Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
FinePrint Software
Limit:
Reklamlı
Kategorisi:
Diğer Aygıtlar (16 program)

FinePrint

FinePrintile kağıt, mürekkep ve yazıcı giderlerinizi %30 oranında azaltarak bu konuda tasarruf yapabilir, daha verimli çıktılar alarak hem paranızı hem de doğayı korumuş olursunuz. Sahip olduğu hedefli özellikler ve seçenekler ile yazıcınızdan çıkartmak istediğiniz sayfaları düzenlemenize, dilerseniz tek kağıda çoklu sayfa basımı yapmanıza, yazdırma işlemlerini kombine etmenize veya istenmeyen sayfaları silmenize olanak sağlayan FinePrint daha birçok olanağı size sunuyor.

Profesyonel bir tasarruf aracı olan FinePrint'in deneme sürümünde herhangi bir özellik ve zaman sınırlaması yok. Fakat deneme sürümü sırasında yaptığınız baskılarda her sayfaya küçük bir logo ekleniyor.

FinePrint ile isterseniz sayfaları JPEG ve TIFF formatlarında resim veya TXT formatlarında kayıt edebiliyorsunuz.

FinePrint 6.08

FinePrint İçin Yorum Yap

reklam

Diğer Aygıtlar Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Motorola USB Driver

  Motorola C330 serisi cep telefonlarının (örneğin C336) USB kablo sürücüsü. Dosyayı çalıştırıp sürücüyü yükledikten sonra telefonu bilgisayarınıza bağlayınız.

 • e-xoops Türkçe

  e-xoops kurulum ve genel, türkçe dil dosyalary.

 • GreenPrint World

  GreenPrintWorld GreenPrint yazılımının dünya üzerindeki ev kullanıcıları için yayınlanan ücretsiz sürümü. GreenPrint nerdeyse her bilgisayar kullanıcısının yaşamış olduğu bir problemi çözmeyi amaçlayan bir program.

 • AOpen Intel(R) LAN Driver

  AOpen Intel(R) LAN Driver EPC945-m8  ürününe ait Windows vista işletim sistemi için gerekli olan driver dosyalarıdır.Editör bu programı ekspres yöntem ile eklemiştir. Bu nedenle programın açıklaması yetersiz bulunmaktadır.

 • Inca INCA IB-451100 Bluetooth

  INCA IB-451100 Bluetooth windows XP driverı bulunmakatadır. Inca INCA IB-451100 Bluetooth indir Bluetooth indir Bluetooth indir akindir.

 • ASUS F2F Notebook BlueTooth driver

  ASUS F2F Notebook BlueTooth ürününe ait Windows vista işletim sistemi için gerekli olan driver dosyalarıdır.Editör bu programı ekspres yöntem ile eklemiştir. Bu nedenle programın açıklaması yetersiz bulunmaktadır.

 • ATI Catalyst Windows XP

  ATI Catalyst ekran kartı Windows XP Pro ve Home sürümü sürücüsü.

 • AOpen Intel Extreme Graphic Driver

  AOpen Intel Extreme Graphic Driver i915GMm-HFS : AOpen Intel Extreme Graphic ürününe ait Windows vista işletim sistemi için gerekli driver dosyalarıdır.Editör bu programı ekspres yöntem ile eklemiştir.

 • DriverMax

  DriverMax ile kolaylıkla tüm Windows sürücülerinizi yeniden kurabilirsiniz. Bundan sonra öyle eski cdleri bulup sürücü aramak filan yok. Sadece hazır durumdaki bilgisayarınızdaki tüm sürücüleri DriverMax ile yedekleyin.

 • Conexant AC97 Soft Data Fax Modem with SmartCP

  Conexant AC97 Soft Data Fax Modem with SmartCP 3CRWE62092B ürününün Windows Vista işletim sistemi için gerekli olan driver dosyasıdır.Editör bu programı ekspres yöntem ile eklemiştir. Bu nedenle programın açıklaması yetersiz bulunmaktadır.