Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Zultrax Software
Limit:
*
Kategorisi:
Download Yöneticileri (96 program)

GrabJPG

GrabJPG, internetten resim bulmaya yardımcı olan bir yazılımdır. Programla resim arama ve indirme işlemini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bir anahtar kelime ya da bir site adı yazıp, işlemi onayladıktan sonra GrabJPG resimleri toplamaya başlar. Artık tek tek sitelerden resimleri toplayıp zaman kaybına son. Seri ve pratik bir şekilde internetten resimler indirebilirsiniz. Arama motoruyla karşınıza çıkan ve çoğu da istemeyeceğiniz resimler yerine doğrudan arama yapabilirsiniz. Ayrıca indirdiğiniz resimleri galeri içinde toplar ve bunların tasnifi daha da kolay olur. Bir gelişmiş resim arama motoru olarak da kullanabilirsiniz. Bir web sitesi ve bağlı sayfalarından resim indirmeyi sağlar. Tarama esnasında web tarayıcı olmadığı için kendinden açılan pencereler ya da buna benzer şeyler açılmaz.Resim aramak için yapmanız gereken sadece, arama kutusuna arayacağınız bilgiyi ya da siteyi yazıp 'Go' butonuna basmak. (Eğer güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz)ÖzelliklerMilyonlarca resim indirebilirsiniz: Yüz, bin değil milyonlarca resim indirebilirsiniz. Program web sitesi olmadığı için internetten doğrudan resim araması yapar, inceler ve indirir.GrabJPG web sitelerini ziyaret etmez sadece resim taraması yapar.Kolay kullanımlı arayüz.Sabit diskinizde indirdiğiniz resimleri koleksiyon halinde oluşturabilir.İndirilen resimleri web tarayıcınızda ya da resim görüntüleme programıyla açabilirsiniz.Program ayarlarında resim yükseklik/genişlik bilgileri, dosya boyutu, indirme dizini, isim verme, küçük resim boyutu değiştirilebilir.Tam işlevli 15 günlük deneme sürümdür.Programın lisanslı fiyatı ise 39$'dır.

GrabJPG İçin Yorum Yap

reklam

Download Yöneticileri Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Orbit

  Orbit kolay kullanımlı ve üstün özelliklere sahip bir dosya akindirme yöneticisidir. Yazılım kendi kategorisindeki tüm diğer yazılımların sahip olduğu standart özellliklerden çok daha fazlasına sahiptir.

 • Bywifi

  Bywifi (Video Streaming Downloader), bir video indirme programıdır.Program sayesinde Youtube, Dailymotion, Metacafe, MySpace, Yahoo gibi çok sayıda site üzerinden video dosyası indirebilirsiniz.

 • MP3-Wolf

  Mp3-Wolf, müzikle ilgili dosya ve site aramaları yapmanızı sağlayan kapsamlı bir yazılımdır. Sadece adresi girmeniz ve “Start to begin the search” düğmesini tıklamanız yeterli olacaktır.

 • HiDownload

  HiDownload, internet üzerinden dosya indirme işlemi yapabileceğiniz ve dosya indirme işlemlerinizi yüksek hızda yapabilmenizi sağlayan indirme yöneticisidir.

 • GrabJPG

  GrabJPG, internetten resim bulmaya yardımcı olan bir yazılımdır. Programla resim arama ve indirme işlemini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

 • FlashGet (Classic)

  FlashGet, dünyaca ünlü innDirme yöneticisidir. Hemen hemen tüm innDirme yöneticilerinden daha kullanışlı, özellikli ve ufak bir reklam penceresi karşılığında ücretsiz tam sürüm olan bir innDirme yöneticisidir.

 • RapGet

  RapGet (RAPidshareGET) Rapidshare gibi bir çok dosya paylaşım sistemlerini destekleyen otomatik indirme yöneticisidir.Özellikler:Tamamen ücretsizdir205 kb küçüklüğünde ve kurulum gerektirmez.

 • Net Transport

  Net Transport, pek fazla tanınmasada internetten dosya indirirken oldukça hızlı işlem yapabilen bir program. Uyumlu olduğu protokollerHTTP / HTTPS protokolleri.FTP / SSL / SFTP protokolleri.MMS (Microsoft Media Services) protokolleri.

 • Celebrity Magnet

  İnternetten sevdiğiniz aktör yada aktrist'in resimlerini araştırıp inndirebileceğiniz güzel ve kullanışlı bir program. Resimleri kaydedebilmeniz için normal versiyonunu satın almanız gerekiyor.

 • GetGo Download Manager

  GetGo Download Manager, download işlemlerini hızlandırmanızı ve kontrol etmenizi sağlayan bir araç. Yazılım, download hızını normal tarayıcılara göre %300 oranında artırıyor. Yazılımın kullanımı oldukça kolay.