Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
GenSys
Limit:
*
Kategorisi:
Yönetim - Organizasyon (94 program)

GenSys Site Yönetimi

Üreticiden:Büyük siteler ve apartman yönetimi için yazılmış olan bu yazılım sayesinde bütün site ve apartman kayıtlarınızı, site gelir ve giderlerini, üye vb. bilgilerini tek bir program altında kolayca saklayabileceksiniz.ÖzellikleriDaire bilgilerinin tutulabilmesi ve dairelerin Borç / Alacak işlemleri. Apartman veya Sitenizin Gelir / Gider (İşletme Defteri) hesabının tutulması. Önceki yılın gider faturalarına bakılarak apartmanın tahmini giderlerinin (Bütçe) hesaplanması. İstediğiniz kadar gider tipi tanımlayabilirsiniz. Örn: Su, Elektrik, SSK, Kapıcı, Maaş, Asansör, Yakıt vs. Bunların her birini Hisse Nispetine, m2'ye, m3'e, petek sayısına göre veya eşit dağıtabilirsiniz. Dairelerin aidatlarının hesaplanması. (İstediğiniz kadar ödeme grubu tanımlayabilirsiniz. Örn: Aidat, yakıt, su.)Muafiyetlerin dikkate alınması. Borçların gecikme tazminatlarının dikkate alınması.Proje ve bilanço raporları. Projenin Microsoft Word' e aktarılabilmesi.Borçlu ve alacaklı dairelerin ve bakiyelerinin listelenmesi. Kolay kullanım ve anlaşılır arayüz ile kullanıcı dostu.F1 tuşuna basınca bulunduğunuz konu ile ilgili yardımcı açıklama. Yazıcınız yoksa bile bir raporu diskete kaydedip başka bir yazıcıdan alabilirsiniz.Profesyonel versiyonda işletme defteri raporları, bütçe raporları, bilanço, aidat listeleme, borçlular, alacaklılar listesi, hesap ekstresi, makbuz, mektup, adres-etiket raporları bulunmaktadır.Not: Program lisans alana kadar demo olarak çalışacaktır.

GenSys Site Yönetimi İçin Yorum Yap

reklam

Yönetim - Organizasyon Kategorisi Çok İndirilenleri

 • AXA Cari Hesap Takip Programı

  Cari Hesap Programı; işletmenizin Cari, Kasa, Stok, Fatura-İrsaliye, Alış-Satış (Peşin-Taksitli-Vadeli) hesaplarını kolay bir şekilde takip edebileceğiniz yetenekli bir ön muhasebe programıdır.

 • TeknoAsistan Dernek Üye Takip Programı

  Dernekler, Site ve Apartman yöneticileri; tüm işlemlerini bu programla takip edebilirler. Üye aidatları, üye bilgileri, kasa defteri vs. tüm bilgilerinizi kayıt altına alabilir.

 • Hazır Dilekçe Yazım

  Dilekçe Yazım Sigortacılıkta son derece sıklıkla kullanılan 5 dilekçeyi sizlere yazdırma gereksinimi duymadan hazır vaziyette sunuan bir programdır.Dilekçe Yazım ücetsiz indir.

 • EasyStation

  Genel olarak internet kafeler için yapılmış bu yazılım sayesinde iş yerinizde fiş kesme derdinden ve hesaplama işlerinden kurtulacaksınız. Bütün masaların saatini, dakikasını haftalık, aylık ve günlük olarak tutar ve saklar.

 • Sigorta Trafik Takip

  Orta ve büyük ölçekli Sigorta Acenteleri ve Trafik Müşavirleri için hazırlanmış müşteri ve muhasebe yönetim sistemidir.

 • Aktif Kur

  Aktif Kur programı ile tüm döviz kur bilgilerine anında, kolayca ulaşabilirsiniz, Döviz projesi kapsamında yer alan Odacı Döviz'e ait döviz kurlarını anlık takip edebilirisiniz geniş kapsamlı bir Döviz Takip programı.

 • Burobil Büro Yönetimi Programı

   Bürobil kamu ve devlet dairelerindeki mutemetlerin işlerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmış büro yönetimi programıdır. Dağınık halde bilgisayarlarda duran birçok matbu evrak işlemlerini bu programla yapabilirsiniz.

 • Etkin Dernek Takip

  Üreticiden: Program derneklerin üye takip ve aidat işlemlerini kolayca yapmaları amacı ile geliştirilmiştir. Programın genel özelliklerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

 • HTS ( Hedef TÜCCAR Ticari Sistem )

  Üreticiden : HTS 2 ( Hedef TÜCCAR Ticari Sistem ) ürünümüz günümüz işletmelerinde Kurumsal kaynak yönetimi planlaması amaçlı yapılan işlemlerin hata payı oranının düşürülmesi, maliyet planlaması , satış ve alış koşullarının optimum kontrolü, hammadde ve s

 • MoBiM Sekreterim SMS

  Üretici Açıklaması: Çalışma ortamınıza eğlenceli bir yardımcı. SMS Hatırlatma sistemi ile artık hiçbir şeyi unutmayacaksınız. İster bir kişiye, ister tüm kişi listesine toplu sms atabilirsiniz.