Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Quinnware
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (125 program)

Quintessential Player (Türkçe)

Quintessential Player oynatım, kayıt ve müzik kolleksiyonunuzu düzenlemek için kullanacağınız açık ve anlaşılır arabirimi ile tüm özellikleri barındıran bir dijital müzik kutusu haline gelmiştir. Standart, ücretsiz sürümünde sesi mp3 biçimine çevirme ve mp3 şifrelemeyi bir parçası haline getirerek tamamen ücretsiz olarak sunmaktadır. Quintessential Player istenildiği kadar basit veya özellik yüklü olmasına olanak sağlayan eklenti (plug-in) mimarisini kullanan, tamamen dokulandırılabilen (skin) bir ses aracıdır. Sistem kaynaklarını korumak için minimal yükleme yapabilir veya programın yeteneklerini genişletmek için çeşitli görsellikler, kütüphane işlevleri, DSP filtreleri, dil paketleri ve başka diğer yamaları yükleyebilirsiniz.Quintessential Player mp3, mp3PRO, Ogg, Vorbis, WAV biçimlerini de içeren en popüler ses biçimlerine tam destek sunar. Parçalar arasındaki geçiş ve CDDB desteği QCD’nin diğer elverişli özelliklerindendir. Ayrıca Shoutcast ve Icecast gibi çevrimiçi radyoları dinleyebilmenizi sağlar ve aynı zamanda bu akıcı medyaları kaydetmenize de olanak tanır.Yeni sürümdeki özelliklere bir gözatacak olursak :. MP3, Ogg, WAV, ve CD dosyalarına tam destek. CD kopyalama desteği (Hız sınırı olmadan). MP3 kodlama desteği (Tüm bitlerde). Kabuk ve Eklenti desteği (Programın üretici sitesinden çok sayıda eklenti ve temaya ulaşabilirsiniz). Winamp eklentileri desteği. Güçlü Tag düzenleyicisi. Gracenote CDDB desteği. Parçaları içiçe (biri biterken diğerini) çalabilme. Çoklu görsellikler. Değiştirilebilen uzantılar. Yeni temalar. Yeni düzeltilmiş kullanıcı arabirimi. Birçok hata giderilmesi. Hızlandırılmış oynatma ve yükleme

Quintessential Player (Türkçe) İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Quintessential Player (Türkçe)

  Quintessential Player oynatım, kayıt ve müzik kolleksiyonunuzu düzenlemek için kullanacağınız açık ve anlaşılır arabirimi ile tüm özellikleri barındıran bir dijital müzik kutusu haline gelmiştir.

 • Skale Tracker

  Skale Tracker tam bir ses platformu. Benim yeni bulduğum ve işlevleriyle çok beğendiğim bir program. İstediğiniz müziği oluşturmanıza yardımcı olacak. Sitesinde efekt desteği de var. Ayrıca istediğiniz bir .

 • AlsaPlayer

  AlsaPlayer; Linux XWindow platformunda digital ses dosyalarını çalabilmeniz için bir ortam yürütücü programdır. MP3, WAV, MOD, IT ve CDDA formtındaki dosyaları çalabilirsiniz. Program bedavadır.

 • Pepsi Volume Controller

  Pepsi Volume Controller, Windows'un klasik ses kontrol panelinden sıkılanlar için alternatif bir programdır. Arayüzü Pepsi logosu ve grafikleriyle donatılmış Pepsi Volume Controller ile çeşitli ses ayarları yapabilirsiniz.

 • Super Screen Recorder

  Super Screen Capture programı  kendi editörü ile gelen ekran görüntüsü yakalamak için kullanılan bir yazılımdır. Programın diğer özellikleri; Tam ekran görüntü kaydetmek. Maus ile belirttiğiniz bölgenin ekran görüntüsünü kaydetmek.

 • Tunatic

  Tunatic alışılmadık bir yazılım(cık).Öncelikle neden yazılımcık dediğimizi netleştirelim. Harikulade ufak boyutuna rağmen, kendine edindiği slogana göre, "ücretsiz müzik tanımlama aracı" işlerinize kolaylaştırmayı görev edinmiş gibi.

 • CDex Türkçe Yama

  CDex 1.51 programını %95 oranında Türkçeleştiren yamadır.

 • Avi Divx Wmv Real Mp3 Media Fixer Pro

  Avi Divx Wmv Real Mp3 Media Fixer Pro bozulmuş olan ses ve video formatlarınızı düzeltme işlevi yapan bir yazılımdır. DivX, Div, AVI, ASF, WMV, WMA, RM, Rmvb dosyalarının bozulmuş olan bölümlerini yüksek başarı oranı ile onarabilmektedir.

 • Kralmixer Dj Software

  Kramixer programı bir ücretsiz dj programıdır.Bu program ile kendi mixinizi,müziğinizi yapabilir,güzel çalışmalar elde edebilirsiniz.Program yüksek kalitede kayıt yapmaktadır.Program tüm video türlerini desteklemektedir.

 • Realtek High Definition Audio Codecs for Vista

  Realtek HD Audio ürünlerinin resmi sürümüdür.Windows Vista için derlenen bu pakette Realtek HD-Audio aygıtları ile ilgili, 32 bit ya da 64 bit olması farketmeksizin bütün sürücüler ve araçlar bulunmaktadır.