Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
KSistem Yazılım Ltd.
Limit:
*
Kategorisi:
Adres - Etiket (51 program)

K.Etiket

Üreticinin Açıklaması:İstediğiniz yazıcıdan her türlü adres etiketi veya barkod etiketi alabilmenizi sağlayan programdır. EAN8, EAN13, Code128, Codebar, UPC vb. türlerini de destekler. ÖzelliklerTümüyle görsel etiket tasarımı, WYSIWYG tasarım... OLE2 Container/Server desteği ile her türlü grafik veya resmi etiket üzerine koyabilme..EAN13, EAN8, UPC, CODE39, CODE2OF5, CODE2OF5I, CODABAR, CODE128 gibi uluslararası barkod standartlarından kullanmak istediğiniz barkod türünü dilediğiniz boyutlarda ve konumda etiketinize ekleyebilme.. Gerekirse, barkod verilerini dinamik olarak bir dosyadan okutabilme... Numaratör desteği ile seri numarası basabilme.. Basit grafik nesneler ile etiketi daha okunur veya cazip yapabilme.. Ayrıca diğer grafik programlarından Kes/Kopyala yöntemi ile daha karmaşık grafik öğeleri ekleyebilme.. Sisteminizde yüklü bulunan her türlü font ile istenen boyda ve biçimde yazı yazabilme. Gerekirse bu yazıyı ticari paket programınızdan aktardığınız dosyadan dinamik olarak okutabilme.. Her renk yoğunluğundaki resimleri etikete ekleyebilme...Hızlı erişim çubuğu üzerindeki ikonlar ile sık kullanılan işlemlere tek tıklamayla ulaşabilme...Sisteminizde yüklü bulunan her türlü font ile istenen boyda ve biçimde yazı yazabilme. Gerekirse bu yazıyı ticari paket programınızdan aktardığınız dosyadan dinamik olarak okutabilme...Baskı önizleme ile etiketlerinizin seçtiğiniz yazıcı ve sayfa ayarları ile nasıl çıkacağını önceden görebilme imkanı...Daha kolay etiket tasarımı için etiket büyültme/küçültme imkanı.. Birden fazla etiketi aynı anda görsel olarak tasarlayabilme.. Ve daha birçok özellikle..

K.Etiket İçin Yorum Yap

reklam

Adres - Etiket Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Telefon Rehberi Takip Programı

  Bu program ile işyerinizdeki tüm telefon numara kayıtlarını esnek bir şekilde yönetebilirisiniz. Programda kayıt etme , kayıt arama ,silme güncelleme gibi temel işlevlerin yanısıra gelişmiş özelliklerde vardır.

 • Adres-Etiket Programı

  Üreticiden: Program; 63,5x38,1 mm, x21 ebatlarında matbu etiketlere girilen adresleri yazdırma işlevine sahiptir. İstenildiği takdirde adresler, kategori bazında ya da bütünüyle çıkartılabilir.

 • VCF Generator

  Üreticinin Açıklaması: Kişisel amaçlı hazırlanan Vcf Generator, hızlı olarak VCard üretmek üzere oluşturulmuştur.

 • OBS Telefon

  Üreticinin Açıklaması:Kullanımı kolay, müşteri ve satıcılarınızı ya da şahsi telefonlarınızı tutabileceğiniz ücretsiz bir telefon yazılımıdır. Bu program ile işleriniz kolaylaşacaktır.

 • SenLab

  Etiket basmak için kullanabileceğiniz, basit, küçük boyutlu ve ücretsiz bir program. Etiketlerin üzerindeki adresleri bir metin dosyasından alabiliyor.

 • Socio Türkçe

  Üreticinin açıklaması:Socio Programı Java ve HSQLDB teknolojileri ile geliştirilmiş, Flash Disk'ten, memory stick'e normal bilgisyarınızdan, Taşınabilir Harddiskinize kadar her platformta çalışabilen basit bir telefon defteri uygulamasıdır.

 • Sezginer Portable Rehber

  Bu program taşınabilir bir rehber programıdır. Taşınabilir olduğu için herhangi bir kuruluma gerek yoktur. Ajandası sayesinde günlük notlarınızı randevularınızı ekleyebilirsinizSezginer Portable Rehber 1.

 • Business Card Creator

  Business Card Creator, profesyonelce tam renkli kartvizitler oluşturmaya yarayan bir program. Bilgisayarınızdaki kurulu font ve renklerden kartvizitlere özel metinler uygulayabilirsiniz.

 • 3.5 Inch Disk Label Creator for Word

  3.5" Disketlerinize bu küçük ama kullanışlı programla etiketler yaratabilirsiniz.Standart 3x5 etiket kullanarak sayfa başına 15 etiket basmak mümkün.

 • Geliştirici AdresLite

  Üreticiden: Geliştirici AdresLite 2.6 ile mürekkep püskürtmeli yada nokta vuruşlu yazıcılardan posta etiketi basabilirsiniz. Yalnız programın asıl amacı toplu e-posta gönderimi yapmak ve posta okumaktır.