Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
enoetic
Limit:
Sınırlı özellik
Kategorisi:
Resim Göstericiler (87 program)

Photology

Yıllar önce 5 Temuuz tarihinde kuzeninizin doğum günü partisinde çekilmiş, üzerinizde turuncu bir t-shirt'ünüzün bulunduğu, yanınızda amcanızla olan fotoğrafaınızı bulamıyor musunuz ? Sorun değil. 9 tirilyon gigabyte'lık fotoğraf arşiviniz bile olsa Photology için sorun değil.

Samanlıkta iğne aramak deyimini hiçe sayan bu program sayesinde artık resimlerinizi ararken çok daha rahat bir şekilde onlara ulaşıcaksınız. Sade arayüzü ve hızlı yapısıyla bu resim arşivleme programı çok işinize yarayacak.

Genel Özellikler:

Kolay: Çoğu fotoğraf yazılımı resimler üzerindeki taglara ve onları organize ettiğiniz klasörlere göre arama yapar. Fakat Photology bunun tersine fotoğraflarınızı daha rahat arama yapabilmeniz için size resimdeki hikayeyi anlatırmış gibi daha akılda kalacak ve kolay hatırlanabilecek sezgisel arama yöntemleri kullanıyor. Tag yok, klasör yok! Photology fotoğraflarınızı tanıyor.

Hızlı: Fotoğraflarınız arasından istediğiniz aradığınız fotoğrafa ulaşmak angarya olabilir, çünkü çok zaman alır. Ama Photology 10,000 fotoğrafı saniyeden daha az bir sürede arayabiliyor, 3,000 tane bitki fotoğrafını, 1000 tane sahilde çekilmiş fotoğrafı seçebiliyor veya 56 tane fotoğraftaki mor rengi ayırt edebiliyor. Artık bu hızlı arama motoru sayesinde resimleriniz arasından istediğinize ulaşmak çok kısa bir süre alacak.

Eğlenceli: Geçen seneki pembe ceketli fotoğrafım nerde? Ceketinizi ve rengini hatırlayabilirsiniz fakat nerde çekildiğinizi unutabilirsiniz. Program size neden pembe bir ceketiniz olduğunu sormuyor, sadece pembe renk bulunduran fotoğraflarınızı arayabilmenize olanak tanıyor veya dışarda çekildiğiniz fotoğrafları çünkü artık park içindeki generalin heykeli hakkında birşeyler hatırlayabiliyorsunuz.

Photology

Photology İçin Yorum Yap

reklam

Resim Göstericiler Kategorisi Çok İndirilenleri

 • XnView Resim Görüntüleyici

  XNview, Türkçe dil desteği de olan bir resim gösterici, 340'ın üzerinde (PiNG, JPEG, Targa, Tiff, Gif, Bmp, ...) resim dosyasını tanıyan ve açan yazılım, "slide show" yaparken, resimlerin kontrast ayarları ile de oynayabiliyor.

 • ACDSee Photo Manager

  En popüler resim gösterici olan ACDSee programının en son sürümü. ACDSee hızlı ve 50'den fazla multimedya, ses, arşiv ve video biçimini (JPG, GIF, MP3, ZIP, MPEG gibi) destekleyen gelişmiş bir resim göstericisidir.

 • TILER

  TILER bir resim görüntüleme programıdır. Programa ister tek tek isterseniz de klasör olarak ekleme yapabilirsiniz. Eklemelerinizi otomatik olarak algılayarak resimleri ön izleme olarak sıralar ve çift tıkladığınız resmi size görüntüler.

 • Alteros 3D

  Alteros 3D, arayüzü özelleştirilebilir bir 3D ve 2D görüntüleyicisi. Yazılımın desteklediği grafik biçimleri: 3D dosyaları (3DS, MAX, VRML, TrueSpace, LightWave ve diğer birçok biçim), 2D dosyaları (PSD, TIFF, PNG, JPEG, BMP, GIF ve diğer birçok biçim).

 • Autostitch

  AutoStitch dünyanın ilk tam otomatik 2 boyutlu imaj birleştirici. Panoramik fotoğraflar yaratmak isteyen profesyonel fotoğrafçılar için mükemmel bir program.

 • AhaView

  AhaView bir resim görüntüleme ve dönüştürme yazılımıdır.

 • WaveL ViewPic

  Bu güzel bir resim göstericisi BMP, GIF, JPEG, JPG, PCX, PNG, TIF, TIFF, TGA, PGM, PPM, PBM, ICO, WMF, EMF formatlarındaki resim dosyalarını destekler.Hadi indirin...

 • AI Picture Explorer

  AI Picture Explorer'ın son sürümü. Program ile Web sayfaları ve HTML görüntü katalogları yaratabilirsiniz. AI Picture Explorer; entegre görüntüleme ve arama programıdır.

 • cPicture

  Kullanımı kolay, kurulum gerektirmeyen, boyutu küçük bir imaj gösterim uygulaması.Desteklediği formatlar jpeg, avi ve mp3 olup yazılımın kullanımını kolaylaştıran birçok kısayol tuşu bulunmaktadır.

 • Wallpaper Sequencer Ultra

  Wallpaper Sequencer Ultra yeni, güçlü bir duvar kağıdı yönetim uygulamasıdır. Geniş özellikleri sayesinde masaüstünüze tam manasıyla hakim olabilirsiniz. Örneğin masaüstünüze bir saat koyabilir ve bunun için çeşitli arayüzler seçebilirsiniz.