Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Opera Software
Limit:
*
Kategorisi:
Tarayıcılar (92 program)

Opera

Opera ile güvenli, hızlı ve kolayca internette sörf yapabilirsiniz. Piyasadaki, beklentileri karşılayan özelliklere sahip olan Opera dahili açılır pencere engelleyici, sekmeli gezinti, dahili arama ve gelişmiş işlevlere sahip Opera'nın çığır açan e-posta yazılımı, haberci, IRC sohbet ve kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılayan özelleştirme yetenekleriyle dikkat çeken bir web tarayıcıdır. Opera'yı birkaç fare tıklamamasıyla özelleştirebiliyorsunuz.Reklamsız sörf: Artık Opera ücretsiz olarak dağıtılıyor. Daha fazla özgürlük hissetmeniz için. Opera'ın Özellikleri:Verimli SörfSekmeli GezintiSörf sırasında birden fazla pencereyi tek bir pencerede göstererek kolay ve hızlı kullanım sağlar. Açılır Pencere EngelleyiciOpera tüm açılı pencereleri denetlemenizi sağlar. Sadece istediğiniz açılır pencereleri açabillir. Şifre YöneticisiOpera'nın şifre yöneticisi kullanıcı adlarını ve şifrelerini hatırlamanızı sağlar. Sadece CTRL + ENTER tuşlarına basarak şifrelerinizi görebilirsiniz. Fare HareketleriOpera'nın fare hareketleri desteği, genel özelliklere erişmek için bir dizi kesin hareketler yapmanıza izin verir. NotlarNotlar web sayfalarından derlediğiniz notları saklar. Not başlığına tıklayarak notu aldığınız web sitesine erişebiliyorsunuz. Dahili AramaGoogle, eBay, Amazon ve daha fazla siteden Opera'nın dahili arama özelliğiyle arama yapabilirsiniz. Hızlı İleriHızlı ileri, çoklu sayfalı web sitelerinde aradığınız sonraki muhtemel web sayfasına ulaşmanızı sağlar. OturumAçtığınız web sayfalarını kapatmadan Opera'dan çıktığınızda Opera'yı açarak kapatmadığınız web sayfalarına ulaşabilirsiniz. Hızlı TercihlerF12'ye basarak Opera'nın

Opera İçin Yorum Yap

reklam

Tarayıcılar Kategorisi Çok İndirilenleri

 • CiBrowSeR Güvenli ve Hızlı Tarayıcı

  CiBrowSeR, internette güvenli ve hızlı bir şekilde gezmeniz için yapılmış ücretsiz bir programdır. Internet Explorer'ın altyapısını kullanır.

 • Opera

  Opera ile güvenli, hızlı ve kolayca internette sörf yapabilirsiniz.

 • Mozilla

  Tarayıcı, gelişmiş e-posta ve haber grubu istemcisi, IRC sohbet eklentisi ve HTML sayfaları hazırlamayı kolaylaştıran düzenleyici ile internette ihtiyaç duyacağınız her şey Mozilla'da...

 • DeskView

  Haber, makale ve mesaj kaynaklarındaki yeni yazıların başlık ve özetlerine erişmeyi sağlayan XML türevi bir format ve teknik.

 • Internet Explorer 8 Vista

  Internet Explorer 8hem yeni online servisleri keşfeden bilgisayar kullanıcılarına hem de standartlar ile web geliştiren uzmanlara yeni bir keşif yolu sunuyor.

 • Advanced Browser 8.02

  İnternette daha hızlı gezinin!Advanced Browser'ın felsefesini hız oluşturuyor. Bu tarayıcı ile daha hızlı sörf yapma yeteneğine sahip olacaksınız. Bulabileceğiniz en sorunsuz, en az hatalı, en az göçen yani en az sorun çıkaran tarayıcı Advanced Browser.

 • Web Türk

  Web Türk Alternatif Bir Web Tarayıcıdır Adından'da Anlaşılacağı Üzere Türk Yazılımıdır.İnternet Explorer,Mozilla Firefox ... gibi Tarayıcılarla Yarışamasa da Alternatif Sağlayacaktır.Program İçin Neler Gerekli?: .Net Framework 2.0Web Türk 1.

 • WinWAP

  Winwap, internet üzerinden WAPa bağlanmanıza yarayan bir web tarayıcıdır. Bu tarayıcı sayesinde dünya üzerindeki bütün WAP sitelerine bağlanabilirsiniz. İngilizce olan bu yazılım herkesin kolayca kullanabilmesini sağlayacak basit bir arayüzü var.

 • E2 Browser

  E2 Browser açılan pencereleri sekmeleyen, hızlı ve arayüzü değiştirilebilen, basit Internet Explorer motorunu kullanan, favori müzüklerinizi düzenleyebileceğiniz(filmler, videolar, web siteleri de dahil), dahili inndirem aracına sahip bir web tarayıcısıdı

 • Offline Explorer Pro Türkçe

  Offline Explorer Türkçe, bir Web sitesini 500 seviyeye kadar linki ile birlikte download edip daha sonra offline olarak izleyebilmenizi sağlayan bir program.