Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
PBNSOFT
Limit:
*
Kategorisi:
Sayfa Tasarlayıcılar (34 program)

Site Builder

Site Builder; kullanımı kolay, güçlü bir HTML editörü. Yeni başlayanlar kadar ileri seviyedeki kullanıcılara da hitap ediyor. Aynı zamanda kullanımı kolay bir arayüze sahip. Yazılımla web sayfalarınızı oluşturabilir, oluştururken çok sayıda arama motorunda görünmesini sağlayabilirsiniz. Böylece hitinizi artırabilirsiniz. Ayrıca yazılımla çeşitli renkleri 16 bit olarak ayarlayıp web sitenizde kullanabilirsiniz. Web sayfalarınızı FTP aracılığıyla sunuculara yükleyebilir, bunlara frame'ler ekleyebilirsiniz.Yazılımın bu sürümünde 50 kullanım limiti bulunmaktadır. Eğer yazılımı $19 ödeyerek satın alırsanız sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Yazılımı buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Site Builder İçin Yorum Yap

reklam

Sayfa Tasarlayıcılar Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Dreamweaver 8

  Dreamweaver bildiğiniz üzere bir web tasarım programıdır. Programla bilgisayarınızda olan bütün asp, html, php, asp.net, css gibi türleri açıp düzenleyebilirsiniz.

 • BlueVoda Website Builder

  Web sayfası yapmak istiyorsunuz fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Blue Voda sizin yardımınıza koşuyor. Çok küçük boyuta sahip olan bu program bilgisayarınıza kurduğunuzda bile çok küçük bir alan kaplıyor.

 • Nvu

  NVU, web sayfaları oluşturmanızı ve düzenlemenizi sağlayan bir web editörüdür. WYSIWYG tarzında bir web editörü olduğundan NVU'nun kullanımı oldukça basittir. FrontPage ve Dreamweaver gibi programlardan aşağı kalır yanı olmayan NVU, tamamen ücretsizdir.

 • Macromedia Dreamweaver MX 2004

  Macromedia Dreamweaver MX 2004 tasarımcıların en çok kullandığı sayfa tasarım programıdır. Dreamweaver ile tasarım yapmak çok kolaydır, aynı zamanda birçok programlama diline destek veren bu program ile kodlama da yapabilirsiniz.

 • CSS Spy

  CSS Spy, web sitesi yapımcıların kullandığı CSS biçimini kullanarak, web sitesi düzenlemeyi ve genişletmeyi sağlayan bir uygulamadır.

 • Adobe Dreamweaver

  Standartları temel alan Web siteleri ve uygulamalar tasarlayın, geliştirin ve sürdürünSektörün önde gelen web tasarım araçlarını kullanarak birinci sınıf web siteleri ve uygulamalar oluşturun.

 • MySQL User Administrator

  MySQL Kullanıcı Yönetici bir yazılım MySQL Yöneticiler için Grafik Kullanıcı Arayüzü ve kullanımı ile MySQL kullanıcıların kolay yönetimi sağlamak için tasarlanmıştır. TR:MySQL Kullanıcı Yöneticisİ 1.0MySQL User Administrator 1.

 • Encrypt HTML Pro

  Üreticinin açıklaması:Encrypt HTML Pro; HTML sayfalarınızın kaynak kodlarını ziyaretçilerinizden saklamanız, sayfanızı sadece internet üzerinden erişilebilir kılarak kopyalanmasını engellemeniz için gerekli şifreleme işlemini gerçekleştiriyor.

 • WebProse Designer

  WebProse Designer, HTML kodlarıyla uğraşmadan site yapabileceğiniz çeşitli özelliklere sahip bir program. Foto albümleri, link kutuları v.b. hızlı ve kolay yapmanız için araçlara sahip.

 • Xtreeme DHTML Menu Studio Pro

  Xtreeme DHTML Menu Studio Pro; HTML veya JavaScript bilgisine sahip olmadan programın içinde gelen 80 tane hazır script ile DHTML drop down menüler yapabilirsiniz. PHP/ASP/JSP/.NET desteğine sahiptir.