu e-mail göndermek için birebir. Adres listesi oluşturabilir, ya da herhangi bir dosyanın içerisinden mail adreslerini program sayesinde alabilirsiniz... GroupMail Free Edition 5.2.0.

 • eMailMerge 4Outlook

  eMailMerge 4Outlook 2000/XP/2003, E-mail adreslerini kategorilere ayırarak, listeleyen bir programdır. Listelediğiniz E-Mail adreslerine toplu mesajlar gönderebilirsiniz. Kullanımı çok kolaydır, az bellek harcar.

 • YAMC! - Yet Another Mail Client

  Microsoft Office Outlook’a bedava alternetif! Outlook programında olan adres defteri, ajanda, e-mail gibi fonksiyonlar programda mevcut.E-mail konusunda Outlook’tan daha gelişmiş bir istemci.

 • Cloudmark Desktop (Microsoft Outlook )

  Spam ve Phising'e güle güle deyin...