Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
FastStone Soft
Limit:
*
Kategorisi:
Animasyon (113 program)

FastStone Flash Player

FastStone Flash Player adından da anlaşılacağı üzere bir flash oynatıcıdır. Mevcut flash dosyalarını yönetme, görüntüleme ve tarama özelliği olan yazılım, önizleme özelliği ile flash dosyalarına göz atmanızı sağlamaktadır. Animasyonları tam ekran oynatabilmekte olan araçla dosyalarınız üzerinde sınıflandırma, taşıma, kopyalama ve silme işlemlerini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.Hemen hemen her internet kullanıcısının sisteminde yer alan Adobe Flash Player yazılımına alternatif olarak kullanıp, ek özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan yazılımın hoş bir arayüzünün olması ve farklı temalara da destek vermesi görünüm ve özelleştirilebilirlik anlamında oldukça başarılı olduğunu gösteriyor. Ayarlamalarını yaparak bilgisayarınızdaki .swf dosyalarının ne şekilde gösterilip, oynatılacağına karar verebilirsiniz. Tam ekran ve windows penceresi tipinde oynatabileceğiz flash'ları küçük ikonlar, önizleme ve rapor halinde görüntüleyebilirsiniz. Yazılımın Genel ÖzellikleriÖnizleme tarayıcısıTam ekran oynatmaTam ekran içerisinden önizleme tarayıcısına ulaşabilmeDosya yönetimi(sınıflandırma, kopyalama, taşıma, silme)Favori klasör oluşturma desteğiİkili izleme desteğive daha fazlasıNot: Yazılım ev kullanıcıları için tamamen ücretsiz olup, içerisinde virüs, casus yazılım veya reklam yazılımı bulunmamaktadır.

FastStone Flash Player İçin Yorum Yap

reklam

Animasyon Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Mix-FX

  Mix-FX kısa sürede animasyon şeklinde yazılar, butonlar, logolar ve çeşitli hareketli grafikler hazırlayabileceğiniz bir programdır. Flash hazırlama programları arasında en basiti. İçerisinde 500’den fazla farklı efekt içeriyor.Lisans ücreti 27$.

 • FlashPoint

  Web siteniz veya hazırladığınız CDler için kolayca Flash animasyonlu sunumlar hazırlayabileceğiniz bir program. Eğer Macromedia Flash programını kullanmak size zor geliyorsa bir de bunu deneyin.

 • Photo Collage

  İçerdiği 200'den fazla hazır şablon ve mask'lar sayesinde uzman grafikerlere taş çıkartacak resimler hazırlayabilir, karşınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Fotoğrafçıların büyük çoğunluğunun kullandığı basit arayüzlü ve kaliteli bir program.

 • KoolMoves

  Program çok fazla flash bilgisi olmadan basit ve pratik bir şekilde flash animayonlar hazırlamak isteyenlere yönelik bir yazılım.

 • Crazy Talk Web Edition

  Bu program ile saniyeler içerisinde resimlerinizden konuşan e-kartlar oluşturabilirsiniz. Bu animasyonları isterseniz avi biçiminde kayıt yapabilirsiniz.

 • DVD Photo Slideshow Professional

  Televizyonda ve DVD kalitesinde izleyebileceğiniz slayt şovları yapmak ister misiniz? Bu program sayesinde tamamıyla DVD kalitesinde slayt şovlar yapabilirsiniz. Elinizde bulunan resimlerle istediğiniz şekilde albüm oluşturabilirsiniz.

 • ModelPress

  Bu program sayesinde 3 boyutlu animasyonlar yapabilirsiniz. Yaptığınız bu animasyonları web sitelerine veya masaüstüne dizayn edebilirsiniz..

 • SWiSHstudio

  SWiSHstudio ile flash animasyonlarınızı exe olarak kaydedebilir, ekran koruyucu olarak atayabilir istersenizde direkt olarak CD'ye kaydedebilirsiniz.Genel Özellikleri:-Flash dosyalarından (swf) exe (çalıştırılabilir uygulama) oluşturabilirsiniz.

 • Wildform Wild FX

  Flash animsyonlar ve internet banneri yapmak isteyenler için güzel bir program.Programa internet üzerinden download ettiğiniz animasyonları yükleyip yazılarda değişiklik yapabiliriniz.

 • Dancer LE : Evan and Michele

  Herhangi bir programdan dinlediğiniz bir müzik eşliğinde Evan ve Michele tango yapıyor. Daha da güzel olnı müziğe ayak uydurmaya çalışıyor. Slow müziklerde daha yavaş dansediyor. Ayriyeten hareket kabiliyetide gayet mükemmel. Şiddetle tavye ederim.