Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
asgardbilisim
Limit:
Deneme amaçlı
Kategorisi:
Adres - Etiket (51 program)

ESTESOFT e-Yönetim Sistemi

- Müşteri Yönetimi
Resimli firma ve kişi bilgileri,doğum,evlilik ve özel uyarı sistemi,müşteri özel notlar,müşteri bilgileri dökümleri.

- Müşteri Takibi
Müşteri ile ne zaman hangi konu ile görüşüldüğü, sonuçlanıp sonuçlanmadığı , uyarı sistemi.

- Toplu Etiket ? Toplu Mektup Programı
Müşterilerinize özel mektup oluşturabilme ve dökümü, zarf etiketi döküm imkanı.

- Toplu SMS Programı
Binlerce müşterinize aynı anda SMS ile bir duyuru ya da reklam göndermek ister misiniz?

Ya da tüm çalışanlarınıza saat ve yer kısıtlaması olmadan bir duyuruyu iletmek? Hem de çok hızlı bir şekilde. Eğer cevabınız evet ise doğru yerdesiniz. Bu işlemleri hem İnternet sitemizden, hem de este-yönetim yazılımı ile yapabilirsiniz.EsteŞirket Mödülü ile müşterilerinize taksit borçlarını ve bakiye bilgilerini cep telefonlarına sms yollayabilirsiniz.

- Toplu MAIL Programı
Binlerce müşterinize aynı anda MAIL ile bir duyuru ya da reklam göndermek ister misiniz?

Hazır 50?nin üzerinde mail şablonu, kendi reklam ve bülten sayfalarınızı çok kolay bir şekilde hazırlayacağınız ve anında toplu mail yollayabileceğiniz mükemmel ortam sunmaktayız.EsteŞirket ile müşterilerinize taksit borçlarını,ürün ve hareket ekstrelerini ve bakiye bilgilerini tek tuşla mail yollayabilirsiniz.

- Toplu FAKS Programı
ESTEYÖNETİM ile fakslarınızı e-posta gibi kolayca gönderebilmekte ve alabilmektesiniz. Faks / modem, faks sunucusu veya telefon hattına ihtiyaç olmadan ister 1 ister yüzlerce kişiye hiç gecikme yaşamadan fakslarınızı gönderebilirsiniz. Faks servisi ile nerede olursanız olun faks alabilir ve gönderebilirsiniz. Bilgisayarınızı açtığınızda otomatik olarak size gelen tüm fakslar sisteminize düşecektir.Bir internet cafe de bile kendinize ait faks alabilir ve faks yollayabilirsiniz.EsteŞirket Modülü ile müşterilerinizin kendi faks adreslerine ekstre ve mutabakat raporlarını anında fakslayabilirsiniz.

- CALLER ID Programı
Caller ID sayesinde bilgisayarınıza bağlı telefon hattınıza gelen aramalarda arayan numarayı görebilir (telefonunuzun caller-id desteği olması şartıyla) aramaların kaydını tutabilir ve rehber oluşturabilirsiniz..

Program arka planda sistem çubuğunda çalışır ve çağrı geldiğinde sesli ve görüntülü uyarı verir.Siz şirkette olmasanız bile aramaları yakalar ve size müşteri arama kaydı tutar.

ESTESOFT e-Yönetim Sistemi İçin Yorum Yap

reklam

Adres - Etiket Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Telefon Rehberi Takip Programı

  Bu program ile işyerinizdeki tüm telefon numara kayıtlarını esnek bir şekilde yönetebilirisiniz. Programda kayıt etme , kayıt arama ,silme güncelleme gibi temel işlevlerin yanısıra gelişmiş özelliklerde vardır.

 • Adres-Etiket Programı

  Üreticiden: Program; 63,5x38,1 mm, x21 ebatlarında matbu etiketlere girilen adresleri yazdırma işlevine sahiptir. İstenildiği takdirde adresler, kategori bazında ya da bütünüyle çıkartılabilir.

 • VCF Generator

  Üreticinin Açıklaması: Kişisel amaçlı hazırlanan Vcf Generator, hızlı olarak VCard üretmek üzere oluşturulmuştur.

 • OBS Telefon

  Üreticinin Açıklaması:Kullanımı kolay, müşteri ve satıcılarınızı ya da şahsi telefonlarınızı tutabileceğiniz ücretsiz bir telefon yazılımıdır. Bu program ile işleriniz kolaylaşacaktır.

 • SenLab

  Etiket basmak için kullanabileceğiniz, basit, küçük boyutlu ve ücretsiz bir program. Etiketlerin üzerindeki adresleri bir metin dosyasından alabiliyor.

 • Socio Türkçe

  Üreticinin açıklaması:Socio Programı Java ve HSQLDB teknolojileri ile geliştirilmiş, Flash Disk'ten, memory stick'e normal bilgisyarınızdan, Taşınabilir Harddiskinize kadar her platformta çalışabilen basit bir telefon defteri uygulamasıdır.

 • Sezginer Portable Rehber

  Bu program taşınabilir bir rehber programıdır. Taşınabilir olduğu için herhangi bir kuruluma gerek yoktur. Ajandası sayesinde günlük notlarınızı randevularınızı ekleyebilirsinizSezginer Portable Rehber 1.

 • Business Card Creator

  Business Card Creator, profesyonelce tam renkli kartvizitler oluşturmaya yarayan bir program. Bilgisayarınızdaki kurulu font ve renklerden kartvizitlere özel metinler uygulayabilirsiniz.

 • 3.5 Inch Disk Label Creator for Word

  3.5" Disketlerinize bu küçük ama kullanışlı programla etiketler yaratabilirsiniz.Standart 3x5 etiket kullanarak sayfa başına 15 etiket basmak mümkün.

 • Geliştirici AdresLite

  Üreticiden: Geliştirici AdresLite 2.6 ile mürekkep püskürtmeli yada nokta vuruşlu yazıcılardan posta etiketi basabilirsiniz. Yalnız programın asıl amacı toplu e-posta gönderimi yapmak ve posta okumaktır.