Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Limit:
*
Kategorisi:
Animasyon ve Grafik Araçları (11 program)

flash get 1.80 final

Tek tıklamayla indirme kolaylığı 2-Yarım kalan indirmeleri kaldığı yerden devam ettirebilme 3-60 ın üzerinde dil desteği (Türkçe de dahil) 4-Opera eklentisi ile Opera ve Netscape desteği 5-Tema (skin) değiştirebilme özelliği 6-Çok parçalı (maksimum 10) indirme özelliği 7-%100'den %500'e varan hız artışı 8-Aynı anda 8 farklı dosyayı indirebilme9-Dosyaları otomatik olarak kategorize edebilme 10-Otomatik en hızlı alternatif sunucu (mirror) araması 11-Otomatik çevirmeli bağlantı sağlama 12-İndirme bitince otomatik bağlantı kesebilme 13-Otomatik olarak bilgisayarı kapatabilme 14-Zamanlayıcı (scheduler) desteği ile işlem yapabilme indirme hız sınırının ayarlanabilmesi 15-Kendi kendini internetten güncelleyebilme 16-Çok fonksiyonlu kullanıcı arabirimi 17-inDirme durumunu detaylı ve sürekli görebilme 18-4GB'tan büyük dosyaları destekleyebilme

flash get 1.80 final İçin Yorum Yap

reklam

Animasyon ve Grafik Araçları Kategorisi Çok İndirilenleri

 • 123 Flash Menu

  Kodlama ile uğraşan amatör profesyonel kişiler için mükemmel bir flash menü hazırlama programı. Buradan bu templateleri alabilirsiniz.

 • Rapid PHP 2008

  Rapid PHP Editor, güçlü, hızlı ve gelişmiş bir PHP editörüdür. Programın kullanışlı özellikleri ile sadece PHP değil, HTML, XHTML, CSS ve JavaScript kodları da oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

 • A4Desk

  Bu programla bir kaç dakikada çok harika flash menüler, flash web siteleri ve sunumlar yapabilirsiniz. Kolay kullanımlı, programlama bilgisi gerektirmeyen bir yazılım. Birçok hazır şablon içeriyor.

 • AnFX

  Flash'ınız yok ama web siteniz için animasyon mu yapmak istiyorsunuz? O zaman AnFx tam size göre. Küçük boyutu ile çok güzel flash animasyonlar yapabilir ve bunların Macromedia Flash Player ile izlenmesini sağlayabilirsiniz.

 • ANVSOFT Flash Slide Show Maker

  ANVSOFT Flash Slide Show Maker ücretsiz bir Flash fotoğraf albümü ve slayt oluşturucusudur. Kullanımı çok kolaydır, yeni bir proje oluşturup sadece resimleri seçiyorsunuz.

 • GeoVid Flash Player

  Flash (.swf) dosyalarını görüntüleyebilmeniz için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program. Bu program ile internetten indirdiğiniz flash videolarını veya oyunlarını bilgisayarınızdan direkt olarak çalıştırabilirsiniz.

 • flash get 1.80 final

  Tek tıklamayla indirme kolaylığı 2-Yarım kalan indirmeleri kaldığı yerden devam ettirebilme 3-60 ın üzerinde dil desteği (Türkçe de dahil) 4-Opera eklentisi ile Opera ve Netscape desteği 5-Tema (skin) değiştirebilme özelliği 6-Çok parçalı (maksimum 10) in

 • HTML-Optimizer Pro

  HTML-Optimizer Pro programi HTML belgelerini optimize etmek için tasarlanmistir. Bu da daha kisa yükleme ve indirme zamani saglar. Sayfalar alicinin Internet tarayicisinda ayni sekilde görünecektir, fakat boyutlari ortalama % 20 küçülecektir.

 • HTML-Optimizer

  HTML-Optimizer programi HTML belgelerini optimize etmek için tasarlanmistir. Bu da daha kisa yükleme ve indirme zamani saglar. Sayfalar alicinin Internet tarayicisinda ayni sekilde görünecektir, fakat boyutlari ortalama % 20 küçülecektir.

 • Amara Flash News Ticker

  Amara Flash News Ticker programiyla Macromedia Flash programinin uzantisi olan .Fla dosyalari için vertikal ve horizontal kayan haber seritlerini kolaylikla olusturabilirsiniz.