Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
akindir.com
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (149 program)

READER & WRITER

Program ilk ve tam versiyondur.program önce IP-okuyucu olarak başladı ve şu ana kadar fazlasıla geliştirildi.Program geliştirilmiş bilgi ve arabirimile diğer IP-okuyuculardan öne geçmiş oluyor.Yazılım görsel ve hareketli bir arabirime sahib.birçok ses efektleri ilede program oldukça iyileştirilmiş.Programın iyi bir yanıda geniş ekranda çalışıyor olmasından dolayı dolayısıla ekrandan ekrana değişiklik bozuşmaklıklar gösterecektir,bundan dolayı program kendini ekran çözünürlüğüne göre ayarlıyor.yazılımın başka bir iyi tarafıda PC'nin orjinallik kontrolü yapabilmesidir.Bu kontrol bazen bulunamıyabiliyor,ama buldumuda tam buluyor.Programımın kolay ve hızlı kullanılabilmesi için programın h içbir kurulumu yoktur,kolaylıkla ve küçük boyutuyla Portable(taşınabilir) olarak kullanılabilir.Program arabirimi,ekran ayarları ve birçok birleştirilmiş kodla toplam 984 satır koddan oluşmaktadır.program gelişmişliğile şu an en iyi 2. programımdır.yapacağım programları yavaş yavaş geliştirmek yerine birden geliştirmeyi tercih ederim ve bundan dolayı yapabileceğim kadar geliştirmeye çalıştım.programı zamanla çok daha fazla geliştirip kullanışlığını arttırmak için 2. tam sürümüne kadar çok iyi özellikler daha katacam.1.si PC'deki tarayıcılarıda tanıyıp sürüm vs. bilgilerde verecek.ve kulanılan başka önemli programlarlada ilgili birşeyler yapacak.programın şu ana kadarki bütün özellikleri kullanılan PC'de programın çalıştırıldıktan sonra birdaha çalıştırılmasını gerektirmeyen özellikler.Programın bir PC'de tek birkere değil herzaman kullanışlı olması içinde güzel özellikler katmaya çalışıcam.örn.PC'nin en son format atılış yani yükleniş tarihini göstrip bunu şu ana kadarki geçen zamanı her şekliyle hesaplayıp ekrana serecek şekilde yapılacaktır.birde PC'nin açılış zamanını gösterip en son nezaman oturduğunuzuda öğrenebileceksiniz.bunuda birçok farklı şekilde ekrana serecek şekilde yapılacak.ONIZLEME RESMI = http://img266.imageshack.us/img266/1743/readerwriterwg7.jpg

READER & WRITER İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Nitrocam Web Kamerasından Görüntü Alma Programı

  NitroCam, serveri çalıştırdığınız bir bilgisayarın Web Kamerasından görüntü almanıza veya Ekran görüntüsünü almanıza yarar.

 • ProAgent

  ProAgent casus yazilimi günümüzün en güçlü ve yetenekli izleme / takip etme yazilimlarindan birisidir.

 • TCMB Günlük Döviz Kurları

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'na ait günlük döviz kur bilgilerinin bulunduğu "http://www.tcmb.gov.tr/kurlar/today.html" sayfasındaki kur bilgilerini indirip hücrelere bölünmüş olarak ekranda gösterir.

 • Haber7 Alarm Haber Alarmı

  Haber 7 çok hızlı ama ben yine de haberlerden çok geç haberdar oluyorum" "çok haber giriyorsunuz aradığımı bulmakta zorlanıyorum" diyorsanız ya da "mutlaka okumak istediğim haberler var ama haberi arayacak zamanım yok" diyorsanız bu programımız sizin için

 • KaynakSMS Grup Yükleme & ExcelSMS

  KAYNAKSMS sistemine üyelik ÜCRETSİZDİR.KaynakSMS ile Farklı GSM Numaralarına Farklı Mesajları Excelden Farklı Mesaj seçeneği ile gönderebilirsinizÖzel Günlerde Otomatik SMS gönderebilirsinizİleri Tarihli SMS ayarlamalarinizi yapabilirsiniz.

 • CNNTürk RSS

  CNN TÜRK Haber Alarmı ile cnnturk.com'un sisteme attığı her haberden haberdar olun.Haber Alarmı, RSS Okuyucu özelliği ile de bu teknolojiye sahip olan tüm sitelerin haberlerini bilgisayarınıza anında çekme imkanı sağlıyor.Haber AlarmıTüm haberler cnnturk.

 • Cpu Hızlandırıcı

  Bir Türk yapımı olan bu program ile bilgisayarınızın hızını dengeleyen en önemli faktör olan CPU'nun kullanımını en aza indirgeyebilirsiniz. Program, cpu yu gereksiz yere yoran programları tespit ederek, gerekli kadar cpu kullanmalarını sağlar.

 • ProAgent (Public Edition)

  Üreticinin açıklaması: ProAgent casus yazilimi günümüzün en güçlü ve yetenekli izleme / takip etme yazilimlarindan birisidir.

 • Internet ve Getirdikleri

  Programı kullanarak birçok bilgiye hızlı ve basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. Programın düzgün olarak çalışması için internete bağlı olmanız gereklidir. Çevrimiçi olarak çalıştığı için bilgileri de sürekli olarak güncellenmektedir.

 • PicaLoader

  PicaLoader'ın son sürümü. Çoklu bağlantı kurma yeteneğine sahip bir resim indirme yazılımı olan PicaLoader, herhangi bir web sayfasında yer alan resimleri hızlı bir şekilde sabit diskinize indirebiliyor.