Lisans:
Süre Kısıtlı
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Akçam Ltd. Şti
Limit:
15 günlük kullanım
Kategorisi:
Veritabanı (13 program)

Kimlik Bildirim

Kimlik Bildirim 2009, Emniyet Genel Müdürlüğü / Giykimbil ve Jandarma Genel Komutanlığı / Kimlik Bildirim Sistemi (KBS) projelerinde belirtilen standartlara uygun, gönderme programlarıyla uyumlu, daha önce bilgisayar kullanmamış kişilerin bile kolayca kullanabileceği bir Windows programıdır.
Program, Türkiye genelinde sayısı 600' ü bulan tesiste (otel, motel, pansiyon, hastane, misafirhane, öğretmen evi, konuk evi, yurt) kullanılmaktadır.
Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı tarafından konaklama tesislerine ücretsiz olarak verilen AKBS/KBS programı ile, kullanılan kimlik bildirim programında hazırlanan XML dosyası, her gece eklenerek gönderilir. Sistemin yapısı gereği, kimlik bildirim ve AKBS/KBS olarak iki ayrı program kullanılır. Bu durum, iki ayrı programda işlem yapılmasını gerektirir.
Kimlik Bildirim 2009; XML dosyası kaydedilip, sadece bir tek tuşa tıklandığında, AKBS/KBS programını otomatik olarak çalıştırır, şifrenizi girer ve dosyayı göndermesi için AKBS/KBS programına ekler. Bu fonksiyon kullanımda bir konfor sağlar.
Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı, XML dosyası gönderme zamanını gece yarısından sonra, genelde saat 00:00 - 01:30 arası olarak belirlemiştir. Dolayısıyla, XML dosyasını zamanında göndererek cezai durumlara maruz kalmamak için, mutlaka o saatte bilgisayar başında olmak gerekebilmektedir.
Kimlik Bildirim 2009; Eğer XML dosyasının gönderilmesi gereken saatte, bilgisayar başında olunamayacaksa, bu görevi sizin belirlediğiniz saatte otomatik olarak yapar ve görevin başarılı olup olmadığı bilgisini e-posta adresinize gönderir. Bu fonksiyon yaşamınızda bir konfor sağlayabilir.
* Eğer cep telefonunuzda GPRS varsa ve özellik olarak destekliyorsa, e-postanızı cep telefonunuzdan da kontrol edebilirsiniz.
WEB XML SERVİSİ:
Bu servis Internet sitemiz üzerinden XML dosyası hazırlanmasını sağlar. Programdan XML dosyası hazırlanamadığı durumlarda (pc arızaları, Windows problemleri vb.) Internet?e bağlı herhangi bir yerdeki pc?den (ev, internet cafe vb.) XML dosyası hazırlanabilir.
Bu sayede; cezai durumlar, tutanak tutulması ve benzeri prosedürler ya da kimlik bilgilerini karakola elden verme gibi zorunluluklar ortadan kalkar.
Santral Modülü
Santral Modülü ile misafirlerin telefon görüşmeleri kayıt edilerek, tahsil edilmesi sağlanır.
Room Rack
Bu ekran, tüm odaların tarih bazında hareketlerini gösteren bir tablodur. Resepsiyonist ihtiyaç duyabileceği tüm oda bilgilerini bu tabloyu kullanarak elde edebilir. Buradan, seçtiği tarihteki tesise gelecek veya tesisden ayrılacak müşterileri, dolu, boş, kirli, temiz odalarını görebilir, rezervasyon ve check in isteklerine anında cevap verebilir.
Fatura
Bu ekran, mevcut basılı faturaya programdan yazdırmak için kullanılır. Mevcut basılı faturaya uygun dizayn, profesyonel yardıma gerek duyulmadan kolayca yapılabilir. Faturada 3 ayrı kdv oranı belirtilebilir. Kdv dahil veya hariç fatura kesilebilir.
Telefon Rehberi
Müşterilerin tüm bilgileri (adı soyadı, telefonu, e-mail'i, adresi, tüm kimlik ve ikamet bilgileri) program tarafından otomatik olarak rehbere aktarılır.
Notlar
Müşterilere yada personele bırakılan mesajlar buradan kolaylıkla takip edilebilir. Odalara bırakılan notlar Room Rack ekranında görülebilir.
Dünya Saatleri
Yetmiş sekiz ayrı şehrin yerel saatleri ve ülke bayrakları buradan görüntülenebilir.
Kısıtlama ve lisans:
Programı kurduktan sonra "Aktivasyon" bölümüne girerek "Programı 15 gün süre ile kullanarak denemek istiyorum." seçeneğini işaretleyin. Tesis Kodu* nuzu yazın ve "Tamam" a tıklayın.
* Tesis Kodu, Emniyet Gn. Md. tarafından işletmenize verilmiş olan ve Kimlik Bildirim Sisteminde işletmenizi tanımlayan 5 rakamdan oluşan koddur. Eğer Tesis Kodu'nuzu bilmiyorsanız EGM tarafından size verilen ADB - GİYKİMBİL - FORM B1' e bakınız.
Programa giriş için; Kullanıcı Kodu: Admin Şifre: Admin' dir.
AKÇAM Kimlik Bildirim 2009: 190 TL + %18 KDV
Ayrıntılı bilgi
üreticinin sitesindenalınabilir.
Kimlik Bildirim 2009

Kimlik Bildirim İçin Yorum Yap

reklam

Veritabanı Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Kimlik Bildirim

  Kimlik Bildirim 2009, Emniyet Genel Müdürlüğü / Giykimbil ve Jandarma Genel Komutanlığı / Kimlik Bildirim Sistemi (KBS) projelerinde belirtilen standartlara uygun, gönderme programlarıyla uyumlu, daha önce bilgisayar kullanmamış kişilerin bile kolayca kul

 • Bt Döviz

  Döviz buroları için ideal çözüm imkanları sunan Bt Change Office ile sonsuz vezne desteği, tüm döviz işlemleri, anlık, günlük ve genel raporlar, web sayfasına otomatik kur gönderme, çok kullanıcılı kasa programı ile bilgilere heryerden erişim, hızlı verit

 • ByMuhtar

  Mahalle ve köy muhtarlıklarının evrak işlemlerinin, hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan bu program ile hane ve kişi kaydı yapılabilmektedir. Muhtarlıklarda kullanılan her türlü evrakı hazırlar ve isteğe bağlı ya da otomatik olarak doldurur.

 • iPod Folder

  Tanıtım:iPod Folder programı ile iPod'unuzun içerisindeki tüm şarkıları Macintosh'unuza aktarabilirsiniz.Şarkıları albümlerine göre klasör şeklinde aktaran program düzenli bir arşiv olanağı sağlıyor.

 • Otel Takip ve Kimlik Bildirim

  Üreticinin Açıklaması : Otel Takip ve Kimlik Bildirim programı küçük ve orta ölçekli pansiyon ve oteller ile öğretmen evleri, yurtlar ve özel hastanelerin müşteri takibinde kullanabileceği basit kullanım ve gelişmiş özelliklere sahip bir otomasyon program

 • iPodLinux Installer (Mac )

  Tanıtım:Bu bir hayal değil. Evet doğru okudunuz. iPod'a linux yükleyebilirsiniz. Video oynatmayan iPod Nano'da da video oynatabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız çok basit. iPod'u bilgisayarınıza bağlamak ve iPodLinux'u yüklemeye başlamak.

 • DataSlave

  Bu veritabanı dışındaki veri ve hareket için bir araçtır.Check de-çoğaltmak ve pazarlama kalitesini artırmak ve maliyetleri kaydetmek değerli veri temizleyin.

 • iPod Backup

  Tanıtım:iPodBackup, iPod'unuzun kullandığı tüm içeriği tek bir tuşla yedek alabilen bir yazılımdır. MAC OS X işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışan yazılımın ücretsiz olması da büyük bir avantaj.

 • WinHex Hex Editor

  Winhex programı ciddi bir bilgisayar kullanıcısı için oldukça hoş araçlar içeriyor. Winhex programı bir hexadecimal editörde bulunması gereken bir çok özelliği fazlasıyla barındırıyor. Programın diğer bir özelliğde file splitter olarak iş görmesi.

 • CetaSoft Adres

  CetaSoft Adres, her bilgisayarda yüklü olması gereken, her kullanıcınınihtiyacı olan adres, telefon ve kişisel bilgileri kayıt altına alan birveritabanı programıdır.Yazılımın Genel ÖzellikleriTüm adres ve kişisel bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.