Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Jadeware
Limit:
*
Kategorisi:
Gazino ve Şans Oyunları (32 program)

Grizzly Adventure

Grizzly Adventure güzel grafiklerden oluşan bir macera oyunu. Oyunumuzda kötü büyücünün ele geçirdiği ve ormanın tüm hayvanlarını kahramanımızın üzerine saldığı üç dünyadan başarıyla geçmemiz gerekiyor. Bunu yapabilmek için yolumuzun üzerindeki elmaları, muzları ve tüm diğer meyveleri toplayarak hayvanlara dokunmadan ya da üstlerine zıplayıp öldürerek geçmemiz gerekiyor.Hayvanlardan birisi bize dokunduğunda oyunumuza yeniden başlamamız gerekiyor. Bu nedenle öldürebildiğimiz hayvanları iyi sıçrayarak öldürmemiz ya da fazla yanaşmamamız gerekiyor. Ağaçlardaki meyveleri toplarsak ek puanlar alabiliyoruz. Meyve topladıkça hem can sayımız artıyor hem de çeşitli üstün özellikler elde ediyoruz. 3 ayrı dünyadan ve her dünyanın içerisinde 10'ar bölümden oluşan oyunumuzda bir de bonus bölümleri bulunuyor. Gulyabaniler , devler ve katil arılar tarafından öldürülmeden bölümleri birer birer geçmemiz gerekiyor. Oldukça sürükleyici bir oyun olan Grizzly Adventure gittikçe zorlaşan bir yapıya sahip. Not: Oyunun kısıtlamalı sürümünde yalnızca 2 bölüm oynama hakkınız bulunuyor. Oyunu hiçbir kısıtlama olmadan oynayabilmeniz için 20 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

Grizzly Adventure İçin Yorum Yap

reklam

Gazino ve Şans Oyunları Kategorisi Çok İndirilenleri

 • İddaa Gold Edition İddaa Tahmin Programı

  İddaa tahmin programları, kazandırarak büyümeye devam ediyor! Tahmin programları maçları bilgisayar tahmin ediyor siz kazanıyorsunuz!.. İddaa Gold Edition tahmin programlarının en yenisi.

 • iddaa sistem hesaplama - gol radarı - kupon makine

  İddaa oyuncusunun akla gelebilecek her ihtiyacı düşünülerek hazırlanmış, tamamen ücretsiz 3 programın yer aldığı bir paket program.

 • Oktaka Okey

  Oktaka Okey gerçekci grafikleri ile ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde online okey oynama keyfini arttırıyor. Rakiplerinizin ıstakasını devirmekten, içecek siparişine, ESC gizleme moduna kadar birçok özelliği mevcut.

 • Suplot Süper Loto 6/54 Programı

  Son zamanların en güzel loto programı. Görselliği ve kullanım kolaylığı ile dikkati çekiyor. Bir çok özelliği sayesinde loto oynamayı eğlenceli hale getiriyor. İstatistiklerinin iyi yorumlanması ile 6 tutturma şansını arttırıyor.

 • GanyanBilen

  GanyanBilen Programı, siz at yarışı severlerin hemen hemen tüm ihtiyaçlarını karşılayacak komplike özelliklerle donatılmış, detaylı bir arşiv ve tahmin programıdır.

 • Saylot Sayısal Loto 6/49 Programı

  Son zamanların en güzel loto programı. Görselliği ve kullanım kolaylığı ile dikkati çekiyor. Bir çok özelliği sayesinde loto oynamayı eğlenceli hale getiriyor. İstatistiklerinin iyi yorumlanması ile 6 tutturma şansını arttırıyor.

 • Erdaşsoft İDDAA-cı

  İDDAA'cı programının çalışma mantığı şöyle;matematiksel olarak ister İLK YARI/MAÇ SONUCU 2 maç, ister MAÇ SONUCU 4 maç oynayın herhalûkarda 81 kupondan 1 kupon kesin tutuyor.Program bu sistemi kullanarak 81 kupon için hesaplamayı yapıp kuponları basıyor.

 • MeHeR OyunSoft

  İçerinde 18 tane oyun bulunmaktadır oyunlar ( Freecell, Tavla, Klasik Okey, Göz Testi, Hearts, King200, DXBoll, Dart, Soltaire, Bilardo, Color Line, Blocks, Spider Soltaire, Same, Satarnç, Batak, Pişti, Morio) zeka geliştirici can sıkıntısını giderici eğl

 • ŞansınaBak

  Diyelim ki Sayısal Loto veya Milli Piyango'nun organize ettiği diğer oyunlardan birini, yani Süper Loto, Şans Topu ya da On Numara oynadınız.

 • Out Of The World

  Diablo ve Crimsonland'dan esinlenilerek yapılmış, Shooter ve RPG'nin karışımı olan bir oyun.