Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Numeric Algorithm Laboratories
Limit:
*
Kategorisi:
Tarayıcılar (92 program)

M3Gate Wap Browser

Wap sitesi dizayn edenler için ideal bir Wap Browser. Oluşturduğunuz sayfaların nasıl olduğunu görmek yada internet üzerinde diğer Wap sitelerinin nasıl çalıştığını anlamak için kullanabilirsiniz. Program Microsoft İnternet Explorer yada Netscape Navigator web browser'larının bilgilerinden faydalanarak eklenti olarak çalışıyor ve herhangi bir Wap adresini görmek için bu browser'ları kullandığınızda otomatik olarak açılarak kendi üzerinde gösteriyor...Başlıca Özellikleri:- WAP 1.2 destekli,- WBMP ve PNG resim formatlarını destekler,- Clipboard'dan kopya ve yapıştırma,- Arayüz desteği,- Bilgisayarınızdaki WML ve WBMP dosyalarına bakabilme (Dosya üzerinde Ctrl+Farenin sağ tuşuna basılı tutarak dosyayı M3Gate'in üzerine sürükleyin!)- Arama motoru Mopilot.com üzerinden,- Sık Kullanılan menüsü (Web Browser üzerinden),- WML sayfaların kaynak kodlarını görebilme.Program kurulduktan sonra Push Agent uygulaması otomatik olarak çalışarak kendini görev çubuğunun sağına yerleştiriyor ve sizden bazı bilgilerinizi isteyip kaydederek haber gruplarına ekleyebilmek için server'larına ulaşmaya çalışıyor. Bu uygulamayı iptal edebilir ve daha sonra isterseniz kendiniz tekrar çalıştırabilirsiniz. Böylece gereksiz çabalardan kurtulabilirsiniz! Açılan telefon şeklindeki browser'ın üzerine sağ tıklarsanız gerekli ayarları yapabileceğiniz menüye ulaşırsınız. Birde programın arayüz hikayesi var. Bu sayede kendi sayfalarınızı değişik telefon tipleri üzerinde görerek nasıl gözüktüğü hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Ek arayüzleri şimdi innDirmek için tıklayın...Bilmeyenler için not:WML - Wap sayfaların dosya formatıdır. Web browser'larda direk olarak açılamazlar.WBMP - Wap uyumlu resimlerin dosya formatıdır. Bu resimleri bilgisayarınızda görmek yada oluşturmak için özel uygulama gerekir. Örneğin ünlü ACDSee programının son versiyonu ile bu mümkün.

M3Gate Wap Browser İçin Yorum Yap

reklam

Tarayıcılar Kategorisi Çok İndirilenleri

 • CiBrowSeR Güvenli ve Hızlı Tarayıcı

  CiBrowSeR, internette güvenli ve hızlı bir şekilde gezmeniz için yapılmış ücretsiz bir programdır. Internet Explorer'ın altyapısını kullanır.

 • Opera

  Opera ile güvenli, hızlı ve kolayca internette sörf yapabilirsiniz.

 • Mozilla

  Tarayıcı, gelişmiş e-posta ve haber grubu istemcisi, IRC sohbet eklentisi ve HTML sayfaları hazırlamayı kolaylaştıran düzenleyici ile internette ihtiyaç duyacağınız her şey Mozilla'da...

 • DeskView

  Haber, makale ve mesaj kaynaklarındaki yeni yazıların başlık ve özetlerine erişmeyi sağlayan XML türevi bir format ve teknik.

 • Internet Explorer 8 Vista

  Internet Explorer 8hem yeni online servisleri keşfeden bilgisayar kullanıcılarına hem de standartlar ile web geliştiren uzmanlara yeni bir keşif yolu sunuyor.

 • Advanced Browser 8.02

  İnternette daha hızlı gezinin!Advanced Browser'ın felsefesini hız oluşturuyor. Bu tarayıcı ile daha hızlı sörf yapma yeteneğine sahip olacaksınız. Bulabileceğiniz en sorunsuz, en az hatalı, en az göçen yani en az sorun çıkaran tarayıcı Advanced Browser.

 • Web Türk

  Web Türk Alternatif Bir Web Tarayıcıdır Adından'da Anlaşılacağı Üzere Türk Yazılımıdır.İnternet Explorer,Mozilla Firefox ... gibi Tarayıcılarla Yarışamasa da Alternatif Sağlayacaktır.Program İçin Neler Gerekli?: .Net Framework 2.0Web Türk 1.

 • WinWAP

  Winwap, internet üzerinden WAPa bağlanmanıza yarayan bir web tarayıcıdır. Bu tarayıcı sayesinde dünya üzerindeki bütün WAP sitelerine bağlanabilirsiniz. İngilizce olan bu yazılım herkesin kolayca kullanabilmesini sağlayacak basit bir arayüzü var.

 • E2 Browser

  E2 Browser açılan pencereleri sekmeleyen, hızlı ve arayüzü değiştirilebilen, basit Internet Explorer motorunu kullanan, favori müzüklerinizi düzenleyebileceğiniz(filmler, videolar, web siteleri de dahil), dahili inndirem aracına sahip bir web tarayıcısıdı

 • Offline Explorer Pro Türkçe

  Offline Explorer Türkçe, bir Web sitesini 500 seviyeye kadar linki ile birlikte download edip daha sonra offline olarak izleyebilmenizi sağlayan bir program.