Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Zebra Bilgisayar
Limit:
*
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

Polisoft Sigorta Programı

Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar. Gerekli bilgiyi her detayı ile birlikte en kısa sürede sunar, hiçbir işlem için ayrıca hesap yapmayı gerektirmez. Tahsilat ve ödemeler dengesini sağlar, her an mevcut nakit ve kambiyo durumunun ödemelere yeterliliğini izletir.Günlük yapılması gereken alacaklı ve borçlu işlemleri hatırlatır. Hatırlanması gereken işlemleri, kişilerin günlük performansına veya keyfiyete bırakmaz. Daha fazla tali acente ile çalışma imkanı sağlar, tali acente hesaplarını her an ve gerekli her detayı ile hazır tutar. Acenteye bağlı müşterilerin ve tali acente müşterilerinin üzerinde oluşturduğu riski her an izletir. Gelirinizi, giderinizi, kasanızı, bankanızı her an görmenizi sağlar. Birden fazla sigorta şirketinin acenteliği olan işletmelerde hesapları toplam olarak gösterdiği gibi, sigorta şirketlerine göre ayrı ayrı gösterebilir. Poliçesi sona eren müşterilerinizi bildirir. Renk ve dizaynı ile sağlığınızı düşünür, gözünüzü yormaz. İşlemlerinizi en pratik şekli ile tamamlamanızı sağlar, bir işlem için çok sayıda ekranda dolaştırmaz. İş akışı içerisinde gerekli her ayrıntıyı sunar, iş tıkanması yaratmaz. Gerekli her raporunu pratik, görsel ve anlaşılır bir biçimde sunar, gereksiz detaylarla kafa karıştırmaz. Her kullanıcının sadece görevi dahilindeki işleri yapmasını sağlar, yetkisi dışındaki alanlarda gezinmesi önler.

Polisoft Sigorta Programı İçin Yorum Yap

reklam

Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

 • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

  E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

 • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

  Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

 • Polisoft Sigorta Programı

  Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

 • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

  Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

 • Zirve Müşavir Paketi

  Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

 • Mali Mevzuat Takip Programı

  Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

 • Maaş Durum Belgesi

  Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

 • Sözleşmeli Personel Bordrosu

  Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

 • Değişken Faiz Hesaplama

  AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

 • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

  ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.