Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
SteelBytes
Limit:
*
Kategorisi:
Sistem Araçları (205 program)

PortTunnel

PortTunnel, kullanıcıya çok gelişmiş özellikler sunan bir TCP/IP kapı (port) yönlendiricisidir. Bu program ile kullandığınız portları birbirlerine yönlendirebilir, ağ güvenliğinizi daha da güçlendirebilir ve portlarınızı internet üzerinden gelebilecek saldırılara karşı da gizleyebilirsiniz. Ayrıca yine bu program ile gönderdiğiniz E-Postaların SPAM üreticilerine (reklam postası gönderen kişiler) gönderilmesini ve başka siteler ve SPAM programlarında yayınlanmasını da önlemiş olacaksınız. Programın özelliklerine gözatacak olursak: * Gelişmiş IP Güvenliği (Windows 2000 ve XP üzerinde IP gizleyebilme) * Proxy desteği ile beraber TCP bağlantıları için tünel desteği * FTP bağlantıları için 'PORT' ve 'PASV' komutları desteği * SSL/TLS desteği (OpenSSL 0.9.7 kullanılıyor) * sFTP (Güvenli FTP) * SMTP anti spam + anti virüs + filtre desteği * Tüm Windows sürümleri içerisinde bir servis olarak çalışabilme * Verileri kaydedebilme * Ağ programlarının hatalarını ayıklayabilme * Çoklu port (kapı) yönlendirebilme desteği * Ağ bağlantıları ve internet bağlantısı için birçok gelişmiş özellik Not: Programın bu demo sürümü 20 bağlantıya izin veriyor ve SMTP filtresi ile SSL/TLS özelliklerini kullanamıyorsunuz. Programı bu özelliklerini aktiflemek için satın almak isterseniz 29$ ödemeniz gerekmektedir. Bu Program AKindir.Com Editörü Admin Tarafından eklenmiştir. Download:PortTunnel

PortTunnel İçin Yorum Yap

reklam

Sistem Araçları Kategorisi Çok İndirilenleri

 • System Information Viewer

  System Information Viewer hem Windows, hem ağ hem de donanımsal bilgileri (CPU, PCI, USB vb) size sunan araçlar içeriyor.System Information Viewer 3.

 • DirectX 9

  Microsoft'un genel olarak oyunlar için ürettiği yazılımın bu sürümünde grafik tabanlı uygulamalar için de destek sunması oldukça hoş. Ancak tabiki bir OpenGL teknolojisiyle karşılaştırılamaz.

 • TransMac

  Windows için üretilmiş bir çözüm aracı olan TransMac ile Macintosh formatındaki disk sürücülerini, flash bellekleri, CD ve DVD'leri, yüksek yoğunluktaki disketleri, dmg ve sparseimage dosyalarını düzgün bir şekilde açabilir, gerekli düzenlemeleri ve bazı

 • StyleXp

  StyleXp ile window xp,nizin tüm ayarlarını, fare görünümünü değişme, explorer görünümü, duvar kağıdı, butonları değişme gibi bir çok özelliği var. Kısacası Windows XP nin tüm ayarlarını çok kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

 • Windows XP Service Pack

  Windows service pack 2 güvenlik güncellemesi

 • BGEye

  BGEye, bilgisayarınızın sistem özelliklerini gösteren bir programdır.Bu program sisteminizin tüm özelliklerini masaüstünde duvar kağıdı olarak gösteriyor. Bu sayede ihtiyaç olduğu zaman tüm bilgiler gözünüzün önünde oluyor.

 • EVEREST Corporate Edition

  EVEREST Corporate Edition ağa bağlı bilgisayarlar üzerinde ağ denetimi yapabilen bir sistem bilgilendirme yazılımıdır.

 • Java Sanal Makinesi java

  Java Sanal Makinesi ile windows un tüm sürümleri dahil bütün Java uygulamalarini çalıştırabilirsiniz.

 • Microsoft Software Inventory Analyzer

  Microsoft lisanslarınızı kontrol eden bir program. Program ile Microsoft tarafından yapılmış ve yerel makina veya ağ üzerinden tüm makinalardaki lisansları kontrol edebiliyorsunuz.

 • PC INSPECTOR File Recovery

  Program FAT 16/32 ve NTFS dosya sistemlerini desteklemektedir. Boot sektör veya FAT silinmiş yada zarar görmüş olsa dahi disk bölümlerini otomatik olarak bulur.