Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe,İngilizce
Üretici:
anatolica
Limit:
Sınırlı özellik
Kategorisi:
Eğitim (172 program)

Öğrenci Geliştirme Sistemi ÖGS

Amaç: Öğrencilerin sıkça yaşadığı programlama sorunu çözmek. Özellikle dershane ve okullarda öğrencilere yapılan rehberlik çalışmalarının sürekli olması ve takip edilmeleri nedeniyle haftalık veya aylık ödevlendirme yapılmasını sağlamak.


İçerik : Öğrenim yılı girişi sağlar. Öğrencileri sınıflarına göre ayırır. Her öğrenciye tek tek ödevlendirme yapılmasını sağlar. Eğer rehber öğretmen isterse tüm sınıflar için yada ayrı ayrı sınıflar için toplu ödevlendirme yapar. Rehber öğretmen bir sınıf içindeki öğrencileri gruplayarak farklı ödevlendirme sistemi uygulayabilir. Rehber öğretmen deneme netlerine bakarak öğrencilerin bazı derslerde daha fazla çalışmasını sağlayabilir. Programla birlikte verilen öğrenci modülü sayesinde rehber öğretmen veri girişi ile uğraşmaz, zaman kaybetmez. Buraya ayrılacak zamanı rehber öğretmen deneme analizlerine ayırarak öğrencilerin daha disiplinli program uygulamasını sağlar. Bu ödevlendirmeler çıktı olarak alınabilir fakat masrafları azaltmak için mail sistemi uygulaması konulmuştur. Mail sistemi öğrencinin programını ve veli bilgilendirme olarak ayrılmıştır. Veli bilgilendirme sistemi mail ile öğrencinin o güne kadar ders ders çözdüğü soru adetlerini verir. Veli buradan öğrencinin konularla ilgili ne yaptığını görebilir.

Öğrenci Geliştirme Sistemi ÖGS İçin Yapılan Yorumlar

Öğrenci Geliştirme Sistemi ÖGS İçin Yorum Yap

reklam

Eğitim Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Takistoskop Hızlı Okuma Programı Hızlı Okuma Egzersizleri

  Takistoskop gözün görme çevikliğini arttırma çalışmalarında kullanılan bir araçtır. Bu araç bir metni 10ms ile 100ms arasında bir hızla gösterip gözünüzün görme çevikliğini arttırır.

 • Google Earth Harita Programı

  Sanal tura çıkarak dünyanın herhangi bir yerine gidin. 3D yapıları, görüntüleri ve arazileri keşfedin. Şehirleri, yerleri ve yerel işletmeleri bulun. Aydaki uydulardan kendi evinizi görmeye ne dersiniz ?

 • Öğrenci Geliştirme Sistemi ÖGS Öğrenci Planlama Programı

  Öğrencilerin sıkça yaşadığı programlama sorunu çözmek. Özellikle dershane ve okullarda öğrencilere yapılan rehberlik çalışmalarının sürekli olması ve takip edilmeleri nedeniyle haftalık veya aylık ödevlendirme yapılmasını sağlamak.

 • Arapça Klavye

  Bu ücretsiz açık kaynak Arapça Klavye programını kullanarak kısa Arapça metinlerinizi fareyi kullanarak kolayca yazabilir ve kaydedebilirsiniz. Program tamamen ücretsiz olup geliştirilmesi, dağıtılması serbesttir.

 • ElvanPark-Zil Programı

  ElvanPark "Okul Zili Programı" Okullar, Yurtlar, Dershaneler ve diğer eğitim kurumları için, genel olarak tasarlanmış zil programıdır.

 • ISO 9000 Fırsatı [e-kitap]

  ISO 9000 Fırsatı [e-kitap] ISO 9000 ile ilgili pek çok soruya cevap bulabileceğiniz güzel bir e-kitap uygulamasıdır.

 • Emosis Soru Bankası

  Emosis: Fors Bilişim Yazılım Donanım Otomasyon ve Ar-Ge Hiz.San.Tic.Ltd.Şti. tarafından geliştirilen Emosis, bireysel versiyonuyla öğretmenlere, kurumsal versiyonuyla eğitim kurumlarının kullanımına sunulmuştur.

 • Yazılı Sınav Hazırlama Programı

  Öğretmenler yazılı sınavlarını bu programla otomatik olarak rahatlıkla hazırlayabilirler. Hiçbir şifre yoktur. Tüm ayrıntılar düşünülmüştür.

 • Melodili Okul Zili

  Program ile okullarda, dershanelerde, kurslarda bilgisayara bağlı bir ses sistemi yardımı ile belirlenen saatlerde zil çaldırabilirsiniz. Ayrıca program ile törenlerde İstiklal Marşı çaldırabilir, acil durumlarda ikaz sesi çalabilirsiniz.

 • FullSosyal Bilgi Yarışması

  İlköğretim 6-7-8.sınıfların sosyal bilgiler ve TC.İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük derslerinin bütün ünitelerini konu alan etkileşimli ders uygulamasıdır.Özellikleri: 21 yarışma ve 630 sorudan oluşan geniş bir soru bankasıdır.