Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
kaos oyun
Limit:
Yok
Kategorisi:
Gazino ve Şans Oyunları (32 program)

ŞansınaBak

Diyelim ki Sayısal Loto veya Milli Piyango'nun organize ettiği diğer oyunlardan birini, yani Süper Loto, Şans Topu ya da On Numara oynadınız. Çekiliş sonuçlarını, kaç bilenin ne kadar ikramiye kazandığını, büyük ikramiyenin nereye gittiğini, kaç kişinin tutturduğunu merak ediyorsunuz. Ama bu iş için Milli Piyango'nun sitesine girip de çekiliş sonuçlarını ayrı ayrı bulacak vaktiniz olmadığını ya da bununla uğraşmanın zor geldiğini düşünüyorsunuz. İşte bu program tam da sizin işinize yarayacak gibi duruyor.
Bu programı açtığınızda karşınıza çok sade ve herkesin kullanabileceği türden bir menü geliyor. Bu menü programın en üst kısmındaki düğmelerden oluşuyor. Ve bu düğmeler de programın çeşitli bölümlerine ulaşmanızı sağlıyor. Peki nedir o bölümler? Bölümlerin ilki çekiliş sonuçları. Bu bölümü açtığınızda karşınıza her bir oyunun kendi simgesinden oluşan düğmesi geliyor. Düğmesini seçtiğiniz oyunun istediğiniz haftadaki çekilişinin detaylı sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Bu detaylar arasında çekilen numaralar, kaçıncı hafta çekilişi olduğu, o çekilişin hasılatı, her bir ikramiyeyi kaç kişinin kazandığı, ne kadar kazandığı gibi veriler yer alıyor. Program bu verilerin tamamını Milli Piyango'nun web sitesine bağlanarak buluyor.
Programın bir diğer özelliği ise yine aynı oyunlar için rastgele kolon üretmesidir. Çekiliş sonuçlarına benzer bir menüde yine bu dört oyunun logoları vardır, her logoyu tekrar tekrar tıkladığınızda o oyuna ait yeni bir kolon üretilir. İsterseniz programın bu bölümünü de kullanabilirsiniz. Program hakkında diğer bilgileri ve programın kullanımına ait yardım bölümüne de yine üst menüden ulaşabilirsiniz.
Program basit bir kurulum aşamasından oluşuyor ve isteğinize bağlı olarak masaüstünde simgesini bırakıyor. Kullanımı da kurulumu kadar basit.
Şansınız bol olsun!
versiyon: 2.0

ŞansınaBak İçin Yorum Yap

reklam

Gazino ve Şans Oyunları Kategorisi Çok İndirilenleri

 • İddaa Gold Edition İddaa Tahmin Programı

  İddaa tahmin programları, kazandırarak büyümeye devam ediyor! Tahmin programları maçları bilgisayar tahmin ediyor siz kazanıyorsunuz!.. İddaa Gold Edition tahmin programlarının en yenisi.

 • iddaa sistem hesaplama - gol radarı - kupon makine

  İddaa oyuncusunun akla gelebilecek her ihtiyacı düşünülerek hazırlanmış, tamamen ücretsiz 3 programın yer aldığı bir paket program.

 • Oktaka Okey

  Oktaka Okey gerçekci grafikleri ile ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde online okey oynama keyfini arttırıyor. Rakiplerinizin ıstakasını devirmekten, içecek siparişine, ESC gizleme moduna kadar birçok özelliği mevcut.

 • Suplot Süper Loto 6/54 Programı

  Son zamanların en güzel loto programı. Görselliği ve kullanım kolaylığı ile dikkati çekiyor. Bir çok özelliği sayesinde loto oynamayı eğlenceli hale getiriyor. İstatistiklerinin iyi yorumlanması ile 6 tutturma şansını arttırıyor.

 • GanyanBilen

  GanyanBilen Programı, siz at yarışı severlerin hemen hemen tüm ihtiyaçlarını karşılayacak komplike özelliklerle donatılmış, detaylı bir arşiv ve tahmin programıdır.

 • Saylot Sayısal Loto 6/49 Programı

  Son zamanların en güzel loto programı. Görselliği ve kullanım kolaylığı ile dikkati çekiyor. Bir çok özelliği sayesinde loto oynamayı eğlenceli hale getiriyor. İstatistiklerinin iyi yorumlanması ile 6 tutturma şansını arttırıyor.

 • Erdaşsoft İDDAA-cı

  İDDAA'cı programının çalışma mantığı şöyle;matematiksel olarak ister İLK YARI/MAÇ SONUCU 2 maç, ister MAÇ SONUCU 4 maç oynayın herhalûkarda 81 kupondan 1 kupon kesin tutuyor.Program bu sistemi kullanarak 81 kupon için hesaplamayı yapıp kuponları basıyor.

 • MeHeR OyunSoft

  İçerinde 18 tane oyun bulunmaktadır oyunlar ( Freecell, Tavla, Klasik Okey, Göz Testi, Hearts, King200, DXBoll, Dart, Soltaire, Bilardo, Color Line, Blocks, Spider Soltaire, Same, Satarnç, Batak, Pişti, Morio) zeka geliştirici can sıkıntısını giderici eğl

 • ŞansınaBak

  Diyelim ki Sayısal Loto veya Milli Piyango'nun organize ettiği diğer oyunlardan birini, yani Süper Loto, Şans Topu ya da On Numara oynadınız.

 • Out Of The World

  Diablo ve Crimsonland'dan esinlenilerek yapılmış, Shooter ve RPG'nin karışımı olan bir oyun.