Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Nova Teknolojileri
Limit:
*
Kategorisi:
Yönetim - Organizasyon (94 program)

Nova Dental 2007 3D

Üreticinin Açıklaması:Türkiye'nin en iyi Dental Clinic otomasyonu programıdır. Programın genel özellikleri şöyledir:Kullanıcı dostu ve Kültür Bakanlığınca tescillenmiştir.2 yıl ücretsiz yenileme imkanı.Virtual Key Security güvenlik anahtarı ile maksimum veri güvenliği.Sınırsız sayıda hasta kimlik bilgilerinin tutulması.Programın 5 tane ana görevi vardır. Bunlar; Hasta kartı açıklamaları, Reçete ekranı açıklamaları, Cari işlemlerin açıklamaları, Hesap kartı açıklamaları ve Tedavi ekranı açıklamalarıDetaylı Özellikleri:- Borland Delphi 2005 Architect- Firebird Interbase 2.0 Güçlü Veritabanı- Ağ Ortamında Çoklu Kullanıcı Desteği- Hasta Kimlik Kartları & Arama İşlemleri- 2D ve Opengl 2.0 3D Tedavi Ekranı- Hasta Cari İşlemleri- Laboratuvar İşlemleri- RVG,Intra-Oral,Dijital Panoromik,3D DICOM,3D Volumetrik DICOM Görüntüleme işlemleri- Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) İşlemleri- Randevu İşlemleri- Cari Kartlar Borç / Alacak İşlemleri- Kasa Defterleri- Sorgulamalar (Doğum Günü,Kontrol Periodu,Çek Senet Ödemeleri vs..)- Telefon Arama- Adres Etiket Bastırma- Aranan Numarayı Gösterme- Karel Santral Entegrasyon- 60 Ücret Tarifesi Ekleyebilme- Yeni Tedavi Tarifeleri Ekleyebilme- Çoklu Döviz Kuru ile Çalışabilme- Internetten Döviz Kurlarını Güncelleme- Online Uzaktan Yardım ve Destek- Online Yazılım Güncelleme- Anamnez Bilgilerini İşleyebilme- Hasta Reçete Kesebilme ve İlaç Bilgileri- Hasta Borç Kapatma- Tedavi İşlemlerinde Oral Diagnoz Bilgilerini Tanımlayabilme- Tedavi İşlemlerinde Hastaya Özel Planlamalar Verebilme- Proforma Fatura ve Fatura İrsaliye Kesebilme- %100 YTL Uyumu- 5 Yıl Yazılım Çalışma Garantisi- Ücretsiz Version Sürümü Upgrade (Örnek 4.2 Versionunu Satın Alan Kullanıcı 4.9.99 a kadar günceller)- Dijital Rvgler ile %100 Uyum (Planmeca,Progeny,Gendex,Benlioğlu Xray,Dr.Suni,Schick,Trophy vs..)- Dijital Panoromic Röntgenleri ile %100 Uyumlu- 7/24 365 Gün Destek- Öneri ve İsteklerin Entegrasyonu- İndirim Oranlarının Tanımlanabilmesi- Tüm TV Kartları ve Agıç İçi Kameralarla %100 Entegrasyon- Ses Kayıt Edebilme ve Dinleyebilme- Toplu Email ve SMS Atabilme (Nokia Cep Tel & Web SMS Servisleri )- Hastaya Özel Rapor Şablonları Verebilme- Çoklu Dil Desteği- Diğer Dental Yazılımlardan Geçiş imkanı

Nova Dental 2007 3D İçin Yorum Yap

reklam

Yönetim - Organizasyon Kategorisi Çok İndirilenleri

 • AXA Cari Hesap Takip Programı

  Cari Hesap Programı; işletmenizin Cari, Kasa, Stok, Fatura-İrsaliye, Alış-Satış (Peşin-Taksitli-Vadeli) hesaplarını kolay bir şekilde takip edebileceğiniz yetenekli bir ön muhasebe programıdır.

 • TeknoAsistan Dernek Üye Takip Programı

  Dernekler, Site ve Apartman yöneticileri; tüm işlemlerini bu programla takip edebilirler. Üye aidatları, üye bilgileri, kasa defteri vs. tüm bilgilerinizi kayıt altına alabilir.

 • Hazır Dilekçe Yazım

  Dilekçe Yazım Sigortacılıkta son derece sıklıkla kullanılan 5 dilekçeyi sizlere yazdırma gereksinimi duymadan hazır vaziyette sunuan bir programdır.Dilekçe Yazım ücetsiz indir.

 • EasyStation

  Genel olarak internet kafeler için yapılmış bu yazılım sayesinde iş yerinizde fiş kesme derdinden ve hesaplama işlerinden kurtulacaksınız. Bütün masaların saatini, dakikasını haftalık, aylık ve günlük olarak tutar ve saklar.

 • Sigorta Trafik Takip

  Orta ve büyük ölçekli Sigorta Acenteleri ve Trafik Müşavirleri için hazırlanmış müşteri ve muhasebe yönetim sistemidir.

 • Aktif Kur

  Aktif Kur programı ile tüm döviz kur bilgilerine anında, kolayca ulaşabilirsiniz, Döviz projesi kapsamında yer alan Odacı Döviz'e ait döviz kurlarını anlık takip edebilirisiniz geniş kapsamlı bir Döviz Takip programı.

 • Burobil Büro Yönetimi Programı

   Bürobil kamu ve devlet dairelerindeki mutemetlerin işlerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmış büro yönetimi programıdır. Dağınık halde bilgisayarlarda duran birçok matbu evrak işlemlerini bu programla yapabilirsiniz.

 • Etkin Dernek Takip

  Üreticiden: Program derneklerin üye takip ve aidat işlemlerini kolayca yapmaları amacı ile geliştirilmiştir. Programın genel özelliklerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

 • HTS ( Hedef TÜCCAR Ticari Sistem )

  Üreticiden : HTS 2 ( Hedef TÜCCAR Ticari Sistem ) ürünümüz günümüz işletmelerinde Kurumsal kaynak yönetimi planlaması amaçlı yapılan işlemlerin hata payı oranının düşürülmesi, maliyet planlaması , satış ve alış koşullarının optimum kontrolü, hammadde ve s

 • MoBiM Sekreterim SMS

  Üretici Açıklaması: Çalışma ortamınıza eğlenceli bir yardımcı. SMS Hatırlatma sistemi ile artık hiçbir şeyi unutmayacaksınız. İster bir kişiye, ister tüm kişi listesine toplu sms atabilirsiniz.