Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
GreenPrint Technologies
Limit:
Yok
Kategorisi:
Diğer Aygıtlar (16 program)

GreenPrint World

GreenPrintWorld GreenPrint yazılımının dünya üzerindeki ev kullanıcıları için yayınlanan ücretsiz sürümü. GreenPrint nerdeyse her bilgisayar kullanıcısının yaşamış olduğu bir problemi çözmeyi amaçlayan bir program.

Hazırladığınız bir yazıyı, dokümanı veya ödevinizde size yardımcı olacak olan bir internet sayfasındaki bilgileri yazıcınızdan çıktı almak isterken gereksiz yere basılan iki üç satırlı yada sadece sayfa url'sinin bulunduğu sayfaların yazıcınızdan çıkmasını engellemeyi istiyorsanız ve gereksiz kağıt, mürekkep, para ve en önemlisi milyonlarca ağacın yok olmasını istemiyorsanız bu program baskı alırken sizin en büyük yardımcınız olmaya aday.

GreenPrinttüm bu işleri nasıl yapıyor diyorsanız, program dokümanları analiz ederek gereksiz sayfaları ve bölümleri basılacak alandan çıkartıyor. GreenPrint aynı zamanda kolay kullanımlı bir PDF yazıcısı da içeriyor. GreenView olarak adlandırılan bir baskı önizleme ve raporlama özellikleride bulunan program ile ne kadar sayfa, ağaç ve para kurtardığınız size aktarılıyor.

GreenPrint World 1.2

GreenPrint World İçin Yorum Yap

reklam

Diğer Aygıtlar Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Motorola USB Driver

  Motorola C330 serisi cep telefonlarının (örneğin C336) USB kablo sürücüsü. Dosyayı çalıştırıp sürücüyü yükledikten sonra telefonu bilgisayarınıza bağlayınız.

 • e-xoops Türkçe

  e-xoops kurulum ve genel, türkçe dil dosyalary.

 • GreenPrint World

  GreenPrintWorld GreenPrint yazılımının dünya üzerindeki ev kullanıcıları için yayınlanan ücretsiz sürümü. GreenPrint nerdeyse her bilgisayar kullanıcısının yaşamış olduğu bir problemi çözmeyi amaçlayan bir program.

 • AOpen Intel(R) LAN Driver

  AOpen Intel(R) LAN Driver EPC945-m8  ürününe ait Windows vista işletim sistemi için gerekli olan driver dosyalarıdır.Editör bu programı ekspres yöntem ile eklemiştir. Bu nedenle programın açıklaması yetersiz bulunmaktadır.

 • Inca INCA IB-451100 Bluetooth

  INCA IB-451100 Bluetooth windows XP driverı bulunmakatadır. Inca INCA IB-451100 Bluetooth indir Bluetooth indir Bluetooth indir akindir.

 • ASUS F2F Notebook BlueTooth driver

  ASUS F2F Notebook BlueTooth ürününe ait Windows vista işletim sistemi için gerekli olan driver dosyalarıdır.Editör bu programı ekspres yöntem ile eklemiştir. Bu nedenle programın açıklaması yetersiz bulunmaktadır.

 • ATI Catalyst Windows XP

  ATI Catalyst ekran kartı Windows XP Pro ve Home sürümü sürücüsü.

 • AOpen Intel Extreme Graphic Driver

  AOpen Intel Extreme Graphic Driver i915GMm-HFS : AOpen Intel Extreme Graphic ürününe ait Windows vista işletim sistemi için gerekli driver dosyalarıdır.Editör bu programı ekspres yöntem ile eklemiştir.

 • DriverMax

  DriverMax ile kolaylıkla tüm Windows sürücülerinizi yeniden kurabilirsiniz. Bundan sonra öyle eski cdleri bulup sürücü aramak filan yok. Sadece hazır durumdaki bilgisayarınızdaki tüm sürücüleri DriverMax ile yedekleyin.

 • Conexant AC97 Soft Data Fax Modem with SmartCP

  Conexant AC97 Soft Data Fax Modem with SmartCP 3CRWE62092B ürününün Windows Vista işletim sistemi için gerekli olan driver dosyasıdır.Editör bu programı ekspres yöntem ile eklemiştir. Bu nedenle programın açıklaması yetersiz bulunmaktadır.