Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
tamindir
Limit:
*
Kategorisi:
Tarayıcı Eklentileri (31 program)

En iyi 10 Firefox Eklentisi

FlashGot 0.5.9.995Kullandiginiz indirme yazilimlarini Firefox ile kullanmak için bire bire tasarlanmistir. Tikladiginiz herhangi bir baglantiyi, kullandiginiz indirme araçi ile(örn.:FlashGet,D4x,GetRight,) indirmenizi saglar. NoScript 1.1.4.1Sitelerde karşılaştığınız Javascriptlerin çalışmasını yada çalışmamasını sağlayabiliyorsunuz. Adblock 0.5.3.042Adblock Plus, Adblock eklentisinin zenginlestirilmis hâlidir. Bir reklam gördügünüzde ona sag tiklayip engelleme seçenegine tiklayin. Kulakçiklar açiksa, sayfada yer alan Flash vb. uygulamalarin kenarinda Adblock yazisi belirir. Bu kulakçik kapaliysa Adblock menüsündeki Flash ve Java’yi kulakçiklarla belirt” seçenegine tiklayarak kulakçigi açin. Adblock Plus iki tür süzgeci destekler: Basit ve düzenli ifadeler. Fasterfox 1.0.3Fasterfox sayesinde tarayicinizin birçok özelligini kullanarak hizli sekilde islem yapmasini saglayabilirsiniz. Daha önceden manuell olarak yaptiginiz birçok ayari sadece birkaç tiklama ile gerçeklestireibilirsiniz. Mesela sayfalarin hizli açilmasi, HTTP baglanti sayisi, Önyükleme göstergesi, hizlandirilmis önhazirlik, tarayici önbellek orani ve daha birçok ince ayar yapilabilir…. IE Tab 1.0.9.5Bu eklenti sayesinde, sadece IE uyumlu olan bazi internet sayfalarinda I.Explorer ile açilmasini saglayabilirsiniz. Eklenti sadece Windows uyumludur.' Noia 2.0 (eXtreme) 3.12Firefox için hazırlanmış güzel bir tema. VideoDownloader 1.0Youtube, Google, Metacafe, iFilm, Dailymotion gibi 60' tan fazla video sitesinden direk download yapabileceğiniz güzel bir eklenti. DownThemAll! 0.9.9.5.1DownThemAll eklentisi sayesinde indirmek istediği dosyaları parçalayarak indirilmesini sağayabilirsiniz. Ayrıca başka bir indirme yöneticisine gerek kalmadan indirme işlemi yapılabilir veya indirme durdurulup kaldığı yerden devam edilebilirsiniz. Ya da mesela bir sayfadaki txt ve tgz uzantılı dosyaların tümünü indirmek istiyorsunuz additional filter olarak tgz,txt yazmanız yeterli. Firefox Vista 1.5Firefox için hazırlanmış güzel bir tema. Tab Mix Plus 0.3.0.5Tab Mix Plus, Firefox’un en büyük özelliklerinden birisi olan ‘Sekmeli Tarama (Tabbed Browsing)’ özelliğini farklı açılardan kullanmanızı sağlayan bir eklenti. Farklı isteğe göre farklı ayarlar yapmak mümkün. Kullanırken muhakkak zevk alacaksınız. Benim en çok hoşuma giden özellik, çok sayıdaki sekmenin yan yana sıralanması yerine, üst panelde alt alta sıralanabilmesi ve tarayıcının boyutuna göre kendisi boyutunu otomatik olarak ayarlayabilmesi. Bu eklentiler Mozilla.org' un en popüler ilk 10 sayfasından yararlanılarak, paket haline getirilmiştir. Paketi açabilmeniz için Winrar programına ihtiyacınız vardır. Winrar' ı Sitemizden indirebilirsiniz. Bu Program AKindir.Com Editörü Admin Tarafından eklenmiştir

En iyi 10 Firefox Eklentisi İçin Yorum Yap

reklam

Tarayıcı Eklentileri Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Mozilla Firefox Portable

  Günümüzün hızla ucuzlayan teknolojilerinden birisi de taşınabilir flash bellekler. Bu donanımların fiyatları düşerken kapasiteleri de hızla artıyor. Bu durumun sonucunda bu belleklerle yapılabilecekler de hızla çoğalıyor.

 • Firefox AI Roboform Toolbar

  RoboForm programının Firefox internet tarayıcısında çalışması için gerekli olan eklentidir.

 • FireFTP

  FireFTP; Mozilla Firefox için üretilmiş, ücretsiz, hızlı, güvenli ve esnek çalışma yapısıyla birçok site sahibi ve site tasarımcısının beğenerek kullandığı bir FTP (Dosya Transfer) Programıdır.

 • ColorfulTabs

  Firefox kullanıcıları için çok hoş ve renkli bir eklenti. Bu eklentiyi indirikten sonra internet tarayıcınızda açtığınız sekmelerden her biri başka renkte olacak ve sizin için işlerini kolaylaştıracak.

 • All in One Sidebar

  Bu eklenti sayesinde Tarayıcınızın istediğiniz yerine kenar çubuğu ekliyebilirsiniz. Bu kenar çubuğun ise, alışageldik menüleri ekliyebilirsiniz. Örn. eklentiler, yer imlerini, temalar ve daha fazlası.Türkçe Firefox 1.

 • Ad Muncher

  Boyutu son derece küçük olmasına rağmen kendinden büyük işler başaranbu uygulama ile Web sayfalarını reklamsız olarak gezebilirsiniz. AdMuncher hem reklam eklentilerini kaldırıyor, hem de reklampencerelerini yok ediyor.

 • Screengrab!

  Screengrab!, Firefox tarayıcısıyla girmiş olduğunuz internet sitelerinin ekran görüntülerini yakalıyor ve bilgisayarınıza kaydediyor. İster tamamen, ister seçili alan oluşturarak kaydedebilirsiniz.Önemli!Programı indirdikten sonra inen .

 • FlashGot

  En popüler Firefox eklentilerinden biri olan FlashGot ile son derece kolay bir şekilde dosya indirebilirsiniz. İsterseniz bir çok dosya indirme programını (Flashget, DAP...

 • Better Gmail

  Gmail 2 en iyi Greasemonkey scriptlerinden birisi olarak kabul edilmektedir. Gmail için yeni bir arayüz sunan bu eklenti ile Firefox üzerinden Gmail sayfanız artık istediğiniz gibi gözükebilecek.

 • İstila web Browser

  PitBull & PitSoft Ortqak Yapımı Olan Tamamen Türk Yapımı Muhtesem Bir Web Browser İnternet explorerdan Cok Daha kullanıslı Ve Cok Daha Hızlı Kısa Yol Tusları İle Sadece Bir Tusa Tıklayarak İstedeginiz Tarzdaki web Sitesine Ulasabilirsiniz Mutlaka Deneyin