Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Kolayca Programlama
Limit:
*
Kategorisi:
Yönetim - Organizasyon (94 program)

Kolayca Dernek Programı

Kolayca Dernek Programı dernek yöneticilerinin üye takip ve aidat işlemlerini kolayca takip edebilmelerini sağlamak amacıyla dernek yöneticilerine sunulmuştur.Kolayca Dernek Programı kolay kullanımı ile kendini ön plana çıkarıyor, öyle ki programı kullanabilmek için bilgisayar kullanmayı çok iyi bilmenize bile gerek yok. Kolayca Dernek Programı’nda bulunan özellikler şunlardır:Üye kaydı: Dernek üyelerinin tüm bilgilerini kaydedebilir, kayıtlı üye bilgilerinde değişiklik yapabilir ve bu bilgilere çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.Aidatlar: Üyelerinizin aidat bilgilerini tutabilir ve gerektiğinde aidat borcu olan ya da olmayan üyelerinizi tek bir tıklatma ile görebilirsiniz.Günlük: Derneğinizin önemli günlerini ya da ileride hatırlamak istediğiniz günleri kaydedebileceğiniz bu bölüm ile derneğinizin tarihi gelişimini takip edebilirsiniz.Kütüphane: Bu bölümü kullanarak kütüphanenizde bulunan kitaplarınızın takibini yapabilirsiniz. Eğer kitaplarınızı üyelerinizle paylaşıyorsanız ödünç olarak verdiğiniz kitapların takibini yapmak da bu program ile çok kolay.Fotoğraf Arşivi: Bu bölüm ile derneğinize ait fotoğrafları programa ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz bu fotoğrafları dilediğinizde slayt gösterisi olarak izleyebilme imkanınız da bulunuyor.Yedekleme Sihirbazı: Bilgisayar sisteminizin bozulması gibi durumlarda imdadınıza yetişebilecek bu özellikle programa kaydettiğiniz tüm bilgilerinizi yedeklemenize olanak tanınır. Dilediğinizde bu yedek dosyayı geri yükleyerek programınızı önceki bir tarihe geri yükleyebilirsiniz. Yedek alınan dosya CD ya da çıkarılabilen herhangi bir depolama aygıtına kaydetmeniz gerekir. Bilgisayarınızın bozulması durumunda format atılan diskinizden tüm bilgiler silinir, ancak yedeğini aldığınız bilgilerinizi tekrar geri yükleyebilirsiniz.

Kolayca Dernek Programı İçin Yorum Yap

reklam

Yönetim - Organizasyon Kategorisi Çok İndirilenleri

 • AXA Cari Hesap Takip Programı

  Cari Hesap Programı; işletmenizin Cari, Kasa, Stok, Fatura-İrsaliye, Alış-Satış (Peşin-Taksitli-Vadeli) hesaplarını kolay bir şekilde takip edebileceğiniz yetenekli bir ön muhasebe programıdır.

 • TeknoAsistan Dernek Üye Takip Programı

  Dernekler, Site ve Apartman yöneticileri; tüm işlemlerini bu programla takip edebilirler. Üye aidatları, üye bilgileri, kasa defteri vs. tüm bilgilerinizi kayıt altına alabilir.

 • Hazır Dilekçe Yazım

  Dilekçe Yazım Sigortacılıkta son derece sıklıkla kullanılan 5 dilekçeyi sizlere yazdırma gereksinimi duymadan hazır vaziyette sunuan bir programdır.Dilekçe Yazım ücetsiz indir.

 • EasyStation

  Genel olarak internet kafeler için yapılmış bu yazılım sayesinde iş yerinizde fiş kesme derdinden ve hesaplama işlerinden kurtulacaksınız. Bütün masaların saatini, dakikasını haftalık, aylık ve günlük olarak tutar ve saklar.

 • Sigorta Trafik Takip

  Orta ve büyük ölçekli Sigorta Acenteleri ve Trafik Müşavirleri için hazırlanmış müşteri ve muhasebe yönetim sistemidir.

 • Aktif Kur

  Aktif Kur programı ile tüm döviz kur bilgilerine anında, kolayca ulaşabilirsiniz, Döviz projesi kapsamında yer alan Odacı Döviz'e ait döviz kurlarını anlık takip edebilirisiniz geniş kapsamlı bir Döviz Takip programı.

 • Burobil Büro Yönetimi Programı

   Bürobil kamu ve devlet dairelerindeki mutemetlerin işlerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmış büro yönetimi programıdır. Dağınık halde bilgisayarlarda duran birçok matbu evrak işlemlerini bu programla yapabilirsiniz.

 • Etkin Dernek Takip

  Üreticiden: Program derneklerin üye takip ve aidat işlemlerini kolayca yapmaları amacı ile geliştirilmiştir. Programın genel özelliklerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

 • HTS ( Hedef TÜCCAR Ticari Sistem )

  Üreticiden : HTS 2 ( Hedef TÜCCAR Ticari Sistem ) ürünümüz günümüz işletmelerinde Kurumsal kaynak yönetimi planlaması amaçlı yapılan işlemlerin hata payı oranının düşürülmesi, maliyet planlaması , satış ve alış koşullarının optimum kontrolü, hammadde ve s

 • MoBiM Sekreterim SMS

  Üretici Açıklaması: Çalışma ortamınıza eğlenceli bir yardımcı. SMS Hatırlatma sistemi ile artık hiçbir şeyi unutmayacaksınız. İster bir kişiye, ister tüm kişi listesine toplu sms atabilirsiniz.