Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Softlandturk.com
Limit:
*
Kategorisi:
Bağlantı Araçları (23 program)

Professional Ajanda softlandturk.com

PROGRAM ÖZELLİKLERİ+ KİŞİSEL AJANDA- Kişi Kayıt- Kişileri tüm kayıtları görme- Kayıtları Yedek Alma- İnternet Adreslerim Kayıt+ SPOR TOTO- İddaa Maç Sonuçları- İddaa Program- Mackolik.com liglerin puan durumu+ FİNANS BİLGİLERİ- T.C. Merkez Bankası Kurları- Serbest Piyasa Döviz Kurları- Altın Serbest Piyasa- Hürriyet - PiyasaNET Borsa Bilgileri- Paragaranti.com - Borsa Bilgileri+ ARAMA MOTORU- Google - Yahoo! - MSN - Lycos - Imdb (Sinema) - Alexa - Mynet Arama- Aol - Ask.com - Hotbot - Wikipedia (Ansiklopedi)- Msn Encarta (Ansiklopedi) - Web.de - Windows Live+ GÜNCEL HABERLER (GOOGLE & YAHOO READER)- Sabah - Akşam - Star - Milliyet - Vatan - Radikal - Haber7.com- İnternet Haber - Hürriyet - Cnntürk.com- Ntvmsnbc.com - Mynet Haber - Bbcturkisch.com- Zaman - Habertürk - Bugün- Birgün - Anadolu Ajans - Haber.gen.tr- Bigpara.com - Paragaranti.com - Ajansspor.com- Superspor.com - Chip Türkiye - Pc Magazine- Merlin'in Kazanı - Level - Byte- Pcworld+ NOT DEFTERİ+ HAVA DURUMU+ WINDOWS ARAÇLARINA HIZLI ULAŞIM- Not Defteri (Windows) - Hesap Makinesi (Windows)+ ŞANS OYUNLARI SONUÇLARI- Sayısal Loto- Şans Topu- On Numara- Milli Piyango Bilet+ PROGRAM ARAMA- Cnet Download - Downloadarsivi.com - İnndir.com - Roketdownload.com- Tucows Download - Downloadtr.com - Dosya Küpü - Softpedia- Jumbo.com - 1indir.com - Filehippo.com- Chip.de - Yenidownload.com- PROGRAM LİNKLERİ+ GEREKLİ BİLGİLER- T.C. Kimlik Numarası Sorgulama- Vergi Numarası Sorgulana- Gerekli Telefon Numaraları- Şehirlerarası Telefon Kodları- Milletarası Telefon Kodları- Telefon Borç Sorma- Telefon Rehber Arama- ADSL Kullanım Bilgileri- NOT: BDE ADMIN. SÜRÜCÜ YÜKLEMEYİ UNUTMAYINIZ.

Professional Ajanda softlandturk.com İçin Yorum Yap

reklam

Bağlantı Araçları Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Anti Sansür

  Anti Sansür 1.1 Giremediğiniz internet sitelerine son derece kolay bir şekilde girebilmenizi sağlayacak oldukça kullanışlı bir programdır.

 • FireFox Türkçe Dil Paketi

  FireFox'un 1.0.6 nolu Türkçe sürümü.

 • Show My PC

  Program Windows XP ile gelen uzak masaüstü bağlantısı yada msn messsenger üzerinden yapılan uzaktan yardım isteme olayı ile aynı işlevi görür.

 • TurkcellConnect

  Üreticinin Açıklaması : Turkcell ConnectCell sayesinde her an internete bağlı kalabilirsiniz. Cep telefonunuz aracılığıyla; kablo, infrared veye bluetooth bağlantılarından herhangibiri aracılığı ile internette sörf yapabileceksiniz.

 • AKINSOFT Ping

  İnternet hızınızı kontrol etmek için kullanabileceğiniz bir program. Programın alarm özelliği de mevcut. İstediginiz alarm sesini koyabilirsiniz.

 • Accelerate

  Bir internet hızlandırıcısı olan Accelerate ile bağlantı hızını 00 arttırabilir,dosyaları daha hızlı indirebilirsiniz.Yazılım tüm internet tarayıcılarını destekliyor.

 • ModemTest

  Bu program sayesinde modeminiz hızını, bağlantınızın hızını ve modemle ilgili ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca hattınızdaki problemleri de öğrenebilirsiniz.

 • ADSL Bilgilendiricisi (ADSL)

  Bu program ile ADSL kota bilgilerinizi Türk Telekom'dan alabilirsiniz. Programın çalışma biçimi çok basit. Tek yapmanız gereken kullanıcı adı ve şifrenizi girmek ve ayarlara bir göz atmak (ne zaman güncellensin, otomatik güncellensin mi gibi).

 • AKINSOFT AsPing

  İnternet bağlantı hızının ölçülmesi için yapılmıs küçük bir yardımcı program. Ayrıca alarm özelligi vasıtasıyla size baglantı durumu hakkında bilgi veriyor. Alarm melodisi ise kullanıcının sececegi tarzda ayarlanmış.

 • Netsayar

  Netsayar, basit bir internet sayacıdır. Dial-up internet bağlantısı kullanan kişilerin internette kaldıkları süreleri ve bu sürede tutan toplam internet faturalarını hesaplar.