Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Media Resizer
Limit:
*
Kategorisi:
Ses - Görüntü Düzenleyiciler (63 program)

Media Resizer Pro

Media Resizer; güçlü, esnek ve yararlı araçlar sunarak resimlerinizi yeniden boyutlandırmaya yarayan bir programdır. Hızlı ve kolay bir şekilde webde yayınlamak için küçük resim koleksiyonu oluşturabilirsiniz. Hem resim hem de bazı video dosya uzantılarından küçük resim oluşturmayı destekler. Programın içinden resmi otomatik olarak yeniden boyutlandırma yanında, filigran ekleme özelliği de mevcuttur.Program JPEG, BMP, GIF, TGA, PCX, TIFF, AVI ve MPEG biçimlerini destekler. Tek dosya üzerinde çalışabildiğiniz gibi birden fazla resim üzerinde de aynı anda işlem yapabilirsiniz. Çıktı resimlere önek ve sonek ekleyebilir, en/boy oranını kendiniz girebilir, akıllı kesmeyi kullanabilir, resmi döndürebilir ve kesebilirsiniz.Program içinde ayrıca resimler üzerinde çeşitli maskeleme yapabileceğiniz bölümde mevcuttur. Çok sayıda maskeler arasından uygun olanı seçebilirsiniz.Filigran ekleme panelinden resimler üzerine metin ya da logo/resim filigran da ekleyebilirsiniz. Filigran ekleme geniş özelleştirilebilir araçlar sunmaktadır (metin, yazı tipi, renk, arka plan, kenarlık, metin konumu, resim ve makro girişi; otomatik tarih/zaman).Programın çıktı biçim desteği ise JPEG, GIF, PNG, BMP, TGA`dır.Özellikleri# Akıllı kesme.# Gerçek zamanlı kaliteli öngörünüm.# Gerçek zamanlı boyut öngörünümü.# Video desteği.# Resim döndürme.# Otomatik yeniden adlandırma.# Biçimleri dönüştürebilir.# Dosya listesi oluşturabilir.# Sağ tuşa bütünleşik yapı.# Filigran eklenebilir.# Gelişmiş küçük resim (thumbnails)tarzları.# Telefon desteği ve öncelikli destek.Programın standart sürümde ise filigran ekleme, telefon, öncelikli destek ve gelişmiş küçük resim oluşturma özelliği yok ya da kısıtlıdır. Standart sürümü yüklemek için tıklayınızMedia Resizer standart ürünün lisanslı fiyatı 29$`dır.Media Resizer pro sürümün lisanslı fiyatı 79$`dır.

Media Resizer Pro İçin Yorum Yap

reklam

Ses - Görüntü Düzenleyiciler Kategorisi Çok İndirilenleri

 • AVIAddXSubs

  Gelişen teknoloji ile artık büyük ekranlı televizyonlarda DivX oynatıcılar sayesinde DivX keyfi yaşanabiliyor. Fakat bilgisayardaki kontrol ve düzenleme seçeneklerinin DivX player üzerinden yapılamadığıda bir gerçek.

 • Ace Video Workshop

  Ace Video Workshop, kolay kullanımlı bir video düzenleme yazılımıdır. Video dosyaları arasında dönüştürme işlemi yapabilmesinin yanı sıra, küçük boyutlu dosyaları birleştirme işlemi de yapabilmektedir.

 • AVI ReComp

  AVI ReCompprogramı AVI dosyalarınızı yeniden sıkıştırmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir program.

 • Allok Video Splitter

  Bu program sayesinde AVI, DivX, VOB, DAT, ASF, WMV, MPEG-1/2/4 biçimindeki video kliplerinizi istediğiniz yerden kesip, kaydedebilirsiniz. Program kolay ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.

 • Camtasia Studio

  Camtasia Studio, monitörde yaptıklarınızı video olarak kaydeden güzel bir yazılım.

 • 123 Video Converter

  123 Video Converter güçlü ve kolay kullanımlı bir video dosyası biçim dönüştürme yazılımıdır. Video dosyaları arasında dönüştürme yapabilmesinin yanı sıra, parçalama ve birleştirme işlemleri de yapabilmektedir.

 • AltoMP3 Gold

  AltoMP3 Gold, müzik CD'lerinden dijital müzikleri çıkartarak MP3'lere çevirme ve size mükemmel kopyalar temin etme olanağı verir. Yüksek sıkıştırma hızı ve yüksek kalite sağlayan ücretsiz bir proje olan LAME MP3 kodlayıcısını kullanır.

 • Ulead VideoStudio

   Ulead Visual Studio bir video işleme ve görüntüleme programıdır. Özellikleri :-Videolarınız üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.-Video formatları arasında çeviri yapabilirsiniz.-DVD menüleri hazırlayabilirsiniz.

 • Ace MP3 Ripper

  Ace MP3 Ripper ile audio tracklerinizi wav ya da mp3 formatına çevirebilirsiniz. Kategorisindeki diğer yazılımlarla karşılaştırıldığında Ace MP3 Ripper programı daha kaliteli, daha hızlı ve daha kolay kullanımlıdır. Programın satış fiyatı 15 dolardır.

 • AV Voice Changer Software Diamond Edition

  AV Voice Changer gerçek zamanlı bir ses değiştiricisi.