Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
forsbilisim
Limit:
Deneme amaçlı
Kategorisi:
Eğitim (172 program)

Emosis Soru Bankası

Emosis: Fors Bilişim Yazılım Donanım Otomasyon ve Ar-Ge Hiz.San.Tic.Ltd.Şti. tarafından geliştirilen Emosis, bireysel versiyonuyla öğretmenlere, kurumsal versiyonuyla eğitim kurumlarının kullanımına sunulmuştur.
Günümüzde teknoloji her alanda olduğu gibi eğitim sektöründe de kullanılmaya başlanmıştır. Emosis bu alanda ihtiyaçları karşılamak üzere geliştirilmiş çok fonksiyonlu bir yazılımdır. Bu program sayesinde her türlü formattan (MSWord, her türlü resim formatı, pdf, ?) soruları çok kolay bir şekilde alabilir, soruların ders, konu, başlık, altbaşlık, bilgi düzeyi, zorluk derecesi, soru tipi, doğru cevabı,? gibi bir çok özelliğini girebilir ve yönetebilir, sorulara yönelik sesli çözüm videosu, çözüm resmi, çözüm texti oluşturabilir ve bu sorulardan istediğiniz şablonda test ve denemeler oluşturabilir, çözüm videolarından CD oluşturabilirsiniz. Böylece elinizde çok değerli bir arşiv oluşturmuş olur ve bu arşivi istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz.
Üstelik kurumlara yönelik olarak soruları tek tıkla internet ortamında gösterme imkanına da sahipsiniz. Yine kurumlara yönelik olarak Fors Optik Okuma ve Ölçme-Değerlendirme programı ile yaptığınız test ve denemelerinizi hızlı bir şekilde okutup her öğrenciye ayrıntılı sınav karnesi çıkartabilirsiniz.

Emosis Soru Bankası 3.3

Emosis Soru Bankası İçin Yorum Yap

reklam

Eğitim Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Takistoskop Hızlı Okuma Programı Hızlı Okuma Egzersizleri

  Takistoskop gözün görme çevikliğini arttırma çalışmalarında kullanılan bir araçtır. Bu araç bir metni 10ms ile 100ms arasında bir hızla gösterip gözünüzün görme çevikliğini arttırır.

 • Google Earth Harita Programı

  Sanal tura çıkarak dünyanın herhangi bir yerine gidin. 3D yapıları, görüntüleri ve arazileri keşfedin. Şehirleri, yerleri ve yerel işletmeleri bulun. Aydaki uydulardan kendi evinizi görmeye ne dersiniz ?

 • Öğrenci Geliştirme Sistemi ÖGS Öğrenci Planlama Programı

  Öğrencilerin sıkça yaşadığı programlama sorunu çözmek. Özellikle dershane ve okullarda öğrencilere yapılan rehberlik çalışmalarının sürekli olması ve takip edilmeleri nedeniyle haftalık veya aylık ödevlendirme yapılmasını sağlamak.

 • Arapça Klavye

  Bu ücretsiz açık kaynak Arapça Klavye programını kullanarak kısa Arapça metinlerinizi fareyi kullanarak kolayca yazabilir ve kaydedebilirsiniz. Program tamamen ücretsiz olup geliştirilmesi, dağıtılması serbesttir.

 • ElvanPark-Zil Programı

  ElvanPark "Okul Zili Programı" Okullar, Yurtlar, Dershaneler ve diğer eğitim kurumları için, genel olarak tasarlanmış zil programıdır.

 • ISO 9000 Fırsatı [e-kitap]

  ISO 9000 Fırsatı [e-kitap] ISO 9000 ile ilgili pek çok soruya cevap bulabileceğiniz güzel bir e-kitap uygulamasıdır.

 • Emosis Soru Bankası

  Emosis: Fors Bilişim Yazılım Donanım Otomasyon ve Ar-Ge Hiz.San.Tic.Ltd.Şti. tarafından geliştirilen Emosis, bireysel versiyonuyla öğretmenlere, kurumsal versiyonuyla eğitim kurumlarının kullanımına sunulmuştur.

 • Yazılı Sınav Hazırlama Programı

  Öğretmenler yazılı sınavlarını bu programla otomatik olarak rahatlıkla hazırlayabilirler. Hiçbir şifre yoktur. Tüm ayrıntılar düşünülmüştür.

 • Melodili Okul Zili

  Program ile okullarda, dershanelerde, kurslarda bilgisayara bağlı bir ses sistemi yardımı ile belirlenen saatlerde zil çaldırabilirsiniz. Ayrıca program ile törenlerde İstiklal Marşı çaldırabilir, acil durumlarda ikaz sesi çalabilirsiniz.

 • FullSosyal Bilgi Yarışması

  İlköğretim 6-7-8.sınıfların sosyal bilgiler ve TC.İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük derslerinin bütün ünitelerini konu alan etkileşimli ders uygulamasıdır.Özellikleri: 21 yarışma ve 630 sorudan oluşan geniş bir soru bankasıdır.