Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Fresh Devices Corp.
Limit:
Yok
Kategorisi:
Resim Göstericiler (87 program)

Fresh View

Fresh View, multimedya dosyalarınızı organize etme imkanı sunuyor. Filmleri izleyin, müziklerinizi dinleyin, grafiklerinizi resimlerinizi slayt şovlarda izleyin. Grafiklerinizi bir formattan diğerine dönüştürebilir hatta HTML albüm bile oluşturabilirsiniz. Kolay kullanım olanakları sunan Fresh View ile 86 farklı formattaki dosyaları açabilirsiniz.
İmaj formatları:
Windows Bitmap (*.bmp), Windows Meta dosyaları (*.wmf,*.emf), JPEG imaj (*.jpg,*.jpe,*.jpeg,*.jfif), CompuServe GIF imaj (*.gif), Portable Network Graphic imaj (*.png), Tagged Image File Format imaj (*.tif,*.tiff), Photoshop imaj (*.psd,*.pdd), TrueVision imaj (*.tga,*.win,*.vst,*.vda,*.icb), Run Length Encoded Bitmap (*.rle), Device Independent Bitmap (*.dib), GFI Fax imaj (*.fax), Encapsulated Postscript imaj (*.eps), ZSoft Paintbrush imaj (*.pcx,*.pcc), Word 5.x Screen Capture imaj (*.scr), Alias/Wavefront imaj (*.rla,*.rpf), SGI imajları (*.sgi,*.rgb, *.rgba, *.bw), Portable Pixel Map imaj (*.ppm), Portable Gray Map imaj (*.pgm), Portable Bitmap imaj (*.pbm), Autodesk imaj (*.cel,*.pic), Kodak Photo-CD imaj (*.pcd), Dr. Halo imaj (*.cut), Paintshop Pro imaj (*.psp)
Ses formatları:
WAVE Audio (*.wav), MP3 Audio (*.mp3), MIDI Audio (*.mid, *.midi, *.rmi), Vorbis Ogg Audio (*.ogg), AIFF Audio (*.aif, *.aifc, *.aiff), AU Audio (*.au), ProTracker Mod Audio (*.mod, *.mdz, *.nst, *.m15), Module Lists Audio (*.mol), Zipped Mod Audio (*.mdz, *.s3z, *.xmz, *.itz), ScreamTracker Mod Audio (*.s3m, *.stm, *.s3z), FastTracker Mod Audio (*.xm, *.xmz), Impulse Tracker Mod Audio (*.it, *.itz), MultiTracker Mod Audio (*.mtm), Octamed Mod Audio (*.med), Other MOD Audio (*.wow, *.669, *.far, *.okt)
Video formatları:
AVI Video (*.avi), MPEG Video (*.m1v, *.mp2, *.mp2v, *.mpa, *.mpe, *.mpeg, *.mpg, *.mpv2)

İkon kaynak formatları:
Windows Icon (*.ico), Windows Cursor (*.cur), Animated Cursor (*.ani), Icon Library (*.icl), Executable File (*.exe), Dynamic Linking Library (*.dll)

Fresh View 7.74

Fresh View İçin Yorum Yap

reklam

Resim Göstericiler Kategorisi Çok İndirilenleri

 • XnView Resim Görüntüleyici

  XNview, Türkçe dil desteği de olan bir resim gösterici, 340'ın üzerinde (PiNG, JPEG, Targa, Tiff, Gif, Bmp, ...) resim dosyasını tanıyan ve açan yazılım, "slide show" yaparken, resimlerin kontrast ayarları ile de oynayabiliyor.

 • ACDSee Photo Manager

  En popüler resim gösterici olan ACDSee programının en son sürümü. ACDSee hızlı ve 50'den fazla multimedya, ses, arşiv ve video biçimini (JPG, GIF, MP3, ZIP, MPEG gibi) destekleyen gelişmiş bir resim göstericisidir.

 • TILER

  TILER bir resim görüntüleme programıdır. Programa ister tek tek isterseniz de klasör olarak ekleme yapabilirsiniz. Eklemelerinizi otomatik olarak algılayarak resimleri ön izleme olarak sıralar ve çift tıkladığınız resmi size görüntüler.

 • Alteros 3D

  Alteros 3D, arayüzü özelleştirilebilir bir 3D ve 2D görüntüleyicisi. Yazılımın desteklediği grafik biçimleri: 3D dosyaları (3DS, MAX, VRML, TrueSpace, LightWave ve diğer birçok biçim), 2D dosyaları (PSD, TIFF, PNG, JPEG, BMP, GIF ve diğer birçok biçim).

 • Autostitch

  AutoStitch dünyanın ilk tam otomatik 2 boyutlu imaj birleştirici. Panoramik fotoğraflar yaratmak isteyen profesyonel fotoğrafçılar için mükemmel bir program.

 • AhaView

  AhaView bir resim görüntüleme ve dönüştürme yazılımıdır.

 • WaveL ViewPic

  Bu güzel bir resim göstericisi BMP, GIF, JPEG, JPG, PCX, PNG, TIF, TIFF, TGA, PGM, PPM, PBM, ICO, WMF, EMF formatlarındaki resim dosyalarını destekler.Hadi indirin...

 • AI Picture Explorer

  AI Picture Explorer'ın son sürümü. Program ile Web sayfaları ve HTML görüntü katalogları yaratabilirsiniz. AI Picture Explorer; entegre görüntüleme ve arama programıdır.

 • cPicture

  Kullanımı kolay, kurulum gerektirmeyen, boyutu küçük bir imaj gösterim uygulaması.Desteklediği formatlar jpeg, avi ve mp3 olup yazılımın kullanımını kolaylaştıran birçok kısayol tuşu bulunmaktadır.

 • Wallpaper Sequencer Ultra

  Wallpaper Sequencer Ultra yeni, güçlü bir duvar kağıdı yönetim uygulamasıdır. Geniş özellikleri sayesinde masaüstünüze tam manasıyla hakim olabilirsiniz. Örneğin masaüstünüze bir saat koyabilir ve bunun için çeşitli arayüzler seçebilirsiniz.