Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
MyPlayCity
Limit:
*
Kategorisi:
Gazino ve Şans Oyunları (32 program)

Out Of The World

Diablo ve Crimsonland'dan esinlenilerek yapılmış, Shooter ve RPG'nin karışımı olan bir oyun.Yakın gelecekte insanlık gezegeninin hemen hemen tüm kaynakları tükenir; çevre ve biyosfer yapısının değişmesi neticesinde her şey kirlenir, insanlık için çok da hoş olmayan bir durum gerçekleşmiş olur.Güney Afrika'da kölelerin isyanını bastırmak için gönderilen müfrezedeki bir teğmen rolüyle oyuna başlıyorsunuz. Uçuş esnasındaki kuvvetli bir fırtına tüm aletleri çalışamaz hale getirmiş ve görüş mesafesini iyice sıfırlamıştır. Helikopter bilinmeyen bir yere çarpar. Bu oyunun başlangıcıdır.Oyun 2 duruma sahiptir: Campaign (Harekat) ve Survive (Hayatta kalma).Ana fikir hayatta kalmadır. Ölümsüz düşmanla kavga ettiğiniz yerde bölgenin haritasını alıp, hayatta kalmaya çalışacaksınız. Kayıtlar masanın altındadır.Harekat başladığında bir karakter adı kaydetmelisiniz. Kaydettiğiniz oyunun dosya adı olacaktır.Özelliklerİki farklı oyun modu: Campaign (Harekat) ve Survive (Hayatta kalma).Etkileyici hareketli grafiklerTam ekran ve pencere durumuArka plan müzik ve ses efektleriKlavye ve fareyle kontrol edilebilir.Kolay kullanıcı arayüzüYükleme/kaldırma desteğiTeknik destekÜcretsiz

Out Of The World İçin Yorum Yap

reklam

Gazino ve Şans Oyunları Kategorisi Çok İndirilenleri

 • İddaa Gold Edition İddaa Tahmin Programı

  İddaa tahmin programları, kazandırarak büyümeye devam ediyor! Tahmin programları maçları bilgisayar tahmin ediyor siz kazanıyorsunuz!.. İddaa Gold Edition tahmin programlarının en yenisi.

 • iddaa sistem hesaplama - gol radarı - kupon makine

  İddaa oyuncusunun akla gelebilecek her ihtiyacı düşünülerek hazırlanmış, tamamen ücretsiz 3 programın yer aldığı bir paket program.

 • Oktaka Okey

  Oktaka Okey gerçekci grafikleri ile ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde online okey oynama keyfini arttırıyor. Rakiplerinizin ıstakasını devirmekten, içecek siparişine, ESC gizleme moduna kadar birçok özelliği mevcut.

 • Suplot Süper Loto 6/54 Programı

  Son zamanların en güzel loto programı. Görselliği ve kullanım kolaylığı ile dikkati çekiyor. Bir çok özelliği sayesinde loto oynamayı eğlenceli hale getiriyor. İstatistiklerinin iyi yorumlanması ile 6 tutturma şansını arttırıyor.

 • GanyanBilen

  GanyanBilen Programı, siz at yarışı severlerin hemen hemen tüm ihtiyaçlarını karşılayacak komplike özelliklerle donatılmış, detaylı bir arşiv ve tahmin programıdır.

 • Saylot Sayısal Loto 6/49 Programı

  Son zamanların en güzel loto programı. Görselliği ve kullanım kolaylığı ile dikkati çekiyor. Bir çok özelliği sayesinde loto oynamayı eğlenceli hale getiriyor. İstatistiklerinin iyi yorumlanması ile 6 tutturma şansını arttırıyor.

 • Erdaşsoft İDDAA-cı

  İDDAA'cı programının çalışma mantığı şöyle;matematiksel olarak ister İLK YARI/MAÇ SONUCU 2 maç, ister MAÇ SONUCU 4 maç oynayın herhalûkarda 81 kupondan 1 kupon kesin tutuyor.Program bu sistemi kullanarak 81 kupon için hesaplamayı yapıp kuponları basıyor.

 • MeHeR OyunSoft

  İçerinde 18 tane oyun bulunmaktadır oyunlar ( Freecell, Tavla, Klasik Okey, Göz Testi, Hearts, King200, DXBoll, Dart, Soltaire, Bilardo, Color Line, Blocks, Spider Soltaire, Same, Satarnç, Batak, Pişti, Morio) zeka geliştirici can sıkıntısını giderici eğl

 • ŞansınaBak

  Diyelim ki Sayısal Loto veya Milli Piyango'nun organize ettiği diğer oyunlardan birini, yani Süper Loto, Şans Topu ya da On Numara oynadınız.

 • Out Of The World

  Diablo ve Crimsonland'dan esinlenilerek yapılmış, Shooter ve RPG'nin karışımı olan bir oyun.