Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Jeremy Arendt
Limit:
*
Kategorisi:
Dosya Paylaşım (33 program)

G3 Torrent

Python ile yazılmış bir Bittorrent istemcisi. Özellikler: Arkadaş öncelik sistemi (eğer arkadaşınızın IP adresini girerseniz onun için bir slot açılıyor)Uzaktan erişim için web arayüzüGerçek zamanlı paylaşımcı listesi ve istatistikleriPaylaşımcıyı engellemeGrafiksel dosya alım/gönderim istatistikleriÇoklu izleyici desteğiÖNEMLİ UYARI: İndirme işlemini tamamlamanız için açılacak sourceforge sayfasından size en yakın sunucuyu seçmeniz gerekmektedir. Bu program AKindir.Com Editörü Admin tarafından eklenmiştir izin alınmadan başka bir sitede kullanılamaz.

G3 Torrent İçin Yorum Yap

reklam

Dosya Paylaşım Kategorisi Çok İndirilenleri

  • eMule

    Merkur isimli biri orjinal eDonkey2000 istemcisinden memnun değildi ve 13 Mayıs 2002 tarihinin şafağında daha iyisini yapabileceğine inandı. Ve böylece yaptı. Diğer geliştiricileri etrafına topladı ve eMule Projesi doğdu.

  • BitTorrent Dosya İndirme Programı

    İnternet hızınız yavaşlamadan dosya indirmek istiyorsanız BitTorrent tam size göre. Dosyaları küçük parçalara ayıran BitTorrent ile hızlı bir şekilde yüksel kalitede dijital içerikleri ve dosyaları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  • BearShare

    BearShare, Gnutella ağı üzerinden MP3, MPEG, AVI, ASF, MOV ve diğer türdeki dosyaların kullanıcılar arasında paylaşımına olanak sağlayan bir programdır. BearShare'yi bilgisayarınıza kurduktan sonra diğer BearShare kullanıcılarıyla dosya paylaşabilirsiniz.

  • iMesh

    iMesh 7.1; çok ünlü bir dosya paylaşım aracı. İster mp3, isterseniz resim, isterseniz video görütüsü yada bir program, birçok şeyi başka insanlarla paylaşmanızı sağlar. Çok hızlı bir şekilde download yapmanızı sağlar.

  • BitComet

    BitComet bir BitTorrent/HTTP/FTP download yöneticisidir. Torrent dosyalarını indirmenizi sağlar. Bu alandaki en popüler yazılımlardandır ve Türkçe dil desteği sunmaktadır.BitComet bir p2p (peer to peer) programıdır.

  • LimeWire Basic

    LimeWire, en popüler dosya paylaşım yazılımlarındandır. Açık kaynak kodludur ve java platformu üzerinde çalışmaktadır. Kullanımı son derece basittir fakat kaynak olanağı çok geniştir.

  • Dropbox

    Birden fazla bilgisayarınız varsa ve bu bilgisayarlarınız arası dosya senkronizasyonu (eşitlemesi) yapmak istiyorsanız bu ücretsiz ve gelişmiş araç ile artık dosya senkronizasyonu işlemi çok kolay.

  • Ares Lite Edition

    Ares, açık kaynak kodlu ve ücretsiz popüler bir dosya paylaşım programıdır.

  • Ares

    Dünya üzerinde en çok tercih edilen dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım araçlarının başında gelen ücretsiz Ares sizlere sınırsız paylaşım imkanı sunuyor.

  • Podmailing

    Podmailingile arkadaşlarınızla e-posta yoluyla kolaylıkla dosya paylaşabilirsiniz. Göndereceğiniz dosyayı ve arkadaşlarınızı belirledikten sonra yapmanız gereken tek şey e-posta'yı göndermek ve dosyanın Podmailing sunucularına yüklenmesini beklemek.