Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Jean Fages
Limit:
*
Kategorisi:
Arama (35 program)

GeoWhere

GeoWhere birçok faydalı aracı içinde barındıran ve internette işinizi özellikle arama konusunda kolaylaştıran bir programdır. Program arama motoru mantığıyla çalıştığı için birden fazla arama motoru içinde sorgulama yapıp, bu sorguları program ekranında gösterir. Orada bulunan herhangi bir bağlantıya tıkladığınızda bir web tarayıcı vasıtasıyla o internet sayfasına erişebilirsiniz. Bu sayede birden fazla arama motoru içinde arama yapmış olursunuz. Böylece internetteki çeşitli arama motoru sitelerine gitmeden sorguyu hem hızlı hem de daha kolay yapabilirsiniz. Web arama sorgusu yanında, dünyadaki son haberleri alacağınız haber site bağlantıları; vekil sunucu bulur, test eder; Sık Kullanılanlar/Yer imlerini kontrol edebilir; diskinizde ya da ağda özdeş dosya araması yapabilir.ÖzellikleriWeb arama: GeoWhere kolay ve hızlı bir şekilde birçok arama motorunda sorgulama yapabilir. Daha iyi sonuç için belirli ülke arama motorları seçilebilir. (Google hariç, Yahoo, Ask, MsnSearch, AolSearch, Altavista, Hotbot gibi).Haber gruplarında arama: Haber gruplarında bir makaleyi bulmak için arama yapabilir. Kullanımı kolay ve ayrıca belirli haber gruplarında aramalar için süzgeç kullanılabilir.Özdeş dosyalar: Bu özellik sayesinde diskinizde ya da ağınızda özdeş dosya araması yapılabilir.Günlük haberler: Dünyadaki çeşitli haberler hakkında bilgilere erişebilirsiniz. İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve Hollandaca olmak üzere 5 farklı ülke dili içinde haber araması yapabilirsiniz.İnternet araçları: Ping analizi, DNS çözümleyici ve yerel IP bulma özelliği vardır. Vekil sunucu (proxy) bulur: Vekil sunucu bulma aracıyla çeşitli vekil sunucu barındıran siteler arasında arama yaparak buradan derlediği sonuçları karşınıza getirir. Bulunan vekil sunucu bilgileri doğrultusunda internette dolaşım sağlayabilirsiniz.Vekil sunucu analizi: Vekil sunucu doğrulaması yapar. Açık olanlar ve isimsiz dolaşmaya izin verip vermediklerini test edebilir ve ayrıca hızlarını kontrol edebilirsiniz.Ayarlar: Program üzerinde çeşitli ayarlamalar yapacağınız bölüm. 'Cache'/disk ve arama önbelleği bölümünde adres kutusuna yazdığınız anahtar kelimeleri silebilirsiniz.Programın Türkçe hariç çok dilli kullanımı vardır.Programın bu 10 günlük deneme sürümünde para birimi dönüştürücü, birim dönüştürücü, alan adı sorgulama gibi bazı özellikler de bulunmamaktadır. Kısıtlamasız sürümüne sahip olabilmek için 30$ ödeyerek programı satın almalısınız.

GeoWhere İçin Yorum Yap

reklam

Arama Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Kimlik Numarası Sorgulama Programı

  Arka planda T.C. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün Kimlik Sorgulama internet sitesini kullanarak sayfa içerisinde bulunan güvenlik resmini ekranınıza getiren ve güvenlik kodunu girip T.C. kimlik numarası bulmanızı sağlayan küçük bir yazılım.

 • HaberMatik

  HaberMatik anında güncel haberlere erişmenizi sağlayan bir uygulamadır.HaberMatik ile :- Sıcak Haber,- Ekonomi, - Spor,- Siyaset, - Kur ve İMKB Endeksi,- Netbul Arama,Başlıklarına tıklayarak ilgili haberin detay sayfasına ulaşabilirsiniz.

 • Iphoto

  Iphoto, internet üzerinden resim araması yapmanıza ve innDirmenize yardımcı olur. Sık kullandığınız -en fazla- 8 web sitesini simule ederek size gösterir ve istediğiniz bölümündeki resmi kolayca sabit sürücünüze kaydeder.

 • Tckimlik Sorgulama

  Bu program sayesinde TC Kimlik Numaranızı sitesine girmeden bulabileceksiniz. Gerekli yerleri doldurduktan sonra bul komutu vermeniz yeterli o sizin yerinize gidip tc kimlik numarasını bulup ekranınıza getirecektir.

 • Extreme URL Generator

  Extreme URL Generator; benzer adres listesi üretmeye ve kaydetmeye yarayan bir programdır. Sezgisel bir kullanıcı arabirimine sahiptir ve bir fare tıklamasıyla binlerce adres üretilebilir.

 • Email Spider

  Girmiş olduğunuz anahtar kelimeler doğrultusunda web sitelerinden e-posta adresi, telefon, faks gibi bilgileri derleyip, toplamaya çalışan bir programdır. Girdiğiniz anahtar kelimeleri kullanarak web sitelerini analiz edip, istenilene erişmeye çalışır.

 • EvilLyrics

  İnternette istediğiniz şarkı sözünü bulmak için kullanabileceğiniz gerçekten işe yarayan mükemmel bir program.

 • Subun

  DivX filmleriniz için 3 ayrı altyazı sitesinden arama yaparak altyazı dosyalarınızı kolay ve hızlı bri şekilde inndirmenizi sağlayan bir yazılım. Program basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.

 • Subject Search Spider

  Eğer internet üzerinde birşeyi arayıp da bulamadığınız oluyorsa tam size göre bir araç. Subject Search Spider içinde binlerce arama motorunu barındırıyor. Ve tam 36 dili destekliyor. Aralarında Türkçe dil desteği de bulunuyor.

 • Tukanas Email Extractor

  Tukanas Email Extractor, web sitelerinden e-posta adresleri toplamaya yarayan bir programdır. Arama dizini oluşturup; pazarlama, web sitesi promosyonu, web araştırmalarında kullanılabilmek amacıyla e-postalalar toplanabilir.