Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
GençBeyin
Limit:
*
Kategorisi:
Temalar (67 program)

GençBeyin Winamp Skinner

Üreticiden: Ünlü mp3 ve media player winamp yeni baştan skin özellikli program mantıgı bir de skin yapma programları kategorisini yanynda getirdi. saatlerce Ugraşarak yapabilece?iniz grafiksel i?lemleri toplamda 1 dakikadan kysa sürede yapan winamp skin maker adly programyn Türkçele?tirilmi? versiyonu olan GençBeyin Winamp Skinner ile istedi?iniz skinleri yapabileceksiniz. İlginç fikirler üretmek artyk size kalmış winamp ynyza ister sevgilinizin, ister ailenizin resmini koyun. Programyn kullanymy oldukça basit fakat yine de amatörler için içerisinde kullanımını anlatan bir kullanma klavuzu bulunmakta.Programyn kurulumu ve kullanymy çok basit peki sonucu bir görelim diyorsanyz

GençBeyin Winamp Skinner İçin Yorum Yap

reklam

Temalar Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Capsule

  WinAmp'ın 3.0 versiyonu için hazırlanmış kapsül şeklini andıran bir kabuk.

 • En İyi 10 Winamp Skinleri Paketi

  MMD3Oylama: 5Skin Türü: Modern InvictaOylama: 5Skin Türü: Modern Nucleo NLog v2G Oylama: Skin Türü: Classic Aqua XOylama: Skin Türü: Classic KalaK AmpOylama: Skin Türü: Classic EMPOylama: Skin Türü: Modern FreeloveOylama: Skin Türü: Classic Blizzar

 • Alanya Lisesi (Winamp 2.x Skin)

  Alanya Lisesi'ni için hazırlanmış olan, farklı tasarım ve hoş bir görünüme sahip, güzel bir Winamp Skin'ı.Not:Dosyanın (.zip) olan uzantısını (.wsz) olarak değiştirip tıklamanız yeterli.

 • Winamp XP

  Windows XP işletim sisteminin görünümüne göre uyarlanmış bir Winamp arayüzü. Winamp'ın 2.x serisi için üretilmiştir.

 • FILA-AMP

  Dünyaca ünlü FILA spor markası için tasarlanmış güzel bir skin.Not:Bu skin Winamp'ın 2.x serisi için geçerlidir.

 • GençBeyin Winamp Skinner

  Üreticiden: Ünlü mp3 ve media player winamp yeni baştan skin özellikli program mantıgı bir de skin yapma programları kategorisini yanynda getirdi.

 • Valentine Dancer (WinAmp Plug-in)

  Winamp için Plug-in eklentisidir. Bu eklentide winamp'ta çalmış olduğunuz şarkının temposuna göre danscı kızımız dans eder. Bilgisayarını renklendirmek isteyenler için kaçırılmaz bir eklenti.

 • Harry Potter (Media Player skini)

  Harry Potter and the Chamber of Secrets filmi için yapılmış bir media player skini.

 • SputNik Skin

  Nullsoft Winamp 2x versiyonları için çok güzel bir skin

 • iCandy (Winamp 5x Arayüzü)

  Nullsoft firmasının ürettiği ses çalıcısı winampın 5x versiyonları için üretilmiş şeker rengi ve şekillerinden oluşan bir modern arayüz.